Kardeşe Güzel Sözler

29.06.2017
Kardeşe Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Kardeşe Güzel Sözler, Kardeşime Güzel Sözler, Kardeşe Sözler, Abladan Kardeşe Güzel Sözler, Abiden Kardeşe Güzel Sözler, Erkek Kardeşe Güzel Sözler, Kız Kardeşe Güzel Sözler

Bu yazımızda aile bağlarının en güzel halkaları olan kardeşler için hazırladığımız kardeşe güzel sözler içeriğinde yazımızda; kardeşinize gönderebileceğiniz güzel sözleri bulabilirsiniz.

Kardeşe Güzel Sözler

Eğer bu hayatta bir kardeşin varsa, dünyanın en şanslı insanı sensin.

Sizin gibi boy boy fotoğraf çektirip sosyal medyalarda paylaşacak bir sevgilim yok ama kol kola, kafa kafaya verip neşe içinde yaşayacak kardeşlerim var.

Kardeş düştüğün zaman elinden tutup kaldıranın, canın sıkıldığı zaman derdine çare arayanın, sen mutlu olduğun zaman geriden izleyenindir. Kardeş candır.

Kız kardeşiniz hayatınızdaki, ilk arkadaşınızdır. Ömrünüzün sonuna kadar seveceğiniz ve hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiniz.

Kardeşin yanında olmasa da onun bir sesiyle unutursun tüm kederleri, dertleri, kardeş aramasa da orda olduğunu ve seni sevdiğini bilmektir.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak var ya bu hayatta her şeye bedel.

Benim öyle bir kardeşim var ki size anlatamam ve onu o kadar çok seviyorum ki sevgimi size tarif edemem.

Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız ben ise kardeşimi yere göğe sığdıramıyorum.

Eğer sizin de benim gibi bir kardeşiniz varsa her türlü acıya beraber katlanır, her zorluğun üstesinden beraber gelirsiniz. Mutluluk mu o zaten kardeşsiz asla olmaz.

Reklamlar

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm. Benim ömrümde kardeşim vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğüm. Seni çok özledim canım kardeşim.

Eğer yükün kardeşlik yüküyse ne kadar belin bükülse de gönlün hiç bükülmez.

En yakın arkadaşım, candan seven dostum, her zaman sabah karşılaştığım komşum beni terk eder ama kardeşim ne kadar uzakta olsa da beni her zaman düşünür ve sever. Canım kardeşim seni çok seviyorum.

Mavi derya bir taş atmayla bulanmaz, kardeşler küçük münakaşalarla birbirine küsmez. Seni her ne kadar kırdıysam da yine de çok seviyorum canım kardeşim.

Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir kardeş durur yanımda.

İnsanın bir kardeşi olmalı aynı bir liman gibi ara sıra uğrayıp, fırtına dininceye kadar koynunda saklanabileceği.

Seninle aynı odanın içinde az anılarımız olmadı. Bazen sen beni korurdun, bazen de ben seni. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kardeşliğin ruhunda varmış kardeşlerin birbirini koruması.

Eğer sizi düşünen bir kardeşiniz varsa arkanıza bakmadan yürüyebilirsiniz.

Şimdi bu saatte sana neden yazıyorum biliyor musun kardeşim? Öyle işte içimden geldi ve sadece seni özlediğimi söylemek için yazdım.

Benim dünyalar tatlısı, dünyalar güzeli bir kardeşim var ben bu hayattan daha ne isteyebilirim ki?

Biz seninle iki kardeştik ama aynı zaman da aynı sırları paylaşan iki sırdaştık. Biz seninle her zaman en candan arkadaştan daha arkadaştık.

Reklamlar

Kardeşlerin gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her kardeşlik için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak canım kardeşim.

Belki sarışın güzel bir sevgilim yok ama beni mutlu eden, varlığı ile bana en değerli hediyeyi veren bir kardeşim var.

Gerçek kardeş: ilk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur. Tıpkı senin gibi canım kardeşim.

Bu hayatta insanın bir kardeşi olmalı; bir sırdaş gibi, bir can yoldaşı gibi, bir arkadaş gibi.

Eğer bir kardeşin varsa ve sen ondan vazgeçmek istesen bile o senden vazgeçmez. Çünkü kardeşlik candan duyulan bir histir.

Canım kardeşim iyi ki sen benim kardeşim olmuşsun. İyi ki varsın. Seni çok özledim kardeşim.

Kardeşlik öyle derin bir denizdir ki dibi bulunmaz, öyle bir sırdır ki her gönül kaldırmaz ve öyle özeldir ki kardeşi olmayan bu duyguyu asla anlayamaz.

Kardeş seni koruyan kollayan, hata yaptığın zaman usulca yaptığın hatayı düzeltendir. Kardeş seni senin kadar düşünendir.

Kardeş kardeşinin gözlerinin derinlerindeki sevgiyi görendir. Kalbinin içindeki sıcaklığı hisseden, o kalplerin birlikte atmasıdır.

Kardeş bazen minik bir kuş, bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl kardeş seni senden çok seven kız kardeşindir.

Kardeş demek hayatta tanıştığın ilk arkadaş ve ömrün boyunca seveceğin en iyi arkadaşmış. Bunu senden öğrendim kardeşim. Sen benim can arkadaşım, kan kardeşimsin.

Eğer sizin de benim gibi bir kardeşiniz varsa her türlü acıya beraber katlanır, her zorluğun üstesinden beraber gelirsiniz. Mutluluk mu o zaten kardeşsiz asla olmaz.

Sizin gibi boy boy fotoğraf çektirip sosyal medyalarda paylaşacak bir sevgilim yok ama eyguzelsozler.com kol kola, kafa kafaya neşe içinde yaşayacak kardeşlerim var.

Canım kardeşim ben seni her zaman sevdim. Belki küçükken birbirimizle didişdik, küçük kavgalar yaptık ama artık büyüdük. Seni çok özledim kardeşim.

Kardeşe güzel sözler göndermek onu ne kadar çok sevdiğimi ve hatırladığımı göstermez. Onu hiç unutmadığımı ve her zaman sevdiğimi gösterir.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.