İyi Ki Hayatımdasın Sözleri

09.08.2021
İyi Ki Hayatımdasın Sözleri

İyi Ki Hayatımdasın Sözleri, İyi Ki Hayatımdasın Mesajları, Sevgiliye İyi Ki Varsın Mesajı Uzun, İyi Ki Hayatımdasın Uzun Mesaj, İyi Ki Hayatımdasın Sevgilim Sözleri, İyi Ki Hayatımdasın Sözleri Sevgiliye, İyi Ki Hayatımdasın Sözleri Eşe, İyi Ki Hayatımdasın Sözleri Arkadaşa

İyi Ki Hayatımdasın Mesajları

Dost dediğin senin gibi olur, iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın.

Bana “iyi ki varsın” deme, iyi ki varmışım gibi davran.

İyi ki demeyi senden öğrendim. Her günümü ayrı güzelleştirenim.

Sen bana keşke kelimesini unutturup iyi ki kelimesini öğrettin.

Oysa sen benim için bir gün değil her gün özelsin. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımdasın.

Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın bir tanem.

Ne güzeldir birine iyi ki varsın diyebilmek. İyi ki varsın sevgilim.

Bana iyi ki demekten başka bir söz bırakmadığın için teşekkür ederim sevgilim.

İyi ki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Aklımdasın bunu sende aklından çıkarma ey yar. İyi ki benimlesin, seviyorum seni.

Bir tek insanın bize iyi ki varsın demesi, var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.

Reklamlar

İyi ki hayatımdasın. ” mesajı gibisi yok. Gerçekten yok yani, gelmiyor öyle bir mesaj.

Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın.

Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yollar.

İyi ki varsın sarılarak nefesimi kesen adam, iyi ki varsın, İyi ki hayatımdasın. Seni seviyorum.

Seni tanıdıktan sonra anladım ki hayatta iyi arkadaşlarda varmış. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

Oysa sen benim için bir gün değil her gün özelsin. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın, seni çok seviyorum.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum her şeyim.

İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren bir insan var ya, iyi ki var!

Benim hayatım, benim canım benim her şeyim iyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın. Seni çok seviyorum.

Gözlerin gözlerime değdiği anda anladım sol yanım olacağını. Dünya durdu sanki ve tek duyduğum ses; kalp atışımdı.

Reklamlar

Belki de konuşuyordur gözlerin. Ama ben gözce bilmiyorum ki. Sessizce biliyorum, usulca biliyorum, masumca biliyorum.

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin, o da seni çok ama çok sevdiğim. İyi ki varsım hayatımın anlamı.

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.

Gülmeyi, sevmeyi öğretenleriniz eksik olmasın olmasına da; İnsan yalnızlığı en çok “iyi ki varsın” diyenlerden öğreniyor.

Ne güzel bir şeydir birini koşulsuz, kuralsız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek. Ve ona “iyi ki varsın” diyebilmek.

Seninle daha bir güzel yaşadığımı hissettiğim. Önüme çıkanlara ve hayatımda olanlara iyi ki demeyi senin varlığınla öğrendim.

Seninle geçen her anımda daha çok iyi ki diyorum. Geçen her dakika varlığına şükrediyorum. İyi ki diyorum iyi ki çıktın karşıma.

Şarkılarda bulduğum anlamlar artık ellerinde şekilleniyor. Kalbinin kalbime her değişi bana koca bir iyi ki olarak geri dönüyor.

Reklamlar

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Birden geldin aklıma yine. Işıksız bir odada nefessiz kaldığım bir anda. Böyle bir anda birle bana “iyi ki” dedirttin. Seni çok seviyorum.

Aşk, koskoca dünya nüfusunu bir anda eyguzelsozler.com sadece iki kişiye düşürmeye yarar. Nüfus sayımına gerek yoktur; çünkü aşk hiçbir zaman yerinde saymaz.

