Anneler Günü Özel Sözler

Anneler Günü Özel Sözler
<

Anneler hayatımızın en değerli varlıkları ve en vazgeçilmezleridir. Yazımızda anneler gününe özgü sözler, anneler günü özel  sözler kısa ve anneler günü özel sözler duygusal sözleri okuyabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Sözler

* Bir kadın, anne olana kadar çocuktur. A. Strindberg

* Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Hz. Muhammed (s.a.v)

* Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

* Allah her yerde olamazdı belki ve bu nedenle anneliği yarattı.

* Bir anne, yüreği dibinde her zaman bir af bulunan bir uçurumdur.

* Hayatımdaki en değerli varlığım, Annem, Anneler günün kutlu olsun.

* Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.

* Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur. Hz. Muhammed (s.a.v)

* Çocuklarımın annesi ve benim meleğim, anneler günün kutlu olsun sevgilim.

* Üzerimdeki hakkını ömür boyu çalışsam da ödeyemem, benim biricik anneciğim.

* Annemin en kıymetlisi benim de biricik anneannem. Anneler Günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Bir anne yüreği, dibinde her zaman af bulunan bir uçurumdur. -Honore de Balzac

* Canım annem iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, anneler günün kutlu olsun!

* Cenneti yüzündeki gülümsemende saklayan annecim, bugün senin günün kutlu olsun!

* Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin! Anneler günü kutlu olsun.

* Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm. Dünyanın en güzel annesine selamlar.

* Mesafeler aramıza ve seni sevmeye uzak değildir halacığım. Anneler Günün kutluyorum.

* En büyük özlem sanadır annem. Keşke hep yanımda kalsaydın. Anneler günün kutlu olsun.

* Saf ve temiz su gibisin teyzem. İyi ki seni tanımış ve sevmişim. Anneler Günün kutlu olsun.

* Dünyanın en güzel annesi; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

* Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

* Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun.

* Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

* Sen başımızın tacı, sen evimizin neşesi, sen en değerli varlığımız olan annem. Anneler Günün Kutlu Olsun.

Reklamlar

* Annenin olmadığı zamanlarsa sana annelik yapan tek kişi ablandır. Ona sahip çık. Anneler Günün kutlu olsun.

* Hiç kimse kollarında bir çocuk tutan anne kadar muhterem ve saygıdeğer değildir. Johann Wolfgang von Goethe

* Gökten düşen yıldızların hepsi senin yüzünde toplanmış, iyi ki benim annemsin, iyi ki bir aradayız anneciğim.

* Gece gündüz demeden kendini bizim için feda edan koca yürekli annem iyi ki varsın. Anneler Günün Kutlu Olsun…

* Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun!

* Sen benim için çok şeysin benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kadınsın. Seni seviyorum! Anneler günün kutlu olsun!

* Bu dünyada en çok sevdiğim ve en çok inandığım insan, annem! Anneler günün kutlu olsun, çocuğun seni her zaman seviyor.

Reklamlar

* Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Tüm annelerin günleri mutlu olsun.

* Gençlik geçer, aşk söner, arkadaşlık yaprakları dökülür; fakat bir annenin gizli ümitleri baki kalır. Oliver Wendell Holmes

Anneler Gününe Özgü Sözler

* Annemin dualarını hatırlıyorum ve hep beni takip ettiler. Hayatım boyunca bana sarıldılar. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

* Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

* Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

* Arkadaşlığın ailemize olan bağlılığın ve sevgin hayatımı tanımlıyor. Hayat senin yüzünden harika! Hayatımın anneler günü kutlu olsun!

