Arkadaşa Söylenecek Güzel Sözler

30.06.2017
Arkadaşa Söylenecek Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Arkadaşa Söylenecek Güzel Sözler, Arkadaşa Mutluluk Sözleri, Çok Yakın Arkadaş Sözleri, En Yakın Arkadaşa Uzun Mesaj, Arkadaşa Gönderilecek Güzel Sözler, Arkadaş İçin Güzel Sözler

Bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz arkadaşa söylenecek güzel sözler yazımızda hem kısa ama anlamlı sözler, hem de uzun sözler hazırladık.

Arkadaşa Söylenecek Güzel Sözler

Arkadaştan alınan güller saklanır kurumuş yaprak olana kadar, arkadaş sevilir ölene kadar.

Arkadaşlar her zaman birbirini gören ve beraber vakit geçirenler değildir. Arkadaşlık can cana, kalp kalbe olmaktır.

Arkadaşlık bir gülü sevmek gibidir. Dikeni ile güzel yaprakları ile.

Yıldızlar kadar çok arkadaşın olacağına, çoban yıldızı gibi ilk geceden çıkan ve ay gibi parlayan tek arkadaşın olsun.

Benim öyle güzel arkadaşlarım var ki; bırakın zor günümü, moralim bozulsa hemen kapımı çalarlar.

Gerçek arkadaşlıklar sıhhat gibidirler. Gerçek değeri ancak kaybedilince anlaşılır.

Benim çok arkadaşım oldu ama hiçbir senin gibi olmadı. Ve o kadar çok insan tanıdım ama kimse senin gibi candan gülmedi. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Herkesle arkadaş olmam ben. Ben arkadaş dediğimi kardeş gibi severim. Onunla ekmeğimi bölüşür, sırlarımı paylaşırım.

Arkadaş uğruna herkes ölür ama asıl önemli olan senin gibi uğrunda ölünecek arkadaş bulabilmektir.

Bazen dertler üstüne üstüne geldiği zaman bir ses gelir seni güldüren, seni mutlu eden; işte can arkadaştır o.

Reklamlar

Benim arkadaşlarım beni mutlu olduğum zamanlarda aramazlar. Onlar ben sıkıntıda iken arkadaşım olduğunu hissettirirler.

Bazı arkadaşlar vardır geldiği zaman sadece kişi sayısını artırırlar. Bazı arkadaşlar da vardır ki gittiği zaman yeri asla doldurulamayacak. Tıpkı bu mesajı okuyan canım arkadaşım gibi.

Biz arkadaş canlısı insanız, gezeriz, eğleniriz ama arkadaşlarımızı asla ihmal etmeyiz.

Sevgiler gelip geçer, aşklar başlar biter ama arkadaşlıklar bakidir hiçbir zaman bitmez.

Arkadaş kırmayan, kırılmayan, kırılsa da yıkılmayandır. Arkadaşlıklar aşka dönüşebilir ama aşklar arkadaşlığa asla dönüşemez.

Arkadaş dediğin çaktırmadan arkadaşının hatasını gizleyendir. Arkadaşının derdine çare bulan, mutluluğuna ortak olandır.

Arkadaşlık iki yürek arasında akan bir nehir gibidir. Gittiği yeri de temizler, geldiği yeri de.

Benim güzel arkadaşım bu hayatta gülmek senin için bir tutku olsun. Olur ya bir gün ağlarsan eğer o da çok gülmekten olsun.

Benim yanımda hiç arkadaşım yok ama kalbimde çok değerli arkadaşlarım var. Her zaman düşündüğüm ve her zaman onlarlar mutlu olduğum.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, arkadaşlık sadık kalmayı bilenler içindir.

Fani dünyanın kalıcısı değiliz, zengin olmasak da soframızı kurup arkadaşlarımızı davet ederiz. Biz her zaman arkadaşlarla ağlar, arkadaşlarla güleriz.

