Dedeye Güzel Sözler

22.06.2017
Dedeye Güzel Sözler

Sayfa Konusu:  Dedeye Güzel Sözler, Torundan Dedeye Güzel Sözler, Dedeye Mesajlar, Dedeme Güzel Sözler, Dedeye Sözler Anlamlı, Torundan Dedeye Anlamlı Sözler, Dedeye Güzel Mesajlar

Bu yazımızda tecrübe kaynağımız, hayatı tüm yönüyle görmüş geçirmiş dedelerimiz için dedeye güzel sözler içeriğinde bir sayfa hazırladık. Yaz tatillerinin vazgeçilmez adresi olan dedelerimizin yanı bizlere huzur ve mutluluk verir. Torunda dedeye güzel sözler göndermek dedeyi sevindirecektir.

Dedeye Güzel Sözler

Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi göründüğüne, onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır.

Dedeciğim senden aldığım bilgilerle şuan büyük bir başarının mimari oldum. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır.

Seninle birlikte geçirdiğim zamanları hiçbir zaman unutmuyorum ve unutmayacağım. Seni çok seviyorum dedeciğim.

İyi varsın dede, senin gibi bir dedem olduğu için çok şanslıyım.

Babam her zaman derdi dedeniz gibi biri olsam o bana bu dünya da yeter de artar bile derdi. Bende babam gibi senin gibi olmaya söz verdim. Seni çok özledim dedem.

Her yazımı senin yanında geçirdiğim o güzel günler hiçbir zaman aklımdan çıkmaz. Seninle birlikte bahçede çalışmak, seninle yorulmak ve seninle dinlenmek ne güzeldi dedeciğim. Seni çok özledim yaz tatili başlar başlamaz yanındayım.

Bugün yaşadığım hayatta senin izlerin var, bugün hayat tecrübelerimin altında hep senin imzan var dedem. İyi ki varsın.

Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin. İnşallah her zaman böyle neşeli ve mutlu olursun.

Sen bizim sülalemizin ulu çınarısın. Sen bizleri bir araya getiren birleştiricimizsin. Sen dünyanın en iyi dedesisin.

Okullar tatil olunca herkes denize, havuza koşar ben ise sana koşuyorum dedeciğim.

Reklamlar

Seni düşündüğüm zaman içim tarifsiz duygular kaplıyor. Yerimde duramıyorum, seninle yeni maceralara açılmak için çok heyecanlıyım.

Herkesin kendine örnek aldığı, yaşamı ile herkesi kendine hayran bırakan mükemmel bir insandır benim dedem. Benim dedem dünyanın en iyi kalpli insanıdır.

Bu mesaj dünyanın en iyi dedesine; çok özlenmektesin tatil olur olmaz yanındayım. Çapayı kazmayı hazırla.

Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı ve huzurlu mutlu bir yaşamın olsun.

Sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın aslında sen ihtiyarda değilsin. Bedeni yaşlı ama ruhu genç, dinamik yaşama dolu birisin. Seni çok özledim dedeciğim.

Bu gidişle babam yaşlanmakta seni geçecek dede. Maşallah sen yıllara meydan okuyorsun. Sen her zaman böyle genç kal dede olur mu?

Kalbi güzel, kendi güzel dedem, ömrün hep güzelliklerle dolsun.

Bizler senden ne kadar çok uzakta da olsak seni her zaman seveceğiz. Sen her zaman benim en çok sevdiğim yaz tatili arkadaşım olacaksın.

Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi göründüğüne, onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır. O öyle iyi bir insandır ki size anlatamam, tarif edemem bunu.

Dedem Yüce Mevla sana ninemle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömür sürmeyi nasip etsin. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.