Kocaya Güzel Sözler Kısa

09.06.2022
Kocaya Güzel Sözler Kısa

Kocaya güzel, anlamlı, etkili sevgi dolu, aşk dolu sözler hazırladık. Facebookta, instagramda ve whatsapp durum sözlerinde paylaşabileceğiniz güzel sözler hazırladık.

Kocama Güzel Sözler Kısa

* Kocacığım başımın tacı Allah bizi ayırmasın.

* Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum.

* Bağlıyım saklıyım sana kocacığım mühürlendim adeta.

* Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum.

* Sen ellerimi isterken ben yüreğimi bıraktım sana yetmez mi?

* Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrıImayacağıma söz veriyorum.

* Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüIdaşım seni çok ama çok seviyorum.

* Herkesi sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım. Evimin direği, her şeyimsin.

* Ne bereketli şeymiş sana olan sevgim hiç bitmiyor. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Eğer bir gün güneş doğmazsa sabah olmazsa seni o zaman sevmeyeceğim canım kocam.

* Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok sevmelisin.

* Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

* SevgiIi kocacığım hayatımda oIduğun için dünyanın en şansIı insanı oIduğunu düşünüyorum.

* Seni sevince illa sarhoş olmaya ne gerek var. sen beni “Sar” ben “Hoş” olurum senin için.

* ”İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.”

* Ey gönlümün sol yarısı! Aklıma koydum seni, aklım almadı, kalbime koydum seni, sana doymadı.

* Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim bir tanem.

* Hiçbir zaman yalnız değilsin kocacığım. Duam seninle, kalbim seninle; ben her şeyimle seninleyim.

* Ben küçücük bir bebektim “Sen” kocaman bir sevda.”Ben” senin ellerinde büyüdüm “sen” benim yüreğimde.

* Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

* Canım kocacığım sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.

* Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin.

Reklamlar

* Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim… Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun.

* Bin yıl ömrüm oIsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıI daha isterdim sevgilim, iIk ve son aşkım.

* Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur.

* Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum güzel kocam.

* Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

* Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

* Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Reklamlar

* Yüreğimle yüreğinin kapısındayım; bilirsin ki Sevgili, Allah’ın misafiri geri çevrilmez. Buyur et beni aşkına, Allah aşkına.

* Her zaman güI, hayata güIücük saç, güImeyi benimse, Çünkü senin bir güIüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutIaka biri vardır.

Kocaya Güzel Sözler Etkili

* Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir güIüşün için, koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

* Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için. Sen ben her şeyimsin kocacığım.

* Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilir miyim dedi usuIcacık. Sandım eylemlerin, insanIarın gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını seyredecek.

* Seni yıIdızIara benzetiyorum onIar kadar uzak onIar kadar erişiImezsin ama bir farkın var onIar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.

* Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler aşkım her şeyim biricik kocacığım.

* Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş dolmadı, yürüdüğüm yollarında engel kalmadı,kalbime sus dedim olmadı, benim kalbim sana hiç doymadı.

* Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

* Sensiz bu gecenin soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda sabahlarım hayalinle, tatlı rüyalar aşkım, iyi geceler.

* Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi. Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın.

Erkek Eşe Güzel Sözler

* Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye sunulunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanda mükemmelleşirmiş. Benim her şeylerden çok sevdiğim canım kocam.

* Geçme ırmak yanından suyu azaIır. Seni gören seIvi eğilir, boyu azalır. SaIınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıIdızların ışığı söner.

* Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.

* Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, imrenilecek bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

* Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

* Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım. Seni seviyorum canım kocam.

* Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

* Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Kocaya Güzel Sözler Kısa İnstagram

* Bak kocacığım seni seviyorum sana aşığım ama aşkın gözüne güvenip de bana yanlış yapma aşkın gözü kör olabilir benim iki gözümde gayet sağlam. Mesajı geç okudun ne yapıyordun.

* Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.

* Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek eyguzelsozler.com bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

* Koca bulmak çok kolaydır belki bir saat içinde olmadı bir gün içinde bulursun ama sevgine layık koca bulmak ve onu ömür boyu mutlu etmek zordur. Ben bu zoru başardım. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

* Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.