Uzaktaki Anneye Güzel Sözler

Uzaktaki Anneye Güzel Sözler

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Uzaktaki Anneye Güzel Sözler, Uzaktaki Anneye Anlamlı Sözler, Uzaktaki Anneye Duygulu Sözler, Anneye Özlem Dolu Sözler, Anneme Özlem Sözleri, Uzaktaki Anneye Özlem Mesajları, Anneye Özledim Sözleri

Uzaktaki Anneye Güzel Sözler

Sen benim eşsiz kahramanım, sen benim gül kokulu meleğimsin, sen benim bu dünyada sahip olduğum her şeyimsin. Seni çok özledim canım annem.

En güzel aşk anneye olan aşkmış, gerisi hikaye yalandır.

Bu yalan ve acımasız dünyada bir tek sen gerçeksin annem. Beni sana evlat eden Allah’ıma binlerce kez teşekkürler.

Sen gülünce yüzünde her zaman güller açıyor,  sen cennetin en güzel gülü gibisin, sen benim canım annem, biricik meleğimsin. Seni çok özledim meleğim.

Bir insanı, kendi canından bile daha çok seven sadece tek bir insan olabilir bu dünyada; o da ancak annesi olabilir. Tıpkı benim canım annem gibi.

Ben ne kadar büyürsem büyüyeyim senin nazlı bebeğin olacağım, senden ne kadar çok uzakta olursam olayım yine seni çok seveceğim.

Reklamlar

Bana hayatımda dinlediğim en iyi şarkıyı söyleyin deseler annem derdim. Çünkü onun sesi bana dünyanın en güzel melodisinden çok daha güzel geliyor.

Ben gözümü açtığımda ilk seni gördüm, hayatımın her anında da seni görmek istiyorum, senden ayrı yaşamak çok zor geliyor be güzel annem. Seni çok özledim.

Çocukken anne yeme evladına verir, anne giymez evladına giydirir. Evladı büyütür evladının derdi varken kendi derdini unutur, evladı mutsuzken içinden gülmek gelmez. Canım annem hakkını hiç ama hiç ödeyemem. Seni çok özledim anneciğim.

Bana dünyanın en iyi şehrinde, en iyi yaşam standardında bir hayat verseler yine de annem olmadan asla yaşamam. Çünkü beni mutlu eden, bana iyi gelen annemin kendisidir.

Anneniz ne kadar uzakta da olsa bir gün kavuşma ümidiniz var, onu üzmeyin, her zaman sevin.

Bu gurbet ellerde tek başıma, nefessiz gibiyim annem, telefonda senin sesini duymakta olmasa eğer hiç çekilmeyecek bu hayat. Senin sesin bile hayata tutunmamı sağlıyor.

Geceleri rüyama gelince içimde bir mutluluk, yüreğimde bir sızıyla uykudan uyanıyorum. Uyanınca seni, ne sağ yanımda ne de sol yanımda buluyorum. Ellerim boş, gözlerim yaşlı kendimi yine uyumaya zorluyorum. Sensizlik öyle beter ki, sanki mahvoluyorum…

Reklamlar

Gözlerinin içinde koca bir gül bahçesi gizli, avuçlarının içinde mutlu bir hayat. Sesinde dünyanın en güzel şarkısının, en güzel melodileri gizli benim canım annem.

Seni çok özledim annem, öyle amansız, öyle zamansız yine hep sen aklıma geliyorsun.

Anne candır, canandır. Bu hayatta hiç solmayacak en güzel kokan güldür.

Yanına geldiğin zaman hiçbir şey demeden boynuna sarılacağım ve güller gibi güzel kokan kokunu ciğerlerime kadar çekeceğim. Öyle saatlerce dizinin dibinde hiç kalkmadan oturacağım.

Belki acılara, hayata bir şekilde göğüs gerer insan ama annesi olmadan yarım kalır, dilsiz kalır, kör olur. Anne olmadan tadı çıkmaz hiçbir şeyin, geçmez hiç acısı hiçbir şeyin.

Şimdi sen benden çok uzaktasın canım annem, hem de o kadar çok uzaksın ki yanına gelmek istiyorum gelemiyorum, öyle amansız çektin gittin aramızdan beni bu yalancı dünyanın dertleri ile baş başa koydun. Şimdi sen benim yanımda olsaydın bana destek olsaydın ne çok mutlu olurdum benim canım annem.

Kader bana yeter annenle birlikte olduğun dedi ve beni bu gurbet ellerine savurdu. Yeter çok güldün şimdi biraz özle bakalım dedi. Seni çok özledim canım annem.

İnsan yanındakinin kıymetini ondan uzaklaşınca çok daha iyi anlıyor. Sana bağırıyor, söylediklerine karşılık veriyordum, sözlerini tutmuyordum. Sana söz veriyorum anneciğim sana kavuştuğum zaman tek söz dahi etmeden dizlerinde yatacağım, canım annem deyip boynuna sarılacağım.

Reklamlar
YORUMLAR

  1. blank ANONİM dedi ki:

    ÇOK UZAK ANNEM ONU ÇOK ÖZLEDİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM