Kocaya Güzel Sözler 2023

08.11.2022
Kocaya Güzel Sözler 2023

Bu sayfamızdaki kocaya güzel sözler ve mesajlardan oluşan yazımızda 2023 yılını en güzel sözlerini ve mesajlarını sizler için hazırladık. Aynı yazımızda kocaya güzel sözler yeni, romantik kocaya güzel sözler ve etkileyici romantik sözler kocaya mesajları okuyabilirsiniz.

Kocaya Güzel Mesajlar 2023

* Kocacım başımın tacı Allah bizi ayırmasın.

* Güzel gözlüm iyi ki varsın iyi ki benim kocamsın.

* Bağlıyım saklıyım sana kocacığım mühürIendim adeta.

* Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum.

* Bütün aşkların en güzelini sana veriyorum canım kocam.

* Bazen aşkımızı silip götürsede rüzgar, sen aldırış etme kocacım

* Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrıImayacağıma söz veriyorum.

* Yarınlara özlem koydum, aşk koydum. Kocam seni ömrüme bahar ekledim.

* Rüzgar yine kokunu getirdi, anlayacağın bu gece de canım burnumda…

* Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüIdaşım seni çok ama çok seviyorum.

Reklamlar

* Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrıIma seni çok ama çok seviyorum aşkım.

* Ne bereketli şeymiş sana oIan sevgim hiç bitmiyor. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

* Evimin direği, gönlümün neşesi, huzurumun tek adresi canım kocam seni çok seviyorum.

* Sevgili kocacığım hayatımda olduğun için dünyanın en şanslı insanı olduğunu düşünüyorum.

* Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Hayatta hiç bir şeyim az olmadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

* Ey gönlümün sol yarısı! AkIıma koydum seni, akIım aImadı, kaIbime koydum seni, sana doymadı.

* Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim bir tanem.

* Senden dolayı seviyorum seni ey sevgili.. Öyle ki kıskançlığımdan kendi gözümle bile dost değilim…

* Ben küçücük bir bebektim “Sen” kocaman bir sevda.”Ben” senin ellerinde büyüdüm “sen” benim yüreğimde.

* Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebiImek için geIdim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

Reklamlar

* Biz sevdik mi yer oluruz. Biz sevdik mi sel oluruz. Biz sevdik mi lâl oluruz. Biz sevdik mi “can” oluruz.

* Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadının hissettikleridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

* Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte gülmek birlikte ağlamak demek.

* Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin.

* Ne kadar acıdır insanın teselliyi içkide sigarada araması. Çok mu zor elini semaya kaldırıp Rabbine yalvarması.

* Bendeki yerin Anayasada’ki ilk 3 maddeye benzer kocacım. Değişmez, değiştirilemez, değişmesi teklif bile edilemez!

* Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim.. Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun.

  Kocaya Güzel Sözler Kısa

* AyrıIık adını nereden çıkardın bir defa değil bin defa canimi aldın bu bedenimi sensiz yaşar mı sandın hata yaptın.

Reklamlar

* Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler kocacığım.

* Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Kocaya Güzel Sözler Yeni

* Yüzüme gülüp arkamdan vuranı, arkamdan kirli işler çevireni, görmediğim ama gördüğünü bildiğim Rabbime havale ediyorum.

* Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

* Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.

* Bazen anlatmak zor geIdi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aIdım söyIüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

* Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözIer seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

* Her zaman gül hayata gülücük saç gülmeyi benimse çünkü senin bir gülüşün için koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

* Sen bana benimle evlen derken, ben sana ellerimi uzatarak hayatımı verdim, ömrümü ömrüne ömür yaptım, seni canımdan çok sevdim.

* Kocacığım, biricik eşim, hayatımın ortağı, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta bulduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum.

* Hani derler ya “ben sensiz yaşayamam” diye işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım; ama seninle bir başka yaşarım aşkım!

Romantik Kocaya Güzel Sözler

* Aşkımız yıllara meydan okuyacak, cümle alem bizim mutluluğumuzu kıskanacak, sevgimiz hiç bir zaman bitmeyecek. Seni seviyorum Aşkım.

* Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

* Hayatımda senin gibi bir olduğu için dünyanın en şanslı insanı benim. Ne olur Bitanem her zaman benim hayatımda ol seni çok seviyorum.

* Ben senin canına can, hayatına hayat, yoluna yoldaş, ömrüne ömür olmak için evet dedim. Seni çok seviyorum ve seveceğimde canım kocam.

* Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

* Sevgimizi çamaşır makinesinde yıkadım, en güzel havalarda kuruttum, bize yakışır şekilde katladım. Bak şimdi ikimizinde üstünü örtüyor.

* Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilir miyim dedi usuIcacık. Sandım eylemlerin, insanIarın gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını seyredecek.

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.

  Kocaya Güzel Sözler Kısa

* Ben senin yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor sevgilim.

* Senin yüreğinde olmak, senin gözlerinde yaşamak, aklında hayalinde her zaman yer bulmak ne kadar çok güzel sevgilim. Seni seviyorum Her şeyim.

* Selvi boylu sevdiğim seni gören selvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kalbimde beni yakıp durur.

Etkileyici Romantik Sözler Kocaya

* Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum, yeni vardım farkına. Seviyorum seni, unutma bunu da.

* Ey genç kızlar şu sözümü kulağınıza küpe edin: “Koca bulmak çok kolay ama benim kocam gibi koca yürekli, tertemiz kalpli, hayat dolu koca bulmak çok zor.”

* Her sabah seninle  yeni güne gözlerimizi birlikte açmak yeniden doğduğumu hissettiriyor bana hayatım. Güne gülen gözlerinle başlamak en büyük armağan bana.

* Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim, seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

* Geçme ırmak yanından suyu azaIır. Seni gören seIvi eğilir, boyu azalır. SaIınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıIdızların ışığı söner.

* Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

* Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum.

* Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değil midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değil dostlar tarafından unutulmak.

* YaIvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anIatırIar mı sana, yaIvarsam Allah’a kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

* Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Kocaya Güzel Sözler 2023 İnstagram

* İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam.

* Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım. Seni seviyorum canım kocam.

* Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

  Kocaya Güzel Sözler Kısa

* Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.

* Sevgili kocacığım sana bu mesajı yan odadan yazıyorum. Senden bir an bile ayrı kalmak çok zor geliyor seni çok özledim bekle beni hemen yanına geliyorum. Seni çok seviyorum.

* Eğer bugün bu kadar mutluysam, yaşadığım bu hayattan bu kadar çok zevk alıyorsam hepsi senin sayendedir aşkım. Ne olur beni hep sev olur mu Bitanem, çünkü ben sensiz kalırsam yaşayamam.

* Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıldığım anda çiçeklerini solduruyor sanki…

* Sen benim incimsin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

* Evimizin neşe kaynağı, evden çıkar çıkmaz çok özlediğimiz, kuzucuğumla babasının döneceği saati beklediğimiz aslan yürekli kocam seni çok seviyoruz. İyi ki varsın ve iyi ki benim kocamsın.

* Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.

* Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen ömür boyu eyguzelsozler.com mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarılı olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim çünkü onunla beraber mutluluktan uçuyorum.

* İnsan evlenmeden önce çok şeyin hayalini kuruyor, çok şey istiyor ama evlenince anlıyor ki her şey boş, gerçek olan seni çok seven birinin olması. Tıpkı kocamın beni, benim onu çok sevdiğim gibi.

* Koca bulmak çok kolaydır belki bir saat içinde olmadı bir gün içinde bulursun ama sevgine layık koca bulmak ve onu ömür boyu mutlu etmek zordur. Ben bu zoru başardım. Seni çok seviyorum kocacığım.

* İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

* Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

* Diyorlar ki eğer bir kadın sevgisini kocasına hissettiriyorsa bu onun için dünyadaki en büyük mutluluktur. Evet, Bitanem sana olan sevgimi hissettirebiliyorsam başka bir şey istemem bu bana yeter. Çünkü ben seni çok seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.