Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablalar her zaman kardeşlerinin koruyucuları olmuşlardır. Bizde bu yazımızda ablaya doğum günü mesajı komik, ablaya doğum günü mesajı kısa ve kuzen ablaya doğum günü mesajı içerikli bir yazı hazırladık.

Ablaya Doğum Günü Sözleri Kısa

* Gül ablam, güzel ablam. İyi ki doğdun.

* Yeni yaşını tebrik eder gözlerinden öperim canım ablam.

* Hayırlı sabahlar ablam. Günün güzel, doğum günün kutlu olsun.

* Cansın ablam. Sağlık ve mutluluk içinde doğum gününü tebrik ederim.

* Doğum günün kutlu olsun hayatımın en önemli parçası ablam, nice yıllara.

* Gülücükler hayatında hiç eksik olmasın benim canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

* Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa.

* Ablam seni çok seviyorum. Cansın, candansın ablam iyi ki varsın. Nice güzel senelere.

* Zor günlerimde hep yanımda sen vardın güzel ablam. Birlikte nice güzel günlere inşallah.

* Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

* Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Reklamlar

* Elemli gözlerini ufkumda tutma. Sen cansın ablam. Doğum gününü kutlar, nice güzel günler dilerim..

* Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz. Bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam.

* Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar. Canım ablam.

* Sevgili ablam, en kalbi dileklerimle yeni yaşını tebrik eder, Allah’tan sağlık, mutluluk esenlikler dilerim.

* Babamın ilk göz ağrısı, annemin İlk nuru, benim koruyucu meleğim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

* Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. İnşallah her zaman mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

* Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

* Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Reklamlar

* Kız kardeşinize gönderebileceğiniz ablaya doğum günü mesajları yazımız hiç bir yerde bulunmayan yazılarla devam ediyoruz.

* Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

* Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik ablam, nice mutlu yıllara.

* Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik ablam.

* Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

* Sana sağlık diliyorum ve huzur. Bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.

* Abla demek, anneden sonra seni en çok düşünen kişi demekmiş. Canım ablam bu doğum gününde yanında değilim ama kalbim seninle. Bil istedim.

Reklamlar

* Benim finansman destekçim, benim en sıkışık zamanımda kefilsiz senetsiz kredi verenim, ben sendeki parayı sevenim, doğum günün kutlu olsun.

* Mutluluk ve huzur insanın sevdiği kişilerle olduğunda daha da artar. Bir ömür sevdiklerinle yaşaman ve yaşlanman dileğiyle… Nice mutlu yıllara ablam…

Ablaya Doğum Günü Mesajı Komik

* Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

* Kader bizi aynı anne baba etrafında birleştirdi. Sen hayatımda olduğun için çok mutluyum. Sende inşallah bir ömür mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

* Sana dünyanın en pahalı hediyesini almak istiyordum ama kredi kartım yok, seni çok seviyorum doğum gününde sana pasta alacaktım alamadım çünkü param yok.

* Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

* Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım…

* Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım ablam doğum günün kutlu olsun.

* İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim gözbebeğim canım kardeşim, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini göstermesin.

* İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara Ablam.

* İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar biricik ablacığım.

* Hayatımda gördüğüm en candan kadın benim ablam. Benim yerime düşünen, benim için iyi olanı seçen ve ne olursa olsun benden vazgeçmeyen. Doğum günün kutlu olsun canım ablacım.

* Biz; küçücüktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Canım benim seni çok seviyorum Ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

* Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli. İyi ki varsın ve iyi ki bir yaşın daha bizimle birlikte geçti. Gelecek bütün yaşların için aynı dileği diliyorum. Seni çok seviyorum.

* Hatırlıyor musun küçükken yediğimiz dayakları, bize bağırışları. Ne kadar da yaramazdık. İyi ki varsın, iyi ki güzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım. Doğum günün kutlu olsun.

* Huzur verir senin güzel sözlerin, mutluluk için bana sen gereklisin. Dün benimleydin sen canım ablam, yarında yanımda olmalısın sen. Doğum günün kutlu olsun yüreğin huzur dolu olsun ablacığım.

Ablaya Doğum Günü Sözleri  Duygusal

* Bir ilkbahar güneşi gibi doğdun, yeri geldi kol oldun, kanat oldun yeri geldin benim için koruyucu bir melek oldun. İyi ki doğmuşun ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun ablacığım Mutlu mutlu nice senelere.

* Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

* Kardeş demek vazgeçmemek demek, abla demek ise hep eyguzelsozler.com düşünüldüğünü bilmek demekmiş. Bu kez de bir değişiklik yaptım ve ben seni düşündüm. Canım ablam doğum günün sana mutlulukları getirsin. İyi ki varsın abla.

* Annemden sonra beni en çok seven sahiplenen diğer kadın, can yarım, dünyalar tatlısı biricik ablam. Bir yaş daha abla oluyorsun ve her yaşında daha tecrübeli bir abla olmaya devam edeceksin. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum. İyi ki Doğdun.

* Ne güzel başlamıştı oysa değil mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz ilk gözyaşıyla mutlu etmedik mi insanları? Annemizi, babamızı ve ondan sonra başlamadık mı aramaya, mutlu olduğumuz için bizi ağlatacak insanları? Gözyaşı her zaman vardı. İnsandık, aşıktık ve mutluluğa açtık… Doğum günün kutlu olsun..

* İnsanın her şeyden önce bir ablası olmalı. Koruyup kollayacak, alıp saracak, ağladığında gözündeki yaşı silecek, yanlışlarını bir bir gösterecek, yeri gelecek kızacak ama hep çok sevecek.  Ablam; ben böyle bir ablaya sahibim, beni hep çok sevdin, ellerini üzerimden bir an olsun çekmedin. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum canım ablacığım, doğum günün kutlu olsun.

* İnsan ömründe bazı şanslar inanılmaz mutluluklar getirir. Mutluluğu hak eden biri olduğuna göre, kendine şans tanı. Her akşam başını yastığına dayadığında iyi olan her şeyi hatırla. Kötü olan her şey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutma. Yapman gereken tek şey balıklar gibi o sisten uzak durmaktır. Göreceksin ki, o özlediğin deniz bir gün senin olacak. Doğum günün kutlu olsun..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.