Mezuniyet İle İlgili Sözler

23.04.2021
Mezuniyet İle İlgili Sözler

Mezuniyet İle İlgili Sözler, Mezuniyetle İlgili Sözler,  Mezuniyet Sözleri, Mezuniyet Sözleri Kısa, Mezuniyetle İlgili Güzel Sözler, Mezuniyet İle İlgili Komik Sözler, Resimli Mezuniyet Sözleri

Mezuniyetle İlgili Sözler

* Okul bitince sevinirim sanmıştım hâlbuki ayrılık daha ağır basıyor.

* Tırmanmayı göze alan zirvenin hazzını yaşar. Zorluğunu çektin ama umarım hayatının bundan sonraki aşamasında buna değdi dersin. Güzel yarınlar seninle olsun can dostum!

* Kepler atıldı yağlar eridi. Eğlence full time devam sanma yarın iş başı tebrikler.

* Gidiyoruz ama geri geleceğiz, hem de şimdi küçük bir fidan olarak gidiyoruz ama büyük çınarlar olarak geri geleceğiz.

* Her şey biter bu hayatta okul bile bitebildiğine göre artık mezunuz.

* Geride sekiz koca sene bıraktık ve simdi mezun olduk hayatımın geri kalanı da umarım bu günüm ki gibi eğlenceli hüzünlü ama en önemlisi arkadaşlarımla geçer.

* Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar mutluluklar.

* Öğrendiğin bilgi ve tecrübelerini hayatta uygulama zamanı. Mezuniyetini kutlar en kısa zamanda görev başında olmanı temenni ederim.

Reklamlar

* Başarılarınla göğsümüzü kabarttığın için sana çok teşekkür ederiz canım benim. Nice güzel başarının gelmesi ümidiyle…

* Bir zildi tüm yılı başlatan bir zildi sözlüden kurtaran ve yine bir zil olacak hepimizi ayıran.

* Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

* Çalıştın çabaladın emek verdin ve sonunda başardın okulunu başarı ile bitirdin. Mezuniyetini kutlar tebrik ederim.

* Yaşam merdivenlerini tek tek çıkıyor bunda da başarılı oluyorsun. Umarım her şey bundan sonra da istediğin gibi Olur. Mezuniyetini kutlarım.

* Geleceği belli olmayan bir dünyaya yeni bir insan daha kattığınız için sizleri tebrik ediyorum.

* Hayatın kendisinin bir sınav olduğunu unutmamak adına geçtiğin bu dersi bir başarı olarak görmen dileğiyle… Tebrikler.

* Allah’ım bu günleri de görecek miydik? Artık ben de bir mezunum.

* Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

* Gidiyoruz ama gönlümüz, Aklımız, anılarımız hep burada sizlerle kalacaktır. Güzel günlerde görüşmek üzere hoşça kalın.

Reklamlar

* Gitmek! Ne acımasız bir kelimedir ünlemleri takarcasına peşine vurgun yemişçesine hayattan. Bizler ayrılık adına el sallarken geride kalan bir büyük aile.

* Hiç durmadan yola devam ettin ve başarılarına her gün bir yenisini ekledin. Yorulmadın ve asla bıkmadın. Pes etmek ise senin lügatinde bile yoktu zaten. Seninle gurur duyuyoruz canım evladım…

* Uzun zaman bu anı bekledik durduk ve sonunda bunu başardın. Seninle gurur duyuyoruz. Tebrikler canım.

* Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

* Başarı senin göbek adın bu ailedeki en zeki ve en çalışkanı sensin yavrum. Bundan sonraki hayatının da bu kadar başarılı ve güzel olması dileklerimizle…

* Biz sizleri asla unutmayacağız sizlerde bizleri unutmayın. Söylemesi zor ama söylenmek zorunda olan kelime hepinize elveda…

* Hiç durmadan koştuğun ve bir gün dahi olsun şikâyet etmediğin bir ödül almak için önce emek harcanması gerektiğini bildiğin için seninle öyle övünüyoruz ki. Sen bir tanesin seninle gurur duyuyoruz…

* Bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Reklamlar

* Yeni bir dönem başlıyor hayatında ve her şey senin şekillendirdiğin şekilde yol alacak. Umarım bu hayat sana hep güler şans ve başarı asla peşini bırakmaz. Seni çok seven annen…

* Canım kızım, senin bu güzel günü başarı ile kutlayacağını her zaman biliyorduk ve sana güvenmekten asla vazgeçmedik. Yeni hayatın hayırlı olsun, mezuniyetin kutlu olsun güzel kızım…

* Okul yıllarını çok arayacaksın hayat sandığın kadar kolay değil! Bunu bilmeni isterim çünkü sana değer veriyorum ve ilerde üzülmeni istemiyorum. Mezuniyetini kutlarım sevgili arkadaşım.