Ayrı şehirlerde olsak da kalplerimiz her zaman bir atacak, sen benim hayat güneşim, gündüzüm gecemsin. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın.

Bir insan hayatının her anı için iyi ki diyebilir, yeter ki onu görebilmeyi bilsin. Bu hayat yolunda yürürken keşkeler değil iyi kiler biriktirsin.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Her gün bana yeniden iyi ki dedirttiğin için teşekkürler sevgilim. İyi ki kesişmiş yollarımız. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Ben şimdilerde bir sende iyi oluyor, bir sende nefes alıyorum. Varlığın bana güç veren tek şey. Sen sevgime değer tek armağan. İyi ki varsın sevgilim.

Dün söyledim bugün de söylüyorum yarında ve sonsuza kadar da söyleyeceğim iyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin. Seni ölünceye kadar seveceğim!

Senden başka ne bir düşüncem ne de bir istediğim var şu hayattan. Tek dilediğim bana her gün iyi ki dedirten bu insanla bir ömür aynı yastığa baş koymak.

Yorulduğun an kapat gözlerini, yasla başını göğsüme. Söz veriyorum kötü olan her şey geçecek ve ben her zaman iyi ki varsın demeye devam edeceğim sevgilim.

Ne güzel bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın insanlara iyi ki varsın diyebilmek. Seni çok seviyorum.

Nefesime nefes canıma cansın, iyi ki varsın. Sen varsan bende varım sen yoksan ben zaten hiç olmadım. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Varlığınla can bulan canım şimdilerde sensiz bir hiç. Ellerin ellerime değdiği an başlayan hayatım senin dokunuşlarınla güzelleşti. Sevgilim, iyi ki varsın.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

Baktığım sen gördüğüm sen istediğim sen sevdiğim sensin. Ey hayalimin sevdası düşlerimin yari seni çok ama çok sevmekteyim bunu unutma iyi ki varsın bir tanem.

Seni tanıdığım andan beri dünyam hep daha aydınlık, çiçekler hep daha güzel kokulu ve şarkılar hep daha anlamlı. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki geldin dünyama.

Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda olmadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyi ki varsın.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın Bitanem. Seni ölünceye kadar seveceğim!

Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim! İyi ki varsın.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazıma düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir… Seni seviyorum. İyi ki varsın.

Ne zaman ağlasam omzunda buldum kendimi. En şen kahkahaları birlikte attık. Seninle birlikte büyümenin mükemmelliğini bilir misin? Can dostum, en güzel zamanlarım iyi ki varsın.

Sen kendini değersiz görme, bu sözü okuyorsan iyi ki varsın unutma hiçbir şey senden daha önemli ve daha değerli değildir. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Aslında içimizin derinliklerinde o kadar çok iyi ki saklı ki, yeter ki onları bulup dışarıya çıkarabilelim. Ondan sonra her şey farklı olacak ve tüm güzellikler eşlik edecek bize…

Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.

Ne zaman kaybolsam derin karanlıklarda ve ne zaman kocaman bir boşluğun içinde savrulup dursam hep iyi kilerimi hatırladım. Benim tüm iyi kilerim imdadıma en önce yetişenler oldu…

Eksiktim, yarım kalmıştım. Ta ki sen gelene kadar. Senden sonra bütün olmak nasılmış onu öğrendim. İyi ki geldin sevgilim, iyi ki beni buldun. Her günümde her anımda iyi ki varsın.

Hayata anlam katanım, saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.

Ne zaman kötü günler yaşamaya başlasam ya da ne zaman kendimi yalnız hissetsem hep iyi kilerim gelir yardımıma… Onlar beni o kötü ve karanlık düşüncelerden anında çekip kurtarırlar.

Sevgilim şimdi ben yıllardır söylemek istediğim şarkının en sevdiğim nakaratındayım. Bu şarkı hiç bitmesin, bu sözlerin sonu hep iyi ki demeye çıksın. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.

Aşka uçarsan kanatların yanar. Aşka uçamazsan kanatların neye yarar? Aşka varınca kanadı kim arar? Aşkın açamadığı kapı, kanatlanıp uçamadığı yer mi var? Aşk, kanatlanıp uçmaktır ey yar!

Gel unutalım her şeyi, herkesi. Kimsenin olmadığı, kimsenin ulaşmadığı duyguları yaşayalım. Ellerin ellerimde yeni doğan güneşi selamlarken dudaklarımızdan iyi ki dolu cümleler süzülsün.

Sağlığınız yerindeyse, sevdikleriniz hayattaysa ve iyi denecek kadar güzel bir hayat yaşıyorsanız şikâyet etmeyi bırakmalı ve hayatınızın güzelliklerini görmelisiniz. İyi ki demelisiniz…

Belki yıllar sonra yaşanan tüm güzelliklere bakıp keşke diyeceğiz. Sözlerimize keşke çok daha önce tanışsaydık diye başlayıp iyi ki sözleri ile son vereceğiz sevgilim. Seni Çok seviyorum…

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

Bu hayata bir kere geldiysek onu dolu dolu, hakkını vererek yaşamak zorundayız. Üzülerek ve keşke diyerek zaman kaybetmemeliyiz. İyi kiler düşünmeli ve mutlu olmak için nedenler bulmalıyız…

Olmazsan olmaz diyorum ya hep. Olmazsan çiçekler açmaz dünyamda. Renkli pencerelerim böylesine neşeli manzaralar sunmaz hayatıma. Eğer sen olmazsan iyi ki demenin bir anlamı olmaz hayatımda.

Bir bahane bul gel. Ben burada seni bekliyorum ve gelme ihtimalini sunduğun için iyi ki varsın demekten kendimi alamıyorum. İyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın. Seni çok seviyorum.

Güzel bir şarkı dinlerken nasıl da kıpır kıpır oluyor içiniz değil mi? Ya da güzel bir manzara karşısında nasıl da iyi hissediyorsunuz kendinizi? İşte hayat bu kadar güzel ve iyi kilerle dolu…

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik…

Sana hasret yaşadığım her bir saniyenin değerini bilirim. Çünkü sana kavuştuğumda çektiğim hasreti kutsal yapan geçmişin izleri olacaktır. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Seni bana veren rabbime şükürler. Yaşanan senli her anıma şükürler. Göz görüp gönlüm severse sevgim için seni gören gözlerime teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Yaşadığım her şey için hiç keşke demeden devam ettim hayatıma. Benim hiç keşkem olmadı, hep iyi ki dedim bu hayatta ve yaşadığım en kötü an için de en iyi an için de hep aynı sevinci hissettim.

Elini tuttuğumda küçük bir çocuktum. Maceradan maceraya birlikte atladık. Her acının sonunda senin tesellilerinle büyüdüm. Her anımda bana güç verdiğin için teşekkürler arkadaşım, iyi ki varsın.

İzin verin, hayatınızdaki tüm iyi kiler ellerinizden tutsun ve en kötü anınızda sizi ayağa kaldırsınlar. İzin verin hayatınızdaki iyi kiler size mutluluğu sonuna kadar yaşayabileceğinizi göstersin…

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Aşk, bir insanın sahip olabileceği en büyük servettir. Onun ellerini tutup gözlerine bakabiliyorsa bu servetin gerçek sahibidir… İyi ki demek de bu servetin her geçen gün artığının en büyük şahididir…

Karnına düştüğüm ilk andan beri beni koruyan, benim için gecelerce uykusuz kalan annem. Cennetin kokusunu ben sende duydum. Ellerini hiç çekme üstümden. İyi ki varsın annem, iyi ki varsın başımın tacı.