* Anne, beş kişi için yalnızca dört dilim pasta olduğunu fark ettiği anda, pastadan nefret ettiğini duyuran ilk kişidir. Tenneva Jordan

* Güldüğümde gülen, ağladığımda ağlayan, benim için yaşayan, dünyadaki en büyük şansım, meleğim, canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun…

* Senin sevgin ve merhametin ben, hayata bağlıyor. Hayat yolculuğumun en başından beri yanımda olan canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun…

* Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

* Hayatın bize sunduğu en güzel hediye ‘anne’ değil midir? Onlar bizim dünyadaki koruyucu meleklerimizdir. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Anneler Günü Özel Sözler Duygusal

* En büyük servetim, kötü zamanlarımda beni yalnız bırakmayan, ve en büyük hatalarımda bile yanımda olan canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun…

* Fedakârlığın ne olduğunu bana öğrettiğin için canım annem, şimdi de ben aynısı çocuklarıma gösteriyorum. İyi ki varsın, anneler gününü kutlarım.

* Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem anneler günü kutlu olsun annem

* Hаyаtа tutunmаmızı sаğlаyаn, sesleriyle huzur bulduğumuz, sаdece bir gün değil her gün kıymetlimiz olаn tüm аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

* Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik nedir diye tarif et deseler hiç düşünmeden annem derdim. Canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum.

* Onlаr; Bir gün değil, hаyаtlаrı boyuncа umudun, şefkаtin, merhаmetin, gücün ve kаrаrlılığın аdı oldulаr… Tüm аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun..

* Canım anneciğim anneler gününü kutlar, sana her zaman sağlık ve mutluluklar dilerim. Sen olmasaydın ne yapardın bilmiyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun…

* Anneciğim sen hep hayatımın pusulası oldun, sevginle, emeğinle fedakarlıklarla beni yetiştirdin. Binlerce kez teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

* İyi ki benim annemsin, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun.

* Yаlnızcа bir gün değil her gün аnnelerimizin günü! Bu hаyаttа ortаyа koyduğunuz fedаkаrlıklаr ve büyük emekleriniz için minnettаrız. Anneler Gününüz kutlu olsun.

* Yаşаmımızın her аnınа değer kаtаn, sevgi ve emekleri ile hаyаtlаrımızı, güzelleştiren, bаştа rаhmetli аnnem olmаk üzere tüm аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler Günü Özel Sözler Uzun

* Annem olmadığında annem gibi hissettirdin. Bana kalbini açtın. Anneler Günün kutlu olsun teyzem. Üzerimde çok emeğin var biricik teyzem. Anneler Günün kutlu olsun.

* Sınırsız sevgi, emek ve özverilerine lаyık olаbilmek dileğiyle tüm аnnelerimizin Anneler Günü ‘nü kutluyor; аhirete irtihаl etmiş аnnelerimize ise rаhmet diliyorum.

* En çok sevdiğim şeylerden biri ona başımı yaslamaktı. Ondan güç alırdım. Hiç yalnız olmadım çünkü her zaman ablam vardı yanımda. Anneler Günün kutlu olsun canım ablam.

* Bulamadım seninki gibi sıcak bir sine, hasretine dayanamıyor artık bu sine. Çok aradım, bulamadım senin gibisini… Hasretinden bak ağlıyor gözlerim yine. Seni özlüyorum anne.

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

* Gözümün nuru, evimizin neşesi, her şey yıllar önce beni dünyaya getirmenle başladı. Rabbime senin gibi bir annem olduğu için ne kadar şükretsem azdır canım annem. Anneler Günün Kutlu Olsun…

* Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna eyguzelsozler.com duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

* Seninle başladım soluk almaya, senle çarptı kalbim. Ağlamak da gülmek de senden bana geldi. Seninle düşe kalka yaşamayı öğrendim. Hem de sayende yolumu buldum ve ilerleme kaydettim. Biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

* Sen abladan öte mükemmel bir annesin. Sen kendi sorumlulukları olan bir kadınsın. Benim hayatımda olduğun gibi kendi çocuklarının ve ailenin de hayatlarında büyük bir etkin var. Dünyanın en güzel ablasının anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

* Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

* Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.