* Artık vakit öğretmenlerimizden, okulumuzdan, yaşadığımız güzel günlerden ayrılık vakti. Vakit yaşananları maziye, yaşanacakları yeni sayfaya yazma günü.

* Arkadaşlarım olmadan bu kadar sene nasıl geçerdi hiç bilmiyorum ve bana her gün yeni şeyler katan değerli hocalarım… Hepiniz, iyi ki vardınız ve iyi ki girdiniz hayatıma, sizleri çok seven arkadaşınız ve öğrenciniz…

* Yaşamımızın amacı bizim bir tanecik evladımız. Senin yaptığın her işin altına biz de imzamızı atarız çünkü sen her zaman işinin en iyisini yaparsın. Tıpkı bugün olduğu gibi eve hep başarılarla dönersin. Seni çok seviyoruz.

* Okulumuzdan öğretmenlerimizden ayrılma günü geldi. Gün tertemiz bir sayfa açıp yeni hayatta yaşanacakları yazma günü. Tüm arkadaşlarıma yeni açtıkları sayfalarda başarılar ve mutluluklar dilerim.

* Her zaman bir amacın vardı ve bu amaca ulaşmak için çok yol kat ettin emek harcadın ve hiç yorulmadan yola devam ettin. Sen bu başarıyı alnının akıyla kazandın. Yeni hayatın sana uğur ve başarı getirsin.

* Bugün mezun olana kadar bizlere eyguzelsozler.com hayatı, bilgiyi öğreten tüm öğretmenlerime ve idarecilerimize, bizlerin sağlığı, temizliği ve güvenliği için çalışan tüm görevlilere, bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler.

* Bir insan bir iş yapabiliyorsa bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme vazgeçme erteleme. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler hep sizinle olsun.

* Zaman öyle hızlı bitti ki hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize. Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile. Hepinizi çok özleyeceğim ve sizi hep gülümseyerek anacağım.

* Hayattan mezun olana kadar bu gün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek olsun. Tebrikler dostum!

* Yaşadığın her gün çalışmana fırsat kalmadan sürekli sınavlarla doludur. Maneviyatının ve vicdanının sesine her zaman kulak ver doğru kopya alırsın.

* Bugün seni böyle başında kepin elinde diplomanla görünce çok duygulandım canım oğlum. İnsanın evladının başarıya gitmesi ve bir yerlere gelmesi ne kadar da mutluluk vericiymiş. Başarıların daimi olsun güzel oğlum! Bahtın açık, yüzün de hep böyle çok içten gülsün yavrum.

* Yolunuz bahtınız açık olsun. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir iş adamı güzel işler başarmış bireyler mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile.

* Yeni arkadaşlar, yeni bir ortam ve yepyeni alışkanlıklar edineceğimiz farklı bir hayata başlamak üzere buradan ayrılıyoruz. Seneler sonra bir gün, yine aynı yerde buluşmak üzere hoşçakalın güzel insanlar.

* Bugün yeni bir hayatın başlangıcındayız ve ileride bizi neler beklediği tamamen sürpriz. Hep birlikte güzel bir gelecek için çalıştık senelerce ve şimdi tam da o eşikteyiz. Umarım her şey hepimiz için hep iyi gider. Sevgiler.

* Benim öz kardeşim yoktu ama sen okul yıllarımızda bana arkadaştan öte kardeş oldun. Bu mezuniyet bir veda değil, ömür boyu sürecek dostluğumuzun başlangıcı olsun. Seni seviyorum kardeşim!

* Benim dünya tatlısı canım kardeşim! Biliyorsun değil mi, bugün aldığın diploma ile biz ailene en güzel armağanı verdin sen. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarını bana ve annene yaşattığın için sonsuz teşekkürler.

* Yönümüzü değiştirmezsek hedeflediğimiz yere varabiliriz. Önemli olan uzaklık değil, ilk adımı atabilmektir. Hayatta her zaman cesur ol. Korkma engellerden. İçindeki insanlık ve sahip olduğun bilgiler engelleri aşman için yeter sana. Yolun hep açık olsun. Mezuniyetin hayırlı olsun.

* Bugün senin için çok özel bir gün çünkü yıllarca verdiğin emeğinin karşılığını aldın ve mezun oldun. Artık bambaşka bir hayata başlamak üzeresin. Umarız yeni hayatın hayal ettiğinden de güzel olur. Seni çok seven ailen.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.