Bacanağa Doğum Günü Mesajları

Bacanağa Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Bacanağa Doğum Günü Mesajları, Bacanağa Doğum Günü Mesajı, Bacanağa Güzel Doğum Gün Mesajı, Bacanağıma Doğum Günü Mesajı, Bacanağa Anlamlı Doğum Günü Mesajı, Bacanağa Doğum Günü Mesajı Komik

Bu yazımızda bacanağa doğum günü mesajı içeriğinde doğum günü kutlama mesajları hazırladık. Bir arkadaşa, bir kardeş gibi olan bacağımıza doğum günü mesajı göndererek onu mutlu edebiliriz.

Bacanağa Doğum Günü Mesajları

Seninle bacanak olmak benim için büyük bir gurur. Değerli bacanağımın doğum günü kutlu olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle… İyi doğdun mutlu yıllar bacanak.

İyi ki doğdun iyi ki bacanağım oldun. Nice Mutlu yıllara bacanak.

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice sağlıklı yıllara

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun aslan bacanağım.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun karizmatik bacanağım.

Kayınvalidenin en çok sevdiği eniştesi olan biricik bacanağımın doğum günü kutlu olsun.

Bugün senin en güzel, en özel günün.  Yüce Mevla bugün dilediğin tüm dileklerini kabul etsin. Mutluluğun daim doğum günün kutlu olsun.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum kaynanamın kıymetli eniştesi. Doğum günün kutlu olsun bacanağım.

Allah seni kayınvalidenin gazabından korusun. Doğum günün kutlu olsun Bacanağım.

Bugün dilediğin tüm şeylerin gerçek olması dileğiyle her şey gönlünce olsun. Bacanağım doğum günün kutlu olsun.

Aslan bacanak doğum günün kutlu olsun. Seninle birlikte bir hayat sürmekten çok mutluyum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Reklamlar

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. Yeni yaşın kutlu olsun.

Uzaklarda bir mesaj gelecek telefonuna, senin gibi iyi kalpli bir insanın doğum gününü kutlamak için. Doğum günün kutlu olsun bacanak.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömrün olsun. Yeni yaşın kutlu, doğum günün mutlu olsun.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım bacanağım. Doğum günün kutlu olsun.

Ömründeki yaşayacak olduğun her yeni günün, yaşadığın günlerden daha güzel ve mutluluk verici olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Severim ben bacanağımı ama kaynanam benden daha çok seviyor. İyi doğdun doğum günün kutlu olsun Bacanak.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun.

Yüzündeki gülümsemenin hiçbir zaman kaybolmamasın, mutluluğun, neşen her zaman yerinde olsun. Bacanağım doğum günün kutlu olsun.

Hayatta her zaman bir umudun olsun, kalbine huzur mutluluk dolsun. En kötü günün en mutlu olduğun gün gibi olsun. Değerli bacanağımın doğum günü kutlu olsun.

Bugün hayatın senin için açtığı yepyeni sayfaya dilediğince yazman ve hep mutlu olman dileğiyle doğum gününü kutlarım Bacanak.

365 gün sürecek mutlulukla yazılacak bir yıl seni bekliyor. Her gün mutlulukla dolduracağın, sağlıklı ve huzurlu bir yaşın olsun. Biricik bacanağımın doğum günü kutlu olsun.

Azimli, çalışkan, hırslı, başarılı bacanağım doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında da eski yaşında olduğu gibi hep mutlu olursun inşallah.

Yeni yaşının yaşadıklarını unutturması, geleceğe açılan pencereye umutla bakmanı nasip etsin. Yüce Mevla sabır ve dayanma gücü versin. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yılın olsun. Sevdiklerin yanında, hayallerin aklında, yaşayacakların yaşadıklarından daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Her şeyin gönlünce olduğu bir yaşın olsun. Mutluluk her zaman seninle bulunsun. Karizmatik bacanak doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.