Halaya Anneler Günü Mesajı

21.04.2021
Halaya Anneler Günü Mesajı

Halaya Anneler Günü Mesajı, Halaya Anneler Günü Mesajları, Halaya Anneler Günü Sözleri, Halama Anneler Günü Sözleri, Halam İçin Anneler Günü Mesajı, Halaya En Güzel Anneler Günü Mesajı, Halaya Resimli Anneler Günü Mesajları

Halaya Anneler Günü Mesajları

Yüzündeki gülümsemen hiç kaybolmasın, ömrün hep mutluluklarla geçsin. Güzel halamın anneler günü kutlu olsun.

Canım halam iyi ki varsın anneler günün kutlu olsun.

Bana göre hala demek sevgi saygı mutluluk fedakârlık demektir. Halamın anneler günü kutlu olsun.

Zamanla her şey değişse de tek değişmeyen sana olan sevgim ve saygımdır sen benim başımın tacı biricik halamsın. Anneler günün kutlu olsun halam.

Rabbim huzurlu ve mutlu bir hayat geçirmeyi nasip etsin, her günün neşe içinde geçsin. Canım halam anneler günün kutlu olsun.

Her zaman bana destek oldun, her zaman yardımıma koştun iyi ki varsın halam. Anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Ne kadar uzakta olursan ol kalbim her zaman seninle halam. Sana olan sevgim günden güne daha çok artıyor seni seviyorum hala. Anneler gününü kutlarım halacığım.

Reklamlar

Hayatta her zaman mutlu ol ve başarılar seni her zaman kovalasın umarım her şey gönlünce olur güzel halam. Anneler gününü kutlarım.

Sen benim annem kadar çok sevdiğim bir tanecik halam sın sen bana her zaman kucak açtın ve beni her zaman mutlu ettin Allah ta seni mutlu etsin inşallah. Anneler günün kutlu olsun.

Güzel halam anneler günün kutlu olsun.

Eğer benim halam gibi bir halanız yoksa çok şanssızsınız demektir. Eğer benim halam gibi bir halanız varsa hayat tan zevk alırsınız demektir. Canım halam anneler günün kutlu olsun.

Bana annem kadar yardımcı olan üzerimde annem kadar hakkı olan canım halam anneler günün kutlu olsun.

Hala gülmek sana çok yakışıyor umarım hayatta her zaman gülersin bahtın açık olsun. Anneler günün kutlu olsun.

Bizi evlatlarından hiç ayırmayan her zaman evladı gibi bizi de seven canım halam anneler günün kutlu olsun.

Hala yaşadığın sürece en çok sevdiğim ve yanında olmaktan büyük mutluluk duyduğum biricik halam sın iyi ki varsın iyi ki benim halamsın. Anneler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Bitanecik halamın anneler günü kutlu olsun.

Halam kaderinde her zaman mutluluk olsun yüzünden gülümseme hiç bir zaman eksik olmasın eğer bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun canım halam.

Reklamlar

Hayat sana istediklerini her zaman versin her istediğin gerçek olsun ve başarıların daimi olsun. Anneler günün kutlu olsun halam.

Senin gibi bir hala herkese nasip olmaz; halam eyguzelsozler.com olduğun için çok mutluyum ve seni çok seviyorum halacığım. Anneler günün kutlu olsun.

Annemin yokluğunda bana adeta kanat açtın ve bütün sorunlarımla ilgilendin seni seviyorum ve her zaman seveceğim halacığım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.