Aşkıma Günaydın Mesajı

Aşkıma Günaydın Mesajı
<

Günaydın mesajları kategorimizdeki yazılarımıza aşkıma günaydın mesajları ve sözleri yazımızı da ekliyoruz. Yine  günaydın sözleri aşkıma, aşkıma günaydın mesajı resimli ve aşkıma günaydın mesajı tumblr mesajlarını okuyabilirsiniz.

Aşkıma Güzel Günaydın Mesajları

* En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

* Günaydın kır çiçeğim. Zamanın huzurlu, günün aydın olsun.

* Günaydın sevgilim. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin.

* Günaydın aşkım. Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun!

* Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun! Günaydın aşkım.

* Günaydın tatlı güneşim. Günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın!

* Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

* Her günüme adını yazdım. Güneşim de sen oldun, yıldızım da sensin sevgilim. Günaydın.

* Günaydın gün ışığım! Her günün ayrı bir güzelliği olsun, güne gülerek başla sevgilim.

* Günaydın inci tanem. Güneş herkese doğuyor. Bense her gün, seninle yeniden doğuyorum.

Reklamlar

* Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim.

* Rüyamda seni gördüm dün gece, öylesine mutluyduk ki! Bu mutluluk şimdi neden gerçek olmasın?

* Günaydın sevgilim. Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına.

* Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

* Günlerimiz hep birlikte geçsin, günlerimiz hep yan yana geçsin ve ben her zaman sana günaydın diyeyim.

* Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim!

* Nasıl ki çiçekler her sabah güneşe doğru dönüyorlar, ben de sana doğru dönüyorum canım sevgilim, günaydın.

* Sabah rüzgarıdır bana söyleyen güzelliğini. Gözlerim seni hiçbir zaman görmüyor ama daima bekliyor yüreğim.

* Canım sevgilim, artık çok geçmeden olmadan sevgiline günaydın demelisin, yoksa onun günü hiç aydın olmayacak.

Reklamlar

* Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gecemi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

* Günün en güzel tarafı seninle birlikte uyanmak olsa da uzakta kalmamız nedeniyle günüm her zaman eksik başlıyor.

* Yıldızlar parlıyordu akşam gözlerin gibi ama şimdi de sevgilim güneş yüzünü andırırcasına tüm her yeri aydınlatıyor.

* Günümü en güzel aydınlatacak güneşim uyandı mı? Hâlâ uyuyorsa sevgilisi onun sıcaklığını bekliyor, günaydın sevgilim!

* Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.

* Bugünün tıpkı senin yüzün gibi güzel, tıpkı senin kokun gibi hoş, tıpkı senin gözlerin gibi parıltılı olmasını diliyorum.

  Sevgiliye Günaydın Mesajları

* Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam.

Reklamlar

* Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı! Günaydın sevgilim.

* Sen varken bana geceler bile aydınlık geliyor, senin varlığına gün benim için hiç doğmuş olmuyor ki! Günaydın güzelim benim.

Aşkıma Günaydın Sözleri

* O kadar güzellik ile bu yeni gün geçsin ki sanki bizim gülüşmelerimiz hiç bitmeyecek gibi kuş cıvıltılarına sesimiz karışsın.

* Sabahımı aydınlatan, benim her şeyim olan sevgilim, sonunda senin sevginle birlikte yeni bir güne uyanabilmek ne kadar mutlu.

* Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?

* Zorlu geçen akşamların en güzel tarafı tekrardan güneşin göğe yükselmesi, yeni bir gün yeni bir umut demek, günün aydın olsun.

* Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

* Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor sevgilim, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

* Günaydın nur yüzlüm. Gecemle beraber günlerimi de aydınlatıyorsun… Işık gibi parlayan yüreğinle her günüme daha iyi geliyorsun.

* Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

Aşkıma Günaydın Mesajı Tumblr

* Her zaman uyanınca aklıma sen geliyorsun, benim için güneş ışınlarından öte sen doluyorsun odama. Günaydınlar sana, günaydın bize!

* Rüyalarım tek sahibi, uykumdan uyanınca senin adın yankılanır odamda, sabah güneşi girer içeriye ve sana bu mesajı yazmamı sağlar.

* Günaydın sevgilim, bir güne daha birlikte başlıyoruz, senin tüm dünyanın güzelliğine sahip gözlerin bu günü nasıl da aydınlatıyor?

* Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

* Her baktığın yaprakta, her esen rüzgarda ve her doğan güneşte sevgilim ben seni yaşıyor, seninle birlikte merhaba diyorum yeni güne.