Rüzgârlı bir havada yürürken sakinliği hissetmektir iyi ki demek, karlı bir güne uyanıp güneşi görmektir iyi ki demek, kasırganın ortasında kurtuluşa yürümek ve inancını asla kaybetmemektir iyi ki demek…

Adını gökyüzüne yazdım her sabah sende doğsun diye, yüreğini yüreğime yazdım canın yandığında benimle yansın diye, adını canım koydum sen öldüğünde bende öleyim diye. . Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

Her olumsuzlukta gözlerim içine bakıp geçecek dediğin günleri verdiğin destekle yavaş yavaş atlatıyorum. Ve ben sevgilim her adımda yanımda olduğun için adının geçtiği her cümleyi iyi ki ile tamamlıyorum.

Seninle tanıştığım günden beri her gün iyi ki dedim… İyi ki tanıştık, iyi ki bu kadar delice sevdik birbirimizi ve iyi ki hayatlarımızı birleştirdik. Sen benim bu hayattaki en büyük iyi kim oldun sevgilim…

Sevgiliye İyi Ki Varsın Mesajı Uzun

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir… Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Küçük bir çocuğun elma şekerine baktığı gibi biraz korkuyla ama her zaman sevgiyle bakıyorum sana. Sana baktıkça şükredecek nedenler buluyorum kendime. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Aşk bahçem, canımın içi, sevgilim… Sana ne desem eksik ne desem az. İyi ki dediğim her anın mimarı, güzel anılarımıza her gün yenisini eklemek dileğiyle. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın. Seni Seviyorum.

Belki bir gün her şey, herkes gider. Ama biz kalırız birbirimize. Sevmeyi öğrendiğimiz gibi, yıllara meydan okumayı da öğreniriz. Geriye dönüp baktığımızda dudaklarımızdan iyi ki kelimesi dökülür. Seni Seviyorum.

Yorgun olduğunuz anda, en mutsuz olduğunuz anda, en sıkıldığınız ya da em umutsuz olduğunuz anda iyi ki deyin. Hayatınızda yaşadığınız ne kadar iyi ki varsa onları düşünün ve onların sizi kurtarmasına izin verin…

Sen yanımdayken tüm dünyanın yükünü bir tarafa bırakıyorum ve pamuk dolu bir yatakta uykuya dalıyorum sanki. İyi ki yanımdasın sevgilim, bana güç verdiğin, tüm yükümü hafiflettiğin ve hayatı bana sevdirdiğin için…

Küçük bir hikaye ile başlayan aşkım şimdilerde koca bir roman olma yolunda ilerliyor. İyi ki varsın, bu romanın başkahramanı olduğun için her gün şükrediyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

En umutsuz olduğum anda başımı gökyüzüne kaldırmanın ardından gelen umut şimdiki kahkahalarımın mimari oldu. Şükretmenin, iyi ki demenin önemini işte o an anladım. İyi ki varsın, iyi ki benimsin, iyi ki sevgilimsin…

Günün yorgunluğu seni görünce geçiyor. Duyduğum acılar, içime dolan kötü hisler seni görür görmez kaçacak delik arıyor. Tüm kötülükleri bende uzaklaştıran bir yapın, bana her zaman iyi ki dedirten bir güzelliğin var.

Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Her sözünde kendimi bulmak, gözlerinin her ışıltısında kendimi görmek istiyorum. İyi ki benimsin diyebilmenin hazzını her söylediğimde defalarca yaşamak istiyorum. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Sensiz dünya asla aynı olmazdı; aynı hızla dönmezdi, çiçekler bu kadar güzel kokmazdı, hayaller bu kadar güzel olmazdı ve iyi ki kelimesi cümlelerimde yer almazdı… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Dün gece çoban yıldızı ile seni bekledik deniz kenarında sabaha dek. Denizin mavi sularında gözlerinin izi kalmış. Şafak söktü ben deniz kenarında kaldım yalnız sırılsıklam. Seni ölünceye kadar seveceğim! İyi ki varsın.

Aşk seni koklamaktır. Senin kokunu alıp içime çektiğim, sonra sana kendimi verdiğim, her nefesin diyetidir. Seni koklamaya doyamayıp, zamanın durmasını istemektir. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki sen varsın. Seni Seviyorum.

Yolda hızlı hızlı yürürken bir anda bir melodi gelir kulağınıza ve hiç fark etmeden o tarafa doğru yöneldiğinizi fark edersiniz. İşte hayat da böyledir, güzelliklere doğru sürükler sizi. İşte bunun adı, iyi ki diyebilmektir…

Sendin benim hayatıma anlam katan, yaşama sebebim olan. Öyle bir girdin ki, çıkmamak üzere yerleştin bu yüreğime. Ne kadar isterdim yanında olmak, sana sarılmak, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek. İyi ki varsın aşkım.

Ne zaman bir kâbus görsem ve dalsam uzaklara, ne zaman aklıma bir şey takılsa ve hüzün dolsa içime, bir iyi ki gelir yerleşir ruhuma. İşte o zaman neşelenmeye başlarım tekrar… İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Güneşli bir günü ne kadar seviyorsak karlı sabahları da o kadar sevmeliyiz, tatili ne kadar seviyorsak çalışmayı da o kadar sevmeliyiz, aşk ne kadar güzelse terk edilmek de o kadar güzel gelmeli… Çünkü bu hayat iyi ki diyenlerin hayatı…

Ne zaman kötü günler yaşamaya başlasam ya da ne zaman kendimi yalnız hissetsem hep iyi kilerim gelir yardımıma… Onlar beni o kötü ve karanlık düşüncelerden anında çekip kurtarırlar. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Artık rest çektim rüyalara ve küstüm gece uykusuna. Tüm insanlar en derin uykulardayken ben sana dalıyorum ve seni özleminde kayboluyorum yârim. Herkes uykuya doyamazken ben sana doyamıyorum yârim. İyi ki varsın bir tanem. Seni Seviyorum.

Birden aklıma geldiğinde karanlık odalar tek tek aydınlanıyor. Bazen şaşırsam da halime, bana hissettirdiklerini seviyorum. Seni sevmenin de ötesinde olan bu duyguyu bana yaşattığın her güne “iyi ki” diyerek başlıyorum. Seni çok seviyorum.

İlla birini seveceksen tene değil cana değeceksin. İlla birini seveceksen, dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever. Ama sen görmediklerini seveceksin, sözde değil özde istiyorsan şayet; tene değil cana değeceksin. Hz. Mevlana

Sarıl be! Öyle bir sarıl ki beklediğim her güne kırıldığım her ana değsin. Öyle bir sarıl ki tüm kırıklarımı toparlasın. Hatta öyle bir sarıl ki seviyorum diyenler sevgisinden utansın. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Şimdi gözlerini kapat. Keşke dediğin her ne varsa unut ve doğan güneşle birlikte aldığın her nefes için iyi ki demeyi öğren. Hayat bir şeylerin peşinden pişman olmak için çok kısa unutma. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Senden öncesine baktığımda kapkara olan tablom şimdilerde çiçeklerle dolu. Hayatıma kattığın milyonlarca renk için iyi ki diyorum. İyi ki çıktın karşıma, iyi ki bu yollar seni bana getirdi. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Gözlerinin içinde kaybolmak ve tüm dünyayı unutmak istiyorum. Hayatım boyunca sadece senin gözlerinde yok olmak ve sesinde kendimi bulmak istiyorum. İyi ki benimsin diye çığlıklar atmak, dünyanın en mutlu insanı olduğumu herkese duyurmak istiyorum…

Keşke dediğin en her anın yarın iyi ki olarak sana dönüş yapıp yapmayacağını bilemezsin. Geçmişin üzüntülerine başka pencerelerden bakmanın zamanı geldiyse, eskiden olmayan her şey için şimdi koca bir tebessümle iyi ki deme zamanı. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.