Eşime Güzel Sözler

29.11.2021
Eşime Güzel Sözler

Güzel sözler söylemek eşleri mutlu edecektir. Eşime güzel sözler, eşime duygusal sözler, eşime güzel sözler kısa, eşime sevgi sözleri, canım eşime güzel sözler uzun içerikli bir yazı hazırladık.

Eşime Güzel Sözler Kısa

Adın eksik olmasın yanı başımdan.

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

Kıymetlim, biriciğim, hayat seninler güzel.

Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

Canım eşim sen benim her şeyimsin seni çok seviyorum.

Bazen öyle biri gelir ki bütün gidenlere teşekkür edersin.

Aşk sevgilim seni düşlerken saç diplerimin bile terlemesi.

Yüreğime düştüğün günden bu yana Allah’tan tek dileğimsin.

Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle aklınla aşkınla bin yaşa.

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim.

Aşk seninle güzel bir tanem… Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin.

Reklamlar

Diyorum ki yar ellerimi tutan ellerin cennete götüren rehberim olsun.

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

Kavga edelim, bağıralım, çağıralım, küselim. Ama bitti demeyelim. Olur mu?

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim seni seviyorum.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Canım aşkım. Sana olan sevgim o kadar bereketli ki, ne kadar çok seversem, o kadar çok artıyor.

Gönlümün en nadide çiçeği, evimin aşk böceği, sevgi kelebeğim canım karıcığım seni çok seviyorum.

Sen bana kilometrelerce uzak olsan da sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür yüreğime can katansın.

Sabit fikirli olduğum tek konu sensin hayatım. Senden başkasını düşünebilecek bir zihin yok bende.

Belki herkesi sevebilirdim ben. Sevmeye senin gibi birinden başlamasaydım. Evimin neşesi, canımın içi.

Reklamlar

İste senin bir gülüşüne güneşi yakalayıp getireyim, İste bir tanem bir damla gözyaşına dünyayı yakayım.

Dünyanın en güzel şeyi nedir bilir misin sevdiceğim. Eşini çok seven kocanın sevdiğini gösterebilmesidir.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.

Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa. Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

Söyle nereye diyorsan oraya geleyim, söyle seni nasıl daha çok seveyim, sen bana öl de ben hiç düşünmeden hemen öleyim.

  Kocaya Güzel Sözler

Eşler denizin sahile vuran dalgaları gibi olmalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen dalgalar gibi yok etmelidirler.

Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

Eğer bugün böyle mutlu bir şekilde gülümseyebiliyorsam bu canım karım sayesindedir. Seni çok ama çok seviyorum canım eşim.

Reklamlar

Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, ruhun bedenimde ve aşkın içimde olduğu müddette, seni daha çok seveceğim canım eşim.

Sevmek ve sevilmek seninle güzel bir tanem! Sen ki ömrüme ömür katan, aldığım her nefes kadar önemlisin. İyi ki benim eşimsin.

Biricik eşim. Bazen bana hasret kadar uzak olsan da, aslında bir nefes kadar yakınsın. Sevgime ve ömrüme, ömür katan canım yarim.

Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

Sen benim umut kaynağım, geleceği gören gözümsün, en umutsuz anımda yıldız gibi parlayan ışığımsın. Sen benim canımsın, bir tanemsin.

Eşime Sevgi Sözleri

Uzat ellerini tutayım, gözlerini uzaklara daldır ben göreyim, kokunu rüzgarlara ver ben duyayım, kalbini o zaten bende onu hep seviyorum.

Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Evliliğimizin üstünden… yıl geçti ama hala sanki seni bugün tanımışım gibi aynı heyecanla seviyorum. Değil… Yıl 100 yıl geçse de yine seveceğim.

Belki bir yastıkta yatmadık ama iki hayatı bir hayat yapıp birlikte yaşadık. Seninle yaşadığım her gün benim için özel bir gündür. İyi ki varsın.

Hani gözler var ya sözleri anlatır hani sözler var ya gözleri ağlatır hani anlar var ya değeri geç anlaşılır bir de aşk var ya seni bana anlatır.

Seninle yürüdük bunca yolu, seninle birlikte üstesinden geldik onca derdin, seninle tarihe iz bıraktık mutluluğumuzla. Seni çok seviyorum karıcığım.

İnsanın senin gibi bir karısı olduktan sonra bu hayattan daha ne isteyebilir ki, melek gibi bir eşi olduktan sonra başka zenginliğin ne önemi var ki?

Bir gün olur da benden gitmek istersen bütün ömrüm. Sakın kalbimi benden sökmeden gitme. Sensizliğin ilacı yok bende. Alnıma bir kurşun sıkmadan gitme.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

  Eşe Güzel Sözler

Hiçbir hayale sığdırama dığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

Benim güzel meleğim seni ne kadar özlediğimi bilemezsin, sensiz geçen günler sanki çölde susuz geçen günler kadar yakıcı ve kavurucu, seni çok seviyorum.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir, boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Dünyanın en temiz kalpli, en iyi insanının eşi olmaktan çok mutluyum aşkım. Beni mutlu ettiğin gibi, bana bu mutluluğu yaşattığın için ayrıca teşekkür ederim.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Sen sadece bir eş değildin benim için. Candan bir arkadaş, en samimi bir dost, acılarımın ilacı, dertlerimin dermanı, mutluluğumun kaynağı oldun. Teşekkürler hanımım

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

Canım eşim. Hatalı olduğum anlarda da beni sev. Korktuğum zaman beni sımsıkı sar. Ve uzaklaşmak istediğimde, beni yüreğimden tut. Çünkü benim ihtiyacım olan tek şey; Sensin.

Seninle başlayan her cümle özeldir benim için, senin olduğun her yer güzeldir benim için, sen olduğun için her zaman böyle güzeldir benim hayatım. Hayatım seni çok seviyorum.

Biz zorluklara da, acıya da birlikte göğüs gerdik. En mutlu anımızda birlikte kahkaha attık. Ve bitanem biz son nefesimizi de birlikte vereceğiz. Seni çok seviyorum canım eşim.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın..

Senin yüzündeki güzelliğin, ruhunun derinliklerinden geldiğini biliyorum. Sırf yüzün güzel diye değil, ruhunun da güzelliğini seviyorum. Hiçbir ayrılık, seni benden koparamaz canım aşkım.

Canım Eşime Güzel Sözler Uzun

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

İnsanın eşi en güvenli limanı olmalı, her fırtınada, her alaborada en güvenli yeri olmalı. Sen benim en güvendiğim, en huzurlu yerim, canımdan çok sevdiğimsin. İyi ki evlenmişim dememin sebebi, aşkımsın..

  Kocaya Güzel Sözler

Ben seni hala ilk gün gördüğüm gibi aynı heyecanla seviyorum, geçmişime döküp bakıyorum mutluluk adına ne varsa hep seni görüyorum. Ve aşkım gelecek adına tüm hayallerimi, planlarımı senin üzerine kuruyorum.

Evimin vazgeçilmezi canım aşkım. Büyükler sevda kuşun kanadında demişler. Ben o kuşun kanadında bulunan sevginin, en güzelini buldum. Yani seni. İyi ki hayatımdasın. İyi ki seninle evlenmişim aşkların en güzeli.

Yıldızlar geceyi mutlu edip mutluluk fısıldarken, gökyüzü tüm sevincini yer yüzü ile paylaşırken, ben sana sadece bir parça mutluluk yolluyorum bir tanem. İçinde yeşeren umut çiçekleri hiçbir zaman solmasın diye.

Güzel gözler vardır. En derinden gelen sözleri anlatır. Bazende sözler vardır ki, gözleri ağlatır. Anlar vardır ki değeri çok geç anlatılır. Aşklar vardır beni sana anlatır. Aşkımız hiçbir zaman bitmesin bir tanem.

Sevgili eşim. Sana çok güzel sözler yazmak istiyordum. Ancak baktım ki senin güzelliğini ve sana olan sevgimi anlatacak bir söz bulamadım. Sadece gözlerinin içine bakarak; Seni çok seviyorum canım aşkım demek istiyorum.

Seni öyle çok seviyorum ki canım eşim. Hiçbir zaman ayrılmayalım. Bizi sadece ölüm ayırsın. Ömrümüzün sonuna kadar, birbirimizi hiç üzmeden aynı yolda yürümeye devam edelim. Eğer bir gün ayrılırsak, sadece öldü diyebilsinler.

Bazen anlatmak zor geldi, korktum. Bazen eyguzelsozler.com cesurdum ama sen yoktun. Şimdi ise sen benim bir parçam, evimin neşesi, hayatımın güzelliği, ruhumun sahibisin. Sensizlik nedir bilmem ben, seninle doğdum sanki. Sense iyi ki doğdun da girdin hayatıma. Seni çok seviyorum.

Zamanın hızla akmaya başladığı, günlerin bir nehir gibi yol aldığı zaman dilimidir evlilik. Seninle hayat çok hızlı, çok keyifli ve adeta tadı damağında kalan bir tatlı.. Seninle her şey çok güzel bir tanem.. Seninle yaşamak büyük mutluluk.. Seni çok seviyorum canım eşim..

Bakarken güzel gözlerine, yüreğim ilk günkü gibi titriyor bir tanem. Adın bende hasret olmuştu, şimdi vuslatım oldun. Gözlerin umut vermişti, şimdi güneşim oldu. Bir makasın iki tarafı olalım her zaman. Biz sarıldığımızda, aramızı bozacak tüm olumsuzlukları kesip atalım canım sevdiğim.

Her canlının bir eşi, bir yoldaşı varken, insanların yalnız olması ne mümkün. Yalnızlık Allaha mahsus ama senin gibi mükemmel bir eş bu dünyada kimseye nasip olmadı olmayacaktı. Bir benimsin sen, bir ben severim seni dünyalar kadar. İyi ki varsın en büyük şansım, iyi ki benimlesin. Yıldönümümüz kutlu olsun!

İnsan eşine güzel sözler söylemeli elbette ama ben senin gibi güzel ve söylediği her söz de güzel olan birine ne kadar güzel bir şey söyleyebilirim ki? Ben senden daha güzel kelimeler seçemem, senden daha güzelini göremem, senden daha güzelini duyamam biriciğim. Güzel karım, tüm varlığım, iyi ki benim eşimsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.