Babaya Öğretmenler Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Babaya Öğretmenler Günü Mesajları, Babaya Öğretmenler Günü Sözleri, Öğretmen Baba İçin Öğretmenler Günü Mesajı, Babama Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı, Öğretmen Olan Babaya Öğretmenler Günü Mesajları, Öğretmenler Günü Mesajları Babaya, Babaya Resimli Öğretmenler Günü Mesajlar

Reklamlar

Babaya en güzel öğretmenler günü mesajları

Babaya Öğretmenler Günü Sözleri

Bir öğretmen düşünün öğrencileri için gecesini gündüzüne katıp çalışan, idealleri için her gün koşturan, öğrencilerini karanlıktan çıkarıp aydınlığı gösteren ve bir öğretmen düşünün çok iyi bir baba. Canım babam öğretmenler günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyorum öğretmenler günün kutlu olsun.

Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım babam 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Canım babacığım 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam. Öğretmenler günün kutlu olsun babacığım.

Reklamlar

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Sen benim canımsın, canım babam öğretmenler günün kutlu olsun.

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir. Süper kahramanımın öğretmenler günün kutlu olsun.

  Sevgi Mesajları

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba, sen benim bu hayattaki en değerli varlığımsın. Öğretmenler günün kutlu olsun Babacığım.

Dünyanın en yakışıklı öğretmeninin, dünyanın en yakışıklı babanın öğretmenler günü kutlu olsun.

Baba candır, baba canandır. Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır. En güzel sevdam öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Yüreğimin sıcak güneşi, gözlerimin derin okyanusu, sonsuzluğun gerçek adı babam; öğretmenler günün kutlu olsun.

Reklamlar

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Canım babam öğrencilerin için çok çalıştın yoruldun okuldan yorgun geldin bizleri mutlu etmek için yoruldum bile demeden bizlerle oyunlar oynardın. Seni çok seviyorum babacığım öğretmenler günün kutlu olsun.

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam. 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Öğretmenler günün kutlu olsun babacığım.

  Sevgiliyi Mutlu Edecek Mesajlar

Öğretmenler günün kutlu olsun Babacığım. Bu dünyaya 100 defa yeniden gelsem yüzünde de senin gibi bir babam olsun isterim canım babam.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli… Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Canım babam seni çok seviyorum öğretmenler günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin. Sen eğittin, öğrettin, doğruyu gösterdin. Canım babam öğretmenler günün kutlu olsun.

Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım babam 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum babam, öğretmenler günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

  Almanca Aşk Sözleri

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam, ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem. Huzurum öğretmenler günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babam olduğu için çok mutluyum ve seni her düşündüğümde daha da mutlu oluyorum. İyi ki varsın canım babam. 24 Kasım Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Güçlü babamın öğretmenler günü kutlu olsun.

Varsın gelmesin senden bana para, araba, olsun baba böyle yaşamakta yeter bana, sen dert etme helal kazanç kazanmayı öğrettin ya o yeter bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir