Kankaya Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Kankaya Doğum Günü Mesajları, Kankaya Doğum Günü Sözleri, Kankama Doğum Günü Mesajı, Kankam İçin Doğum Günü Mesajı, Kankaya Güzel Doğum Günü Mesajı, Kankaya Doğum Günü Sözleri Resimli, Kankaya Etkili Doğum Günü Mesajı, Kankaya Duygusal Doğum Günü Mesajı

Reklamlar

Kankaya Doğum Günü Mesajları

Canım kankam, senin gibi iyi biriyle kanka olduğum için çok şanslıyım. İyi ki doğdun kankacığım doğum günün kutlu olsun.

Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Kankanın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.

Gençliğin en güzel yılların olsun, her gününde unutamadığın bir anı yer alsın, canım kankam doğum günün kutlu olsun.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun kankam. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

Bugün senin doğum günüm unutmadım ve hiçbir zamanda unutmam, sen benim en samimi en candan kankamsın. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Reklamlar

Kanka doğum günü muhabbetine seni bir yıl daha büyüttüler acele etme kanka gençliğin tadını çıkar. Nice mutlu yıllara doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun kankam. Sağlıklı mutlu ve bol aşklı bir yaşın olsun.

  Evlada Doğum Günü Mesajları

Doğum gününde gelmek yanında olmak mutluluğunu paylaşmak isterdim ama gelemedim. Gelmedim diye de sanma ki doğum gününü de unuttum. Kendi doğum günümü unuturum senin doğum gününü asla. Nice mutlu yaşların olsun, her istediğin her şey gönlünce olsun. Can dostum kankam doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma… Doğum günün kutlu olsun Kanka

Zaman akıp geçse de geçmeyen tek şey samimi dostluklar, çıkarsız arkadaşlıklardır. İyi ki seni tanıdım. Nice mutlu senelere kankam.

En kötü anlarımda hep sen vardın yanımda. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın canım kankam. Mutlu yıllar.

Kızgın anımda beni sakinleştiren, ağladığımda beni teselli eden, üzüntümü kahkahalara çeviren biricik kankam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun. Bugün gönlünden geçen tüm güzellikler seninle olsun.

Birliktelik her zaman yan yana olmak demek değildir. Yüreklerin birlikte olması duyguların aynı olması yeter insana. Seni çok özledim kankam doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Devir artık kaypak insanlarla dolu bir zaman iken senin gibi mert, iyi yürekli bir kankaya sahip olduğum için çok şanslı biriyim. Kankam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

  Baldıza Doğum Günü Mesajları

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Bana çok dua etti demek ki annem “karşına iyi insanlar çıksın” diye. Hep beni doğruya yönlendirdin çok şanslıyım ki senin gibi bir kankam var. İyi ki doğdun can kankam.

Kankan yanında ise hiçbir şeyden korkma, kankan seni candan seviyorsa hayat sana her zaman güzel demektir. Canım kankam seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım kankam.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice mutlu yaşlara Kanka.

Doğum günün kutlu olsun canım kankam. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Canım kankam iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun. Bugün gönlünden geçirdiğin tüm güzelliklerin gerçek olsun.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar Kanka.

Reklamlar

  Dayıya Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı kankam.

Eski yaşını şutla yeni yaşını kutla. Doğum günün kutlu olsun kanka.

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun kankacığım.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın Kanka. Doğum gününü yürekten kutluyorum.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane kanka seç kendine hem arkadaş hem kardeş olsun sana. İyi ki doğdun kankam.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir