Teyzeye Yeni Yıl Mesajları

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları

Teyzelerimiz için hazırlamış olduğumuz yeni yıl mesajları ve sözleri yazımızın içeriğinde teyzeye yeni yıl mesajları uzun, teyzeye yeni yıl mesajları etkileyici ve teyzeye yeni yıl mesajları samimi mesajları okuyabilirsiniz.

Teyzeye Kısa Yeni Yıl Mesajları

* Hayat senin gibi özel bir teyzeyle daha iyi! İyi yıllar canım teyzem.

* Teyze, fazladan sevgi ve sevgi dolu özel annedir. İyi yıllar canım teyzem.

* Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

* Teyzenin yeğeni senin kadar özel olmak çok büyük bir onurdur! İyi yıllar canım teyzem.

* Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem. Mutlu yıllar canım teyzem.

* Teyze: İkinci bir anne gibi sevdiğimiz özel bir kadındır. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

* Teyze, ikinci anne, bizim tarafımızdan şanslı olduğumuz özel bir kişidir. Mutlu yıllar canım teyzem.

* Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi. İyi yıllar canım teyzem.

* Özel bir teyze, kalplerimizi ve hayatlarımızı sonsuza dek gösterir. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

* Dünyadaki tüm kelimeler bana ne kadar özel olduğunu söyleyemedi sevgili teyze. Mutlu yıllar teyzeciğim.

Reklamlar

* Teyzenin sevgisi özeldir çünkü sayısız yeğeniyle paylaşılabilir ve asla bitmez. İyi yıllar canım teyzem.

* Teyze, senin gibi özel bir insan hayatın sunabileceği tüm iyiliği hak ediyor! Mutlu yıllar canım teyzem.

* Teyzesini özel olandan çok daha fazla seven bir yeğenden sevgi dolu bir teşekkür! İyi yıllar canım teyzem.

* Sen benim sahip olduğum en güzel ve özel teyzesin. Seni çok seviyorum! Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

* Teyze aşk herkesin sahip olması gereken özel bir duygudur. Mutlu yıllar teyzeciğim. İyi yıllar canım teyzem.

* Teyzeciğim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

* Hayatta yalnız kaldığım zamanlar aklıma geldikçe desteğin beni her zaman mutlu etmiştir. İyi yıllar canım teyzem.

* Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

* Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin. Mutlu yıllar canım teyzem.

Reklamlar

* Teyze, yaşamı daha hafif ve mutlu etmek için Tanrı tarafından gönderilen özel bir akrabadır. Mutlu yıllar canım teyzem.

* Senin gibi özel bir teyzem olduğunda günlerim daha mutlu oluyor. Seni çok seviyorum! Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

* Teyzeciğim sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

* Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem. Mutlu yıllar teyzeciğim.

* Umarım hep burada benimle yanımda olmayı umarım. Beni özel ve sevecen yolunla sevgiyle dolduruyorsun. Mutlu yıllar canım teyzem.

* Teyzenin sevgisi çok özel, bir annenin desteği, bir kız kardeşin sevgisi ve bir arkadaşın anlayışı gibi. İyi yıllar canım teyzem.

* En üzücü günlerde bile her şeyi daha iyi yapabilirsin teyze! Ve bu benim için çok özel kılan bir şeydir. İyi yıllar canım teyzem.

Reklamlar

* Sen en özel teyzesin ve en sevdiğim teyzisin, çünkü her zaman yüzünde güzel bir gülümsemen var. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

* Özel bir teyzenin sevgisi sonsuzdur ve asla yıpranmaz, aksine, her zaman daha fazla vermek zorundadır. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları Etkileyici

* Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi. Mutlu yıllar teyzeciğim.

* Teyze, benimle ilgilendiğin ve hayatım boyunca beni her zaman desteklediğin için teşekkürler. Benim için çok özelsin! İyi yıllar canım teyzem.

* Teyze, sen özelsin ve hayatımı derinden işaretledin. Birlikte yaşadığımız her şeye minnettarım ve seni çok sevdiğimi söylemek istedim! Mutlu yıllar canım teyzem.

* Kelimeler asla sıcak bir sarılmanın yerini alamaz, ancak sizi ne kadar sevdiğimi ve benim için ne kadar özel olduğunuzu söylemeye yarar! Mutlu yıllar canım teyzem.

* Sevgili teyze, günlerimi daha mutlu ve daha sevgi dolu hale getiriyorsun. Hayatımda çok özel bir insan olduğunu bilmeni istiyorum! Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

* Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları Samimi

* Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz. Güzel bir yılın olsun teyzeciğim.

* Sevgili teyze, şimdiye kadar tanıştığım en harika ve özel insanlardan birisin! Yeğenin olduğun için çok mutluyum. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim. Mutlu yıllar teyzeciğim.

* Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin. Mutlu yıllar canım teyzem.

* Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

* Bize bir arkadaş, dost, yoldaş oldun teyzeciğim. Ne zaman eyguzelsozler.com sıkıntı da olsak senin desteğinle hayata tutunur olduk. Canım, biricik, sevgili teyzeciğim yeni yılın kutlu olsun. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

* Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

* Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.