* Güneşi birlikte izleyelim sevgilim, uzun uzun onun doğuşunu ve turuncu ışınlarını senin yüzüne vuruşunu her zaman birlikte izleyelim.

* Şimdi yanında olup öpücükler ile yeni güne merhaba demeni isterdim ama şimdilik yan yana değiliz ama kalplerimiz her zaman bir arada.

  Sevgiliye Günaydın Mesajları

* Her güne senin adını söyleyerek başlıyorum, benim için bir alışkanlıktan öte ihtiyaç bu durum çünkü ben seninle birlikte var oluyorum.

* Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

* Karanlıkları dağıtan güneşin karşısında seninle birlikte tüm düşlerimi gerçekleştirmek için yeni bir güne daha başlıyorum. Günaydın sevgilim.

Aşkıma Günaydın Mesajı Facebook

* Günaydın biriciğim. Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde…

* Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir. Şimdi gözlerine bakamasam da güneş ışığı avutur beni sensizliğimde… Günaydın biriciğim.

* Bahar gelince her sabah bu kadar coşku doluyor. Ama benim kışım da her zaman coşku dolu çünkü baharım hiçbir zaman benden gitmiyor, günaydın.

* Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana… Günaydın sevgilim.

* Öyle güzelsin ki sevgilim, senin yanında başladığım her yeni gün bana akşam gibi geliyor. Sürekli karanlıktayım, ta ki sen yanıma gelinceye dek.

* Nasıl ki tüm yaşam güneşin doğuşu ile başlıyorsa, ben de seninle birlikte hazırlanıyorum yeni güne sevgilim, ışıkların üzerimde olsun, günaydın.

* Günaydın nur yüzlüm. Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana…

* Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

* Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın sevgilim.

* Sevgilim günaydın, benim hayatta biricik mutluluk kaynağım, bugünün seninle birlikte geçeceği için o kadar mutluyum ki benim için en güzel sabahtır bu.

* Her günüm aynı geçiyordu senden önce ama şimdi seninle birlikte her günüm ayrı bir güzel geçiyor. Çünkü yeni doğan güne senin adını sayıklayarak başlıyorum.

* Günaydın birtanem. Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi?

* Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Hep yanımda kal ki seninle beraber benim de gülen yüzüm solmasın. Günaydın aşkım!

  Sevgiliye Günaydın Mesajları

* Bir gün daha başlıyor yaşamımızda ve biz bugün de birlikte olacağımız için o kadar mutluyum ki, daha önce güneş hiç bu kadar parlak ve mutluluk verici gözükmemişti gözüme.

Aşkıma Günaydın Mesajları Uzun

* Senin gözlerinden bir nehirdir akıp gelmekte olan, her şeye canlılık ve kutsallık veren. Senin yüzünden bir güneştir yansımakta olan hem yakıcı hem de yaşam için olmazsa olmaz.

* Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

* Masmavi gökte güneşin en güzel ışığını ben sadece sende görebiliyorum canım sevgilim. Belki şimdi yan yana değiliz, belki şimdi uzaktayız ama bu gök bizi birbirimize bağlıyor. Günaydın!

* Dışarıda açan papatyalardan bir taç yapıp getirmek istiyorum sana, sevgimin bir sembolü olarak. Onları her zaman boynunda taşıyıp sevgilini her zaman hatırlamanı istiyorum bu doğan günde de.

* Sana şimdi yanında olup kulağına fısıldamak isterdim en güzel günaydın sözlerini. Ama canım istemeden de olsa uzaktayız, bugünler bittiğinde işte o zaman birlikte izleyeceğiz güneşin doğuşunu.

* Bir mutluluk anı yaşamak gibi senin bu yaşamda eyguzelsozler.com olduğunu bilmek ve güne merhaba demen. Bir çocuk çığlığı gibi günün ilk saatlerinde senin ağzından dökülen özel sözler. Günaydın sevgilim, iyi ki uyandın!

* Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman, örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için sevgilim, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.

* Bir ömür boyu birlikte olmak istediğim yaşam güneşim, günaydın. Sen benim için bir portakal çiçeği kadar narin, yuvasını koruyan bir kuş kadar hassas, her gün yeniden doğan güneş kadar değerlisin. Günaydın canım.

* Güneşin ilk ışıkları odana dolunca sevgilim beni hatırla. Tıpkı önceden bir arada olduğumuz günlerdeki gibi ellerimiz ellerimizden hiçbir zaman ayrılmayacak şekildeki günleri hatırla, belki o zaman gelebilirim yanına.

* Günaydın biriciğim. Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin.

* Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.