TEOG İle İlgili Sözler

09.09.2017
TEOG İle İlgili Sözler

Yazının İçeriği: TEOG İle İlgili Sözler, TEOG Sınavında Başarılar Mesajları, TEOG Sınavına Girecekleri Motive Etme Sözleri, TEOG Mağdurları Sözleri, TEOG Başarı Dileme Sözleri, TEOG Sınavı İle İlgili Komik Sözler, TEOG Sözleri Komik

TEOG yani Temel Eğitimden Orta Eğime geçiş sınavı. TEOG sınavı iki basamaklı bir sınavdır. İlk sınav kasım ayının sonuna doğru ikinci sınav ise nisan ayının sonuna doğru yapılır. TEOG sınavı her şeyi değiştirecek veya bitirecek bir sınav değildir. Öğrencinin okulunda yapılması ve aynı ilçenin öğretmenlerinin gözetmen olarak öğrencilerin başında beklemesi öğrencileri rahat ve strese girmeden sınav olma imkanı sunmaktadır.

TEOG İle İlgili Sözler

Yarın ilk TEOG sınavına girecek olan bütün arkadaşlarıma şimdiden başarılar dilerim.

Sen bizi yenmeden biz seni yeneceğiz TEOG.

Her sınav yeni bir şeyler öğretir. Yarın ki girecek olduğun TEOG sınavında başarılar dilerim.

TEOG Kafası: Mitoz bölünme geçiren Kafkas Cephesi’ndeki fiilimsilerin karekökü kadere ve kazaya bağlıdır. O yüzden we are great buddies i count on them.

Bitti artık tüm konular, gelsin TEOG, gelsin sorular.

TEOG sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize kolaylıklar dilerim.

Gece rüyalarıma TEOG dedeleri geliyor ama soruları bir türlü söylemiyorlar.

Yüce Mevla’m yarın sınava girecek olan öğrencilerimize kolaylıklar nasip etsin. Allah herkesin emeğinin karşılığını almayı nasip etsin.

Reklamlar

TEOG yani terleme olmadan geçemezsin sınavına girecek olan kankalar başarılar.

Biliyorsan işaretle bilmiyorsan salla sakın boş bırakma çünkü TEOG sınavda yanlış doğruyu götürmüyor.

Emeğinin karşılığını alacağın bir sınav geçirmen dileğiyle başarılar diliyorum.

Madem bizim için TEOG diye önümüze bir engel koydular haydi o zaman bu engeli aşmaya. Tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Ah TEOG ah bak şu sekizinci sınıfların haline herke senin için bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kimileri kitap okuyor, kimileri deneme çözüyor, kimileri matematiğin bilinmeyenleri içinde kaybolmuş gidiyor. Senin hiç insafın yok mu? Bırak artık bizim yakamızı.

Sen TEOG dan korkma o senden korksun. O seni zorlamasın sen onu zora sok.

Ömrümüz hep sınav olmakla geçiyor. Yarın bir sınava daha gireceğiz. Yarın ki TEOG sınavında ter dökecek tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Sen her zaman başarınla kendinden söz ettirdin. Girecek olduğun TEOG sınavında da sana başarılar diliyorum.

İstediğin sonuçları alacağın, sonuçlar açıklandığı zaman mutlu olacağın ve istediğin bir liseye gireceğin, istediğin başarıyı yakalayacağın bir yıl olsun. Başarılar.

İyi oku soruları, biliyorsan hiç düşünme işaretle doğru seçeneği, bilmiyorsan işaretle sana yakın geleni, TEOG sonuçları ile mutlu et kendini.

Azim ile çalıştın, geceni gündüzüne katarak bu sınava hazırlandın. Başarılar diliyorum.

TEOG bize bir engel değildir, çalıştıysan TEOG sana gülendir.

Reklamlar

Elbette güzel şeyler elde etmek için çok çalışmak ve terlemek gerekecek. Senin için önündeki ilk basamak TEOG sınavı. Umuyorum sen bu sınavdan da yüzünün akıyla çıkacaksın. Başarılar aslan parçası.

Sen bize gelme TEOG biz sana geliyoruz. Biz hazırlandık şimdi sıra sende iyi hazırlan.

Yarın yapılacak olan TEOG sınavında ter dökecek okulumuz öğrencilerine kalbi duygularımla başarılar dilerim. Unutmayalım ki bu sınav bir ölüm kalım sınavı değildir. Sizler çalıştınız şimdi sıra edindiğiniz bilgileri sınava yansıtma zamanıdır. Başarılar.

Ah TEOG ah bak şu sekizinci sınıfların haline herke senin için bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kimileri kitap okuyor, kimileri deneme çözüyor, kimileri matematiğin bilinmeyenleri içinde kaybolmuş gidiyor. Senin hiç insafın yok mu? Bırak artık bizim yakamızı.

Madem ki geldik dünyaya yaşıyoruz. Madem ki okumak zorundayız. O halde TEOG sınavına da gireceğiz. Korkacak, çekinecek bir durum yok. Korkacak birisi varsa o da TEOG.

Babam Teot annem top sınavı diyor. Allah’ım daha adını bile doğru düzgün söylenilmeyen sınavdan ne medet beklenilir ki?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.