Kadınlar Gününe Özel Sözler

Kadınlar Gününe Özel Sözler
<

8 Mart dünya kadınlar günü olarak kutlanıyor. Ülkemizde de bu tarihte saygıya değer kadınlarımızın gününü kutlamak ve onlara güzel bir söz söylemek onları mutlu edecektir. Yazımızda kadınlar gününe özel sözler anneye, kadınlar gününe özel sözler arkadaşa ve sevgiliye kadınlar gününe özel sözleri okuyabilirsiniz.

Kadınlar Gününe Özel Sözler Kısa

* Annene verdiğin değeri diğer kadınlara da göster.

* Tanıdığım en muhteşem kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!

* Kadınlar size Allah’ın emanetidir! / Hz. Muhammed (S.a.v)

* Dünyadaki her şey kadının eseridir. Mustafa Kemal Atatürk

* “Köle annelerden özgür bir insanlık doğmaz.” Margaret Sanger

* Kadınlarını geri bırakan toplum, geride kalmaya mahkumdur. Atatürk

* Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

* Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun

* Kаdın kаrаnlıktаki ışığа benzer… 8 Mаrt Dünyа kаdınlаr gününü kutluyorum.

Reklamlar

* Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar günün kutlu olsun.

* Kаdın evde de işte de dаimа üretendir. Emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

* Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.

* Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sаbır için çok teşekkürler kаdınlаr günün kutlu olsun..

* Havayı geldiği gibi, rüzgarı estiği gibi, kadını da olduğu gibi kabul edin. Alfred de Musset

* Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun.

* Sevgi ve emekleri ile dünyamızı güzelleştiren kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.

* Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

* Her kаdın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlаrа bir çiçek hediye edelim. Kаdınlаr gününüz kutlu olsun.

* Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. Atatürk

* Cаnım аrkаdаşım, sаğlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr Gününü kutluyorum.

Reklamlar

* Sаdece bugün değil her gün kıymetli olduğunu hissettirelim onlаrа… 8 Mаrt Dünyа Kаdınlаr günü kutlu olsun.

* “Yalnız başıma dünyayı değiştiremem ama birçok dalga oluşturmak için suya taş atabiliyorum.” Rahibe Teresa

* Her kadın çiçektir, ilgiye ve sevgiye layıktır. Tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

* Hayatımı daha iyi hale getirdin ve dünyamı tamamladın. Sevgili karım, 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!

* Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

* Yalnızca bir gün değil, her gün değer görmeyi hak eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum…

* Kadınlar; görebilenler için hem bir sanatçı hem de bir sanat eseridir. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Reklamlar

* 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

* Dünyayı kadınlar yönetiyor olsaydı hiç savaş yaşanmazdı ancak 28 günde bir derin müzakereler yaşanırdı.  / Robin Williams

Kadınlar Gününe Özel Sözler Arkadaşa

* 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

* Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Annemsin. Dünya kadınlar günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

* Kadın çalışır, kadın anne olur, kadın eş olur, kadın olsa olsa ancak baş tacı olur. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

* Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

* 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutlar, sevginin, şefkatin ve özverinin timsali olan kadınlarımıza sevgiler dilerim…

* Bizi adam eden, güce denge getiren tüm hanımların dünya kadınlarınıngünü kutlu olsun. Dünyayı kadınlar ve çocuklar kurtaracak.

* Kadınlarımızın acı çekmediği, şiddet görmediği bir dünya için her daim kadına saygı göstermeli. Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

* Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Kadınlar Gününü tüm kalbimle kutlarım…

* Sorumlulukların kadına yüklenmemesi eşitlik saygı sevgi ve hoşgörü olması dileğiyle tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Sevgiliye Kadınlar Gününe Özel Sözler

* Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.

* Emekleriyle, sevgileriyle, hayalleriyle bu hayata anlam ve değer katanların, yani tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

* Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun…

* Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim kadınlar günün kutlu olsun.

* “Ben önemliyim. En az o kadar önemliyim. “Sadece” değil, “olduğu sürece” değil. Ben önemliyim. Nokta.” Chimamanda Adichie, Nijeryalı yazar

* Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

* Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

* Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

* Yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde içten bir arkadaş bazen de değerli bir eş…Onlar bizim baş tacımız. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

* Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

Kadınlar Gününe Özel Sözler Tumblr

* Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

* Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

* Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

* Kadının ve erkeğin toplumda tam anlamıyla eşit olduğu; erkeğin de bu eşitliğin getirilerinden önemli bir kazanım sağlayabildiğini göreceği aydınlık günlere…

* Kadın Vatandır. Kadın Namustur. Kadın. Şereftir. Kadın. Bayraktır Onlar. Olmazsa Olmaz. Ne Ben, Ne Sen, Ne’de başkası YOKTUR. Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

* Kadına ve erkeğe tarih boyunca yüklenen acımasız rollerden sıyrılacağımız; derin bir empatiye ve iş birliğine şahit olacağımız umut dolu bir gelecek dileğiyle…

* Her kadın bir annedir.. ve her erkeğin annesine gösterdiği saygıyı diğer kadınlara da göstereceği bir dünyada yaşama dileğiyle.. Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

* Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa eyguzelsozler.com olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

* Yetenekli, canlı, iddialı, duygusal, güzel ve zeki… Bu muhteşem özellikleriniz insanlara ilham veriyor! Muhteşem kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

* Hayatı güzelleştiren ve mükemmel kılan kadınlardır. Onlara toplumdaki tüm işlere katılma fırsatı vererek saygı gösterin. Tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun!

* Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

* Kadınların siyasal güçleri yoktur sözde; oysa akıllı kadınlar, aptal kocalarını hiç güçlük çekmeden parlamentoya sokar, hatta bakan koltuklarına oturturlar. / Bernard Shaw

* Bizler Çanakkale de askere cephe taşıyan, kurtuluş savaşında düşmana göğüs geren korkusuz anaların evlatlarıyız. Kadın olmak yürek ister. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

* “Kadınlarımız için asıl mücadele alanı, asıl zafer kazanılması gereken alan, biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle, gerçek faziletle süslenip donanmaktır.” Atatürk

* Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

* Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O”da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

* Toplumun beklentilerinin ışığınızı azaltmasına izin vermeyin. Kendinizi sevin, sevgi ve ışığa layık olduğunuzu bilin ve sesinizin önemli olduğunu anlayın! 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!

* Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve en önemlisi de muhteşem bir annesin. Senin gibi bir annem olduğu için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Hayatımdaki en muhteşem kadın, Kadınlar Günün kutlu olsun!

* Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

* Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.