Yeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları

Sizde bir teyze, bir hala, bir amca yada bir dayı iseniz yeğeninize doğum günü mesajı göndermek istersiniz. Yeğene gönderilecek doğum günü sözleri hem güzel hem de etkili ve duygusal olmalıdır.

Bu yazımızın konusu da yeğene doğum günü mesajları içeriğindedir. İlk yeğenler her zaman en çok sevilen yeğenlerdir. Onlar için dedeleri, neneleri, teyzeleri, dayıları seferber olurlar. Doğum gününde hediyeler alınır, sürpriz partiler düzenlenir. Doğum gününe katılamayanlar ise yeğenine doğum günü mesajları gönderirler.

Yeğene Doğum Günü Sözleri

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Bu anlamlı günün de yanında olmak mutluluğunu paylaşmak isterdim. Sağlıklı ve mutlu bir hayatın olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en güzel, en mutlu günün, bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun, her günün mutlulukla geçsin. Güzel yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’m sana ömürlerin en güzelini nasip etsin, yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününde bile hep mutlu etsin. Yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara yeğenim.

Bu güzel gününde yanında olamamak beni ne kadar üzüyor olsa da kalbimle hayatının her anında yanında olduğumdan emin olabilirsin. Yeni yaşında her dileğin gerçek olsun, neşen hiç eksilmesin, iyi ki doğdun ve varlığın ile bizi mutlu ettin.

Bu doğum günü mesajı halasından canı kadar çok sevdiği yeğenine; doğum gününü kutlamak ve ona bir ömür boyu sağlıklı, mutlu bir hayat dilemek için gönderilmiştir. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Akşam gecenin sessizliğinde, sabah güneşin doğuşunda, akan suyun sesinde, günün neşesinde hep sen varsın yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bizlerden çok uzaklarda olsan da sakın unuttuğumuzu düşünme, sen her zaman bizim kalbimizdesin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim.

Yaşamıyla çevresine örnek olan, yüreği her zaman iyilikle çarpan, samimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan, gülüşüyle mutlu insanları kıskandıran ben var ya yeğenim senin doğum gününü kutlarım.

Reklamlar

Yeni yaşın kutlu olsun, nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle canım yeğenim.

Halasının her zaman çok sevdiği canı kadar değer verdiği canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun. İyi ki doğdun Bitanem.

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle her zaman yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun yegenim.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Nice mutlu yıllara yeğenim.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Biliyorum sende büyüdüğün zaman dayın gibi yakışıklı birisi olacaksın ve çok can yakacaksın. Dayısının yakışıklısı doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir yeğene sahip olduğum için dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Doğum günün kutlu olsun prenses.

Yarının bugününden daha mutlu olsun, ömrün her zaman mutluluk içinde geçsin. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Aslan parçası adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı biri olarak yaşamayı nasip etsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın, her günün mutluluk tadında geçsin. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününe gelmek senin yanında olmak istedik ama gelemedik. Gelemediysek doğum gününü de unutmadık tabi. Sen her zaman değer verdiğim insanlar içinde olacaksın. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

İnşallah ileride başarılı ve çalışkan birisi olursun. Hayatta her zaman yüzün güler, işlerin yolunda gider. Yolun, bahtın açık olsun. Nice mutlu yılların olsun.

Önemli olan sağlık ve insanlık, bundan daha önemli olan sağlık ve para ve en önemlisi para ve nakit olanıdır yeğen. Yeni yaşında huzurlu mutlu ve paralı olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kızı, insandaki nazı, yaratan Allah’tan iyi olmanı diler doğum gününü kutlarım.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu, neşeli, eğlenceli, bol paralı, gezmeli, dinlenmeli, uyumalı, okumalı bir yeni yaşın olsun. Eeee daha ne olsun doğum günün kutlu olsun.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

İnsanlığıyla kendini topluma örnek eden, saf ve temiz kalbiyle herkesi kendi gibi sanan, her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemesi eksik olmayan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Eski yaşını şutlarım, yeni yaşının kutlarım, doğum günü pastandan bende isterim.

Reklamlar

Pastanın kreması bol olsun, bugün aldığın harçlıklarla cebin dolsun, doğum gününde en güzel hediyeler senin olsun, benden bir hediye bekleme çünkü param yok haberin olsun. Doğum günün de kutlu olsun.

Benimde sonunda bir kız yeğenim oldu ve kız yeğenimin doğum günü geldi. Canım yeğenim prensesler kadar güzel olman ve güzel bir yaşam geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Artık bir yaşına girdin ve erkek oldun. Yeni yaşın kutlu olsun yakışıklı yeğenim.

Yaşayacak olduğun günlerin yaşadığın günlerinden çok daha güzel olsun. Hayatından hiçbir zaman neşe, mutluluk eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Seni dünyaya getiren ebenin elleri dert görmesin, onun yanaklarını sıkasım, öpesim geliyor senin gibi birini doğurttuğu için. Mutlu yıllar.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın canım yeğenim.

Bugün senin için yepyeni bir sayfa açılacak. Bu sayfayı gönlünce doldurman ve hep mutlulukla, sevinçle süslemen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

İncirler olgunlaşsın, üzümler toplansın, yeğenim nasılsın. Yeni yaşında bahtına hep mutluluk yazılsın. Doğum günün kutlu olsun.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. İyi ki doğdun yeğenim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha fazlasını verirmiş derler. Bilmiyorum ki ben hayata ne yaptım da hayat bana seni yeğen olarak gönderdi. Başımın tatlı belası doğum günün kutlu olsun.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak eyguzelsozler.com süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Reklamlar

Teyzeden Yeğene Doğum Günü Mesajı Uzun

Teyzenin Bitanesi canım yeğenim; yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Teyzen yanında değil ama bil ki kalbimin en derin yerinde doğum gününü seninle kutluyorum. Güzel günlere canım yeğenim.

Teyzesinin küçüğü büyümüş de bir yaşına gelmiş. Daha nice güzel doğum günlerin olması dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun yeğenim.

Teyzesinin her şeyi, teyzesinin Aşkı, minik yeğenim seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Bu güzel gününde yanında olamamak beni ne kadar üzüyor olsa da kalbimle hayatının her anında yanında olduğumdan emin olabilirsin. Yeni yaşında her dileğin gerçek olsun, neşen hiç eksilmesin, iyi ki doğdun ve varlığın ile bizi mutlu ettin.

Teyzesinin Birtanesi sen ne zaman büyüdün de doğum günü kutlayacaksın. Her yeni yaşın bir önceki yaşından da güzel olsun, ömrün hayırlı ve mutlu olsun. Bitanecik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Bu doğum günü mesajı teyzesinden canı kadar çok sevdiği yeğenine; doğum gününü kutlamak ve ona bir ömür boyu sağlıklı, mutlu bir hayat dilemek için gönderilmiştir. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Şimdi teyzoş sana güzel bir doğum günü pastası yapacak.  Biraz şans, bir tutam sevgi, biraz güzellik ve biraz da mutluluk ekliyoruz malzemelerimize şimdi malzemeleri mutlulukla karıştırıyoruz ve dileklerinin gerçekleştiği her zaman mutlu olacağın hayat pastanı yapıyoruz. Doğum günün kutlu olsun Bitanem.

Bak koçum doğum günü, yeni yaşın, hediye, yeni dilekler, kremalı pasta diye kandırıyorlar seni. Bu ne demek biliyor musun? Bir yıl daha yaşlanıyorsun demek. Mutlu yılların olsun inşallah.

İnsanın evladı kadar sevdiği kişiler var hayatında. Mesela bu mesajı okuyan güzel yeğenim gibi. Seni çok seviyorum canım yiyenim Allah’ım ömrünü hayırlı etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bak senin için dua edeceğim bugün dilediği tüm dilekleri gerçek olsun diye. Ona göre aklından iyi şeyler geçir, birazda benim için para dile. Doğum günün kutlu olsun yeğen.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Sen her zaman kalbimizdesin yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

  1. blank Gizliiii dedi ki:

    Sür ya💕

  2. blank Murat dedi ki:

    Çok güzel mesajlar herkeze tavsiye ederim.