Kocaya Güzel Sözler

Kocaya Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Kocaya Güzel Sözler, Kocama Güzel Sözler, Eşime Güzel Sözler, Eşim İçin Güzel Sözler, Kocama Etkileyici Sözler, Kocaya Etkili Sözler, Kocaya Özlem Sözleri

Bu yazımızda eşlere hitap eden bir yazı hazırladık. Kadınların kocalarına gönderebileceği kocaya güzel sözler başlığındaki yazımızda birbirinden güzel sözler hazırladık.

Kocaya Güzel Sözler

Evimin direği, gönlümün neşesi, huzurumun tek adresi canım kocam seni çok seviyorum.

Seni özlediğim bir saat yok çünkü seni her an özlüyorum. Seni sevdiğim bir gün yok çünkü seni her gün seviyorum canım kocam.

Hayatımda senin gibi bir olduğu için dünyanın en şanslı insanı benim. Ne olur Bitanem her zaman benim hayatımda ol seni çok seviyorum.

Seni yanımdayken sevmediğim tek şey akıp giden zaman, sen yanımda yokken en büyük düşmanım hiç geçmeyen zaman.

Ey genç kızlar şu sözümü kulağınıza küpe edin: “Koca bulmak çok kolay ama benim kocam gibi koca yürekli, tertemiz kalpli, hayat dolu koca bulmak çok zor.”

Benim bir kocam var gözlerine baktığımda zamanın nasıl aktığını fark etmediğim, sevip sevipte sevmeye doyamadığım.

Seni sevmek yaşamak kadar, nefes almak kadar güzel, senin olmak, senin eşin olmak bir kelebeğin bir günlük ömrü kadar değerli. Yiğidim seni çok seviyorum.

Benim çok akıllı biriydim ama seni görünce olan aklımı sana verdim. Şimdi aklım da, fikrim de sensin Bitanem.

  Eşe Güzel Sözler

Sevgili kocacığım sana bu mesajı yan odadan yazıyorum. Senden bir an bile ayrı kalmak çok zor geliyor seni çok özledim bekle beni hemen yanına geliyorum. Seni çok seviyorum.

Reklamlar

İnsan evlenmeden önce çok şeyin hayalini kuruyor, çok şey istiyor ama evlenince anlıyor ki her şey boş, gerçek olan seni çok seven birinin olması. Tıpkı kocamın beni, benim onu çok sevdiğim gibi.

Beni mi özledin elini sol yanına koy, beni göresin mi geldi gözlerini kapat, beni sevesin mi geldi e ne duruyorsun atla arabaya gel.

Söyle canım kocacığım sen söyle. Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Yüce Mevla ruhumu bu bedende tuttuğu sürece seni hep seveceğim paşam.

Evimizin neşe kaynağı, evden çıkar çıkmaz çok özlediğimiz, kuzucuğumla babasının döneceği saati beklediğimiz aslan yürekli kocam seni çok seviyoruz. İyi ki varsın ve iyi ki benim kocamsın.

Ben senin canına can, hayatına hayat, yoluna yoldaş, ömrüne ömür olmak için evet dedim. Seni çok seviyorum ve seveceğimde canım kocam.

Eğer bugün bu kadar mutluysam, yaşadığım bu hayattan bu kadar çok zevk alıyorsam hepsi senin sayendedir aşkım. Ne olur beni hep sev olur mu Bitanem, çünkü ben sensiz kalırsam yaşayamam.

Bazen insan sevgisini anlatmaya çalışır eline yüzüne bulaştırır tıpkı benim gibi ama bazen sözlerin anlatamadığını bir bakış anlatır fazlasıyla tıpkı benim sana aşkla baktığım gibi. Seni seviyorum kocacığım.

  Eşe Güzel Sözler

Sen bana benimle evlen derken, ben sana ellerimi uzatarak hayatımı verdim, ömrümü ömrüne ömür yaptım, seni canımdan çok sevdim.

Senin yüreğinde olmak, senin gözlerinde yaşamak, aklında hayalinde her zaman yer bulmak ne kadar çok güzel sevgilim. Seni seviyorum Her şeyim.

Reklamlar

Seninle aynı kaptan yemek yemek, seninle aynı bardaktan su içmek, seninle aynı çay kaşığıyla çayı karıştırmak, seninle aynı yastığa baş koymak ve Bitanem seninle aynı hayatı yaşamak dünyanın en güzel duygusu benim için. İyi ki varsın Bitanem.

Diyorlar ki eğer bir kadın sevgisini kocasına hissettiriyorsa bu onun için dünyadaki en büyük mutluluktur. Evet, Bitanem sana olan sevgimi hissettirebiliyorsam başka bir şey istemem bu bana yeter. Çünkü ben seni çok seviyorum.

Ben seni hayatımdaki her şeyden daha çok seviyorum kocacığım.

İnsan evlenmeden önce çok şeyin hayalini kuruyor, çok şey istiyor ama evlenince anlıyor ki her şey boş, gerçek eyguzelsozler.com olan seni çok seven birinin olması. Tıpkı kocamın beni, benim onu çok sevdiğim gibi.

Evimin direği, gönlümün neşesi, huzurumun tek adresi eyguzelsozler.com canım kocam seni çok seviyorum.

Seni özledim ansızın, seni görmek geldi içimden zamansın, seni sevmek mi, onu her zaman yapıyorum Bitanem. Seni çok ama çooooookkkkkk seviyorum kocacığım.

  Eşe Güzel Sözler

Bana böyle bir mutluluk yaşattığın için, beni ilk günkü gibi sevdiğin için, beni bu dünyanın en mutlu inanı ettiğin için teşekkürler Sevdiğim adam.

Seninle evliliğim boyunca çok pişman olduğum tek şey o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için canım kocam.

Sen iste yoluna güller sereyim, eğer gülleri beğenmezsen canımı vereyim. Sen iste uğruda hemen öleyim. Sen benim her şeyimsin Bitanem.

Ey genç kızlar şu sözümü kulağınıza küpe edin: “Koca bulmak çok kolay ama benim kocam gibi koca yürekli, tertemiz kalpli, hayat dolu koca bulmak çok zor.”

Sen her zaman benim hayatımda ol, ben her zaman senin hayatın olayım. Sen bana bir kere gül ben sana ömrümü vereyim. Sen bana seni seviyorum de, ben senin için öleyim.

Yıllar asla bizim aşkımızı solduramayacak, sevgimizi asla azaltmayacak. Canım kocam seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim.

Ben dünyanın en güzel prensesi olacağıma senin karın olayım, ben dünyanın en zengini olacağıma senin sevgine layık olayım. Seni çok seviyorum kocacığım.

Matematikle hesapladım fizikle ispatladım Türkçe ile söylüyorum seni seviyorum biricