Dayıya Yeni Yıl Mesajları

20.12.2022
Dayıya Yeni Yıl Mesajları

Bu yazımızın içeriğinde sizler için hazırlamış olduğumuz dayıya yeni yıl mesajları kısa, yeni yıl mesajları dayıya ve yeni yıl sözleri kısa dayıya mesajlarını okuyabilirsiniz.

Dayıya Yeni Yıl Mesajları Kısa

* Dayıların bir tanesi sen benim için çok özelsin. Mutlu yıllar dayıcığım.

* İlerde senin gibi bir adam olmak için çok savaşacağım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Beni özlediğini bildiğim her zaman sevgisini hissettiğim dayıcığım. İyi yıllar dayım.

* Dayı candır, dayı canandır, dayı her zaman bir numaradır. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

* Mutlu yıllar dayıcığım. Doğum gününü kutluyor ve seni kocaman öpüyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

* Dayıların en özeli senin hasretinle yaşayacak olmanın üzüntüsü içindeyim. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Benim tek prensim sevgili dayım. Hey kızlar kıskanmayın o benim dayım. Musmutlu yıllar dayıcığım.

* Çünkü sen varlığınla bana zaten en güzel hediyesin. Canım dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

* Özlemek kağıtlara yazılsaydı benim seni nasıl özlediğim roman olurdu dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Girecek olduğun bu büyük sınavda sana başarılar dilerim Allah yardımcın olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

* Dayım sizin dayınızı döver mi bilemem ama benim dayım dünyanın en iyi dayıdır. Mutlu yıllar dayıcığım.

Reklamlar

* Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. Yeni yılın kutlu olsun.

* Canım dayım sen benim için çok önemli çok değerlisin. Seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

* Hayat çok kısa dayıcığım bu kısa hayatta her zaman gülmen dileğimle seni çok seviyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

* Aramızda çok mesafe olsa sen her zaman kalbimdesin canım dayım seni çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

* Benim dayım sizin dayınızı döver mi bilmem ama benim dayım dünyanın en iyi insanı bu kesin. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Dayıların bir tanesi karizmatik dayım. Sen gelmeden kokun geliyor bütün kızların gözü sende. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Dayısının prensesinin dayısına bir çift sözü var. Sen benim kahramanım en sevdiğim dayımsın. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Dayı farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen her halinle yakışıklı ve güzel kalplisin. İyi yıllar dayıcığım.

Reklamlar

* Dayıların en tatlısı kim derlerse senin adını vereceğim. Prensesin seni çok özledi canım dayım. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Benim dayım gibisi zor bulunur, bende dayı dediğin zaman akan sular durur. Seni çok özledim dayıcığım. İyi yıllar dayım.

* Benim güzel dayım ömrün mutlu yarınların umutlu yaşamın hayırlı ve mutlu geçsin seni çok özledim. Musmutlu yıllar dayıcığım.

* Hayatımın en kötü anında elimden tuttun ve beni bütün sıkıntılardan kurtardın canım dayım teşekkürler. Yeni yılın kutlu olsun.

* Benim dayım herkesin dayısına benzemez inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönder dimi harcamayla bitmez. İyi yıllar dayım.

* Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. İyi ki varsın dayıcığım ve iyi ki benim dayımsın. Yeni yılın kutlu olsun.

* Canım dayım Rabbim yolunu açık etsin sana başarılar diliyorum. Allah’ım emeklerini boşa salmasın. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

Reklamlar

* Dayı dediğin senin gibi tatlı olmalı. Benim yakışıklı dayım iyiki varsın, iyiki doğdun, iyi ki benim dayımsın. İyi yıllar dayıcığım.

* Dayıcığım seni çok özledim tez zamanda gel. Gel ki birlikte sokakları şenlendirip, gönüllerimizi eğlendirelim. İyi yıllar dayıcığım.

Yeni Yıl Mesajları Dayıya

* Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

* Dayıların bir tanesi. Yüreğinden eksik etmediğin merhamet, kalbinden eksik etmediğin sevginle sen bir başkasın. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun.

* Rengarenk olmalı hayatın gök kuşağı gibi başarıların yıldızlar kadar çok gülücükler yüzünden eksik olmasın dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Bu mesajı neden atıyorum unuttum inan hiç hatırlamıyorum.Dur bakalım dur aklıma geldi ben dayımı çok seviyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

* Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Bir insanın dayısı varsa korumaya ihtiyacı yoktur. Beni her zaman koruyup kollayan canım dayım her şey için teşekkürler. Musmutlu yıllar dayıcığım.

Dayım İçin Yeni Yıl Sözleri

* Dayım ne içersin sorusuna senin elinden olsun bir bardak su içeyim.Ömrüm boyunca hep mutlu olayım her zaman güleyim derdim. Mutlu yıllar dayıcığım.

* Girecek olduğun sınavda sana başarılar dilerim. Rabbim bildiklerini yaptırsın bilmediklerini tuttursun. Başarılar dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Beyaz atlı prensim canım dayım. Senin bana karşı yaptığın onca güzel şeyden sonra bu küçük hediyemi kabul etmeni istiyorum. Musmutlu yıllar dayıcığım.

* Dünya evine giren canım dayıma bir ömür boyu mutluluklar diliyor en kötü gününün böyle olmasını temenni ediyorum. Sevgilerimle…. Yeni yılın kutlu olsun.

* Doğum günümde beni yalnız bırakmayan prensesler gibi davranan canım dayım. Senin varlığın bana en büyük hediye. Sen benim herşeyimsin. Yeni yılın kutlu olsun.

* Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir. Musmutlu yıllar dayıcığım.

* Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

* Rabbim seni her daim mutlu etsin, hayatın hep kahkahalarla geçsin, eğer bir gün ağlayacak olursan o da mutluluktan olsun. İyi ki varsın dayı. Yeni yılın kutlu olsun.

* Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

* Dayıcığım ne içersin sorusuna senin elinden bir bardak su içeyim, ömrüm boyunca hep güleyim, mutlu olayım derdin. İyi ki varsın yakışıklı dayım. İyi yıllar dayıcığım.

Dayıya Yeni Yıl Mesajları Tumblr

* Dayıcığım doğum günün kutlu olsun. Sen dünyanın en yakışıklı dayısı, en tatlı insanısın. Çünkü benim dayımsın. Dünyalar tatlısı bir yeğenin var. İyi yıllar dayıcığım.

* Dünyanın en yakışıklı, en delikanlı, en iyi kalpli dayısı yarışması yapılsa ben bundan yüzde yüz eminim bu yarışmayı sen kazanırsın dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Sana en güzel kelimeleri kullanarak dayıya güzel sözler göndermek isterdim ama ben sevgimi nasıl birkaç kelime ile anlatabilirim ki canım dayıma. Yeni yılın kutlu olsun.

* Geçen gün herkes dayısını överken hiç sesimi çıkarmadım. Çünkü eyguzelsozler.com onların anlattıklarından çok çok üstün bir dayısın sen seni çok seviyorum dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım. Yeni yılın kutlu olsun.

* Güzellik insanların içinde ama önemli olan onu görmekte hissetmekte ben senin kalbinin ne kadar temiz olduğunu biliyorum biricik dayım seni çok özledik. Yeni yılın kutlu olsun.

* Bir dayın olduğunu düşün derdin olduğunda oturup derdini dinleyen bir sorun olduğu zaman işini gücünü bırakıp koşup gelen güldüğü zaman etrafına neşe saçan süper bir insan işte benim dayım. Musmutlu yıllar dayıcığım.

* Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım. Musmutlu yıllar dayıcığım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.