Reklamlar

Arkadaşlık öyle güzel bir duygudur ki; yaşadıkça seni içine çeken bir yaşamı ve paylaştıkça daha da çoğalan bir mutluluğu vardır.

Eğer bir arkadaşın üzüldüğü halde sen üzülmüyorsan veya yanında üzülüp yanından ayrılınca hayatını mutlu mutlu yaşıyorsan. Ne kendini kandır ne de arkadaşını.

Seninle çok güzel günlerimiz oldu. Beraber ağladık beraber güldük. Eğlencelerimiz birlikte, derslerden kaçışımız beraberdi. Biz kardeş gibiydik ne yapsak beraber yapıyorduk. Ama şimdi birbirimizden çok uzaklardayız. Belki beraber bir şey yapamıyoruz ama kalbimiz her zaman birlikte atacaktır. Seni çok özledim arkadaşım.

Arkadaş vardır gıda gibidir, onu hep ararsın. Arkadaş vardır ilaç gibidir, gerekirse ararsın. Arkadaş vardır hastalık gibidir, onu aramazsın o seni bulur.

Sana fiziki olarak veda ediyorum arkadaşım ama unutma ki ben her zaman kalben seninle olacağım. Beni hiçbir zaman unutma güler yüzünü asla kaybetme, sevgi dolu yaşamaya devam et. Sen çok mükemmel bir insansın.

Arkadaşlık deniz kenarındaki taşlara benzer, önce teker teker toplarsın sonra da birer birer ayıklarsın, bazıları vardır ki kıyamazsın, işte güzel arkadaşım sen de onlardansın.

Sen benim ömrümün sonuna kadar sevecek olduğum iyi kalpli sıcak kanlı arkadaşım olarak kalacaksın.

Arkadaşlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.

Reklamlar

Böyle ürkek çekingen tavırla başladı seninle arkadaşlığımız. Sen biraz biraz kendinden bahsettin, ben sana yaşadıklarımı anlattım. Birbirimize ısınmaya başladık. Zamanla yaşadıklarımız ve paylaşımlarımız bizi iyice birbirimize bağladı. Ve yıllar sonra anladım ki biz artık iyice birbirimize kaynaşmışız. Biz hiç ayrılmayacak candan arkadaş olmuşuz.

Canım arkadaşım senden ayrılmak çok zor oldu. Seninle birlikte geçirdiğimiz o güzel günleri hatırladıkça gözlerim yaşardı ve arkadaşım dedim. İnşallah her şey gönlüne göre olur. O yüzündeki muhteşem gülümsemeni hep sürdürürsün.

Bir gün beni özlerken kafanı kaldır gökyüzüne bak ben her zaman ordan sana bakacağım. Canım arkadaşım seni çok özledim.

Arkadaşlık öyle bir bağdır ki; kolay kolay kopmaz. Arkadaş arkadaşı ne kadar uzağa gitse de unutmaz.

Bizim kolumuza takıp sokaklarda yürüyecek bir sevgilimiz olmadı ama elini omzuna atıp sırlarımızı paylaşacak candan arkadaşlarımız oldu.

Arkadaşım güzel insan bak uzaklarda bir yerde sürekli özlenmektesin. Fazla özletme kendini çık gel bir an önce.

Sen gülerken çevrendeki herkes seninle birlikte güler ama sen ağlarken sadece arkadaşların seninle birlikte ağlar. İş bu yüzdendin arkadaşlık içten ve samimi oluşu.

Öyle duygular vardır ki kelimelerle asla anlatılmayan, öyle sevgiler vardır kalplere sığmayan, öyle arkadaşlar vardır ki hiçbir zaman unutulmayan. Tıpkı bu mesajı okuyan canım arkadaşım gibi.

Seninle iyi ki arkadaş olmuşum. Senin gibi birinin arkadaşı olmadan yaşamak, hayatı sadece zevksiz olarak yaşamak olurdu benim için.

Arkadaşlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.