1 Yaş Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: 1 Yaş Doğum Günü Mesajları, Birinci Yaş Doğum Günü Mesajları, 1 Yaş Doğum Günü Sözleri, Yaş Dönümü Doğum Günü Sözleri, 1 Yaş Doğum Günü Kutlama Mesajları, 1 Yaş Doğum Günü Kutlama Sözleri, 1 yaş doğum günü davetiye sözleri

Reklamlar

Bu yazımızda 1 Yaş doğum günü mesajları konulu bir yazı hazırladık. Birinci yaş günü kutlama mesajlarını bir yaşına girmiş minik yumurcaklar için paylaşabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşında maman bol olsun, annen baban sana bol bol oyuncak alsın, her istediğin hemen önüne gelsin. Tatlım 1 yaşın kutlu olsun.

Minik yumurcağım, tatlı tatlı gülen kelebeğim bir yaşın kutlu olsun. Nice mutlu yeni yaşların olsun.

Teyzesinin bitanesinin birinci yaşı kutlu olsun. Allah’ım sağlıklı ve mutlu uzun ömürler versin. İyi ki doğdun miniğim doğum günün kutlu olsun.

Bu benim ilk doğum günüm bak ilk doğum günüme gelmezsen küserim, sana gülmeyi keserim.

Bak ben senin ilk doğum gününde doğum gününü unutmadım. Sende benim doğum günlerimi unutmayacaksın. Nice mutlu yıllara tombişim.

  Halaya Doğum Günü Mesajları

Sen var ya sen birinci yaşında gülersin, peltek peltek yürürsün, ikinci yaşında yaramazlığa başlarsın. Olsun sen yaramazda çok tatlı olursun. Doğum günün kutlu olsun Yaramazım.

Birinci yaşa selam, yaramazlığa kaldığın yerden devam.

Ömrün huzurlu ve mutlu olsun, yılların birbirini aratmasın, en kötü günün en çok mutlu olduğun günlerin gibi olsun. Bebişim doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Allah’ım seni annene ve babana bağışlasın. Bahtını ve yolunu açık etsin. Canımın içinin doğum günü kutlu olsun.

Doğduğun gün ciyak ciyak ağlıyordun, şimdi tatlı tatlı gülümsüyorsun. İnşallah ömrün boyunca böyle hep gülersin. 1 yaşın kutlu olsun bebeğim.

Birinci yaşıma girdim kızlar korksun benden, ne kaldı şurda on beşime.

Yüce Mevla’m sana ailenle birlikte huzur içinde, mutluluk içinde bir hayat nasip etsin. Ömrün boyunca yüzün hep gülsün, hayatın başarılarla dolsun. Birinci yaşın kutlu olsun.

Anneme söyledim benim 1 yaş doğum günüme mesaj gönderen ve gelenleri bir yere not edecek. Bende büyüdüğüm zaman teyefonumdan onlara doğum günü mesajları göndereceğim.

  Amcaya Doğum Günü Mesajları

Gündüz güneşim, geceleyin pırıl pırıl parlayan ayım yıldızım, 1 yaşın kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Tıpkı babası, annesinin kopyası, işte bir yaşına girdi evin delikanlısı. Doğum günün kutlu olsun Paşam.

Benim ne kadar daha çok gülümsediğimi görmek isterseniz sizi doğum günüme beklerim bu sadece fragman.

Yeni yaşın kutlu olsun. Yaşamın huzurlu ve mutlu başlasın ve öyle devam etsin.

Sen doğduğun zaman biz mutluluk gözyaşları dökmüştük. İnşallah senden hep mutluluktan ağlarsın. 1 yaşın hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun Kelebeğim.

Önemli olan bir yaşına girmekti, arık bundan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir. İyi ki doğdun bebişim. Mutlu yıllar.

Ben daha pasta kesmeyi ve mumlara üflemeyi bilmiyorum. İlk yaşıma girerken sizde yanımda olur musunuz? 1 yaş doğum günü davetiye sözleri

Artık hayat sana bundan sonra başlıyor; oda oda dolaşacaksın, eşyaları kırıp dökeceksin, köşelere, kanepelerin arkasına saklanacaksın, ne kadar yaramazlık varsa yapacaksın. 1 yaş günün kutlu olsun Bebeğim.

Reklamlar

Süpürgeli cadı dünyaya gelişinin 1. Yılı kutlu olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

  Dayıya Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşında maman bol olsun, annen baban sana bol bol oyuncak alsın, her istediğin hemen önüne gelsin. Tatlım 1 yaşın kutlu olsun.

 

Önce kardın, eridin çağlayan oldun; goncaydın, açtın gül oldun; gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Artık bir yaşına girdin ki doğdun.

Bu benim ilk doğum günüm bak; ilk doğum günüme gelmezsen küserim, sana gülmeyi keserim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir