Eski Sevgiliye Güzel Sözler

25.09.2017
Eski Sevgiliye Güzel Sözler

Yazının Konusu: Eski Sevgiliye Güzel Sözler, Ayrılan Sevgiliye Güzel Sözler, Eski Sevgiliye Anlamlı Sözler, Eski Sevgililere Sözler, Eski Sevgilime Sözler, Geçmişte Kalan Sevgiliye Güzel Sözler, Eski Sevgiliye Duygulu Sözler, Ayrılan Sevgiliye Güzel Sözler

Yazımız eski sevgiliye güzel sözler başlığında ve içeriğindedir. Bazen birbirini çok sevenler severek ayrılmak zorunda kalabiliyorlar. İşte böyle durumda birbirini sevmiş ve ayrılmış eski sevgililere sözler hazırladık.

Eski Sevgiliye Güzel Sözler

İnşallah her zaman hep böyle neşeli ve mutlu olursun, ben seni çok sevdim, sende sevdiğin biriyle mutlu olursun. Yolun, bahtın açık olsun.

Eski sevgilim olabilirsin ama sen her zaman sevdiğim olacaksın. Bana o günleri tekrar yaşamak ister misin diye sorsalardı. Hiç düşünmeden evet derdim.

Seninle birlikte geçirdiğimiz o güzel günler için, bana mutlulukların en güzelini yaşattığın için ve ömrüm boyunca unutmayacağım anılar bıraktığın için teşekkür ederim.

Bizimde hikâyemiz mum misali dünya güzeli sen söndün yanan ben kaldım.

Eski sevdiğim de olsan, hiçbir zaman eskide kalmayacak birisin benim için. Her zaman da öyle kalacaksın. Sen mutlu olduğun zaman bende mutlu olurum.

Her şeyi çabucak unutur, seni hiç aramam sanmıştım ama çok yanılmışım. Sen benim kalbime yazılmış, aklıma kazınmışsın. Seni hiç unutamıyorum.

Bizler kavuşamadık ama kim bilir belli mi olur bir gün çocuklarımız karşılaşır. Bizim birbirimizi sevdiğimiz gibi onlarda birbirini sever.

Eski sadece geçmişte kalan denir ben bu yüzden senin için eski sevgilim demiyorum. Çünkü sen bende hiçbir zaman eskide kalmayacak eskimeyeceksin.

Reklamlar

İnşallah hayalini kurduğun gibi bir hayatı yaşarsın. Seni çok sevmiştim ama olmadı. Bundan sonra sana ömür boyu mutluluklar dilerim.

Hayatıma yağmurdan sonraki gökkuşağı gibi girdin, gökyüzündeki yıldız gibi kayıp gittin.

Çok sevsen de bazen ayrılığın önüne geçemiyor insan, her şey yolunda giderken her şey tersine dönüp sonbahar rüzgarında savrulan yapraklar gibi savruluyor hayatlar.

Ben senli bir masal yazmıştım kendi dünyamda ama masalın sonunun ayrılık olacağını hiç düşünmemiştim. Ama olsun seninle geçirdiğim güzel günlerim oldu.

Yolun açık olsun, istediğin gibi yaşaman dileğiyle sana ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sen giderken arkandan gitme diyemedim. Belki gitme kal deseydim şimdi her şey çok farklı olacaktı. Ama kader böyleymiş ne yapalım. Sana mutluluklar dilerim en güzel günlerimi süsleyen güzel bayan.

Gitme ne bu şehir seni kaybetmeyi göze alabilir ne de ben, gitme sen gidersen gökyüzü ağlar, mevsimler ağlar ben ağlarım.

Her zaman böyle neşeli ve mutlu olursun, ben seni çok sevdim sende sevdiğin biriyle mutlu olursun. Yolun, bahtın açık olsun.

Kazınmış bir kalpteki sevgiyi söküp atmak elbette zor olacaktır. Ama bundan sonra hiçbir şeyde eskisi gibi olmayacaktır.

Eski sevgilim desem çok ağır olur, hale seni çok seviyorum desem yanlış anlaşılır. Sen hayatımın bir dönemini renklendiren beni mutlu eden iyi bir insan olarak kalacaksın benim aklımda, hayatımda, kalbimde.

Eğer sende beni severek ayrıldıysak hiç üzülmem, çünkü biliyorum ki sevenler ölünce birbirine kavuşurmuş.

Reklamlar

Gelecekte ne olur bilemeyiz ama bildiğim bir şey varsa sen benim hayatımda her zaman unutmayacaklarım arasında yer alacaksın.

Birbirimizden her ne kadar uzakta olsak eğer senin için yapabileceğim bir şey olursa her zaman senin yanında olurum. Susarım hiç ses etmem bir yabancı gibi sana yardım ederim.

Eğer bir gün geri dönmek istersen ben her zaman senin için buradayım. Beni bilirsin ben gurur yapmam, sen gelmesen de bana gel de yeter ben gelirim.

Keşke en ufak sıkıntıda böyle sonbaharda savrulan yapraklar gibi dağılmasaydık. Birlikte kalıp mücadele etseydik savaşsaydık. Olmaz mıydı?

Yarım bırakmayı seviyorsun sen, belki de sen haklısın. Ama unutma; İskender’i yarım yesen de tam hesap ödersin.

Bazen insan hayatında her zaman kalacakmış gibi sever birilerini; hem de hayatında her zaman kalmayacaklarını bile bile.

Söyle eski sevdiğim mutlu musun oralarda, söyle aradığın hayal ettiğin aşkı buldun mu benden uzaklarda.

Sana en güzel sözleri yazmak isterim ama korkuyorum yanlış anlaşılmaktan. Şunu da bilmeni isterim artık biz iki eski sevgiliyiz ama yine de ben seninle arkadaş olarak kalmak istiyorum.

Unutamayacağım iki şey var hayatta. Bir;  gözlerime derinden baktığın an. İkincisi; o gözlerimden yaş olup aktığın an…

Biz istenmediğimiz kalpte bırak ateşimizi külümüz bile bırakmayız.

Eski sevgiliden sevgili olmaz dediler, inanmadım. Yaşadım da gördüm harbiden de olmuyormuş bunu daha iyi anladım.

Bana ömrümün en güzel günlerini yaşattığın için, seninle birlikte geçirdiğimi o güzel günleri hep mutlulukla süslediğin için teşekkür ederim.

Reklamlar

Biliyor musun eski sevdiğim ama hiç eskitemediğim; ne zaman elinde bir çiçek buketiyle birini görsem hemen aklıma sen geliyorsun ve gülümseyerek karşıma dikiliyorsun.

Yalanım yok, aklımdasın hala… Ne yapayım sevgilim, bu da benim kusurum; gereksiz şeyleri çok takıyorum kafama…

Biliyorum artık birbirimize kavuşamayacağımızı ama arada bir hal hatır soralım ne olur.

Gidişler sarsmaz bizi. Çünkü biz alıştık sallanmaya, yıkılmaya, dökülmeye ve yine hiçbir şey olmamış gibi dimdik ayakta durmaya.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.