Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler

01.08.2017
Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Uzaktaki Sevgiliye Güzel Sözler, Uzaktaki Sevgiliye Sözler, Uzaktaki Sevgiliye Güzel Mesajlar, Uzaktaki Sevgiliye Hasret Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Özlem Sözleri, Gurbetteki Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgililer birbirinden hiç ayrılmak istemez. Hangi gönlü ister ki yüreğinden, canından ama bazen ayrılmak mecburiyeti olur. İşte sizlere uzaktaki sevgiliye güzel sözler yazımızda sevgilinizle paylaşabileceğiniz birbirinden güzel sözler hazırladık.

Uzaktaki Sevgiliye Sözler

Beni güzel hatırla, dizlerimde uyuduğunu düşün, saçını okşadığımı, üşüyen ellerini ısıttığımı, mutlu olduğun anları getir gözünün önüne, alnından öptüğüm dakikaları. –Orhan Veli-

Sensiz bir karanlığın ortasında gibiyim, seni çok özledim güneşim. Gel beni karanlıktan aydınlığa çıkar, gel sensiz geçen günlerimi bayrama çevir.

Sabah güneşinin doğuşunda, esen rüzgarın sesinde, rengarenk açan çiçeklerin deseninde, gecenin sessizliğinde, uykumun ortasında hep sen varsın be Sevgilim.

Hasret dolu günlerimde hep seni özledim, hep seni düşündüm. Ben uzaklarda günümü senin hayalinle gün eyledim. Seni çok özledim.

Ellerini tutmasam, o güzel gözlerine bakmasam da kalbim her zaman seninle, nefes aldığım her yerde sen olacaksın ve sen her zaman kalbimde yaşayacaksın.

Hayat bize ayrılığın acısını gösterecekse göstersin. Biz birbirimiz her zaman yan yana olacağız diye sevmedik ki, çünkü bizim bedenimiz değil kalbimiz her zaman birlikte atıyor.

  Uzaktaki Sevgiliye Güzel Mesajlar

Özledim gülen gözlerini, seviyorum seni diyen sözlerini, senin için ölürüm diyen dillerini özledim. Seni çok özledim sevgilim.

Reklamlar

Ne zaman gün batımı olsa yine sensiz geçen günüme isyan ediyorum. Senin yanında olmak gözlerinin içine bakarak seni çok seviyorum demek varken, saat saat sensizliği yaşıyorum bu gurbet ellerde.

Ömrüm, kapının eşiğinde yolunu gözlemekle geçecek diye kederleniyorum ama sonra, nereye gidersen git kalbimi yanında taşıyacağını düşünerek teselli buluyorum.

Gurbet ellerinde sana şarkılar yazdım bestelemeden, sana hep özlem şiirleri yazdım yüreğimden, seni çok özledim sevgilim.

Sen benden ne kadar uzakta olsan da sensiz günüm geçmiyor. Çünkü gündüzüm hep seni düşünmekle geçiyor, gecem senli rüyalarla güzelleşiyor.

Özlemek sevmekten çok daha öte bir şeydir. Severken sevdiğinin özlemiyle yanmak her yiğidin harcı değildir.

Bazen sevdiğin yanında olur gözlerine baka baka onu özlersin. Bazen ise sadece gözleri seninle olur baktıkça yüreğini yakan, elini uzatır dokunmak istersin ellerin havada kalır.

Gittiğin yollarda aradım bulamadım seni, baktığın gözlerimde gözlerini gördüm veda eder gibi, daha şimdiden çok özledim seni.

  Uzaktaki Sevgiliye Güzel Mesajlar

Sensiz geçen bir dakikam bir yıla bedel, senin olmadığın bir hayat ölümden beter. Sensiz günlerim geçmesin gel artık ey sevgili.

Gücüm olsaydı durdururdum dünyayı, akıp giden zamanı sensiz geçmesin, her anım senli olsun diye. Şuan bir dileğim olsaydı hep yanında olmak ellerini tutmak, gözlerine bakmak canım sevgilim demek isterdim.

Reklamlar

Sensiz geçen her dakika, her saniye bana ölüm, sensiz geçen zaman en büyük düşmanım, seninle birlikte gülmeyi çok özledim Sevgilim.

Olsun be güzelim varsın aramıza girsin sıra dağlar, uzansın uzun yollar, varsında zalim gurbet ayrı koysun bizi, bizim sevgimiz hep birbirine en yakın yerde olacak ve kimse ayıramayacak kalplerimizi.

Senden ayrılmak ecele gitmek kadar zordu. Hatta ecele gitmek bile bu kadar olmasa gerek sevgilim. Senden ayrıldım ama aklım, gözlerim kalbim hep seninle.

Varsın olsun ayrılık dert etmiyorum. Çünkü sonunda sana kavuşmak var ya ben günlerce, mevsimlerce beklemeye razıyım.

Sensiz bir dünya anlamını yitirir ve kocaman bir boşluk olur, senin olmadığın bir yaşam bir hiç olur. Ne olur gel gel ki sana olan bu özlemim dinsin, bu yüreğim senin mutluluğunla gülsün.

  Uzaktaki Sevgiliye Güzel Mesajlar

Aşk, yanındaki ile yaşanınca değil, uzaktaki ile yaşanabilince aşk olur.

Kaderimde varsa seni uzaktan sevmek ona da razıyım, varsa sonunda sana kavuşmak günlerce beklemeye de razıyım. Yeter ki sen benim hayatımda ol Sevgilim.

Günlerim seni düşünmekle geçiyor, gecelerim ise sensiz ve soğuk ama seni düşündükçe içim ısınıyor, üşümüyorum.

Sensiz bir karanlığın ortasında gibiyim, seni çok özledim güneşim. Gel beni karanlıktan aydınlığa çıkar, gel sensiz geçen günlerimi bayrama çevir.

Gurbeti hiç sevmedim sevmiyorum çünkü seni hep benden alıyor, seninle benden daha fazla zaman geçiriyor. Ah gurbet eyguzelsozler.com uzaktaki sevgiliye güzel sözler de olmasa hiç çekilmezsin.

Sensiz geçen zaman geçmesin, sensiz dönen dünya dursun dönmesin, tek anım bile sensiz olmasın istiyorum. Çünkü ben hayatı, yaşamayı sende sevdim, mutluluğu sende gördüm.

Beni güzel hatırla, dizlerimde uyuduğunu düşün, saçını okşadığımı, üşüyen ellerini ısıttığımı, mutlu olduğun anları getir gözünün önüne, alnından öptüğüm dakikaları. –Orhan Veli-

Beklemek, özlemek hep birbirine karşıtı be sevgilim… Özlerken mi bekliyorum yoksa beklerken mi özlüyorum bilemedim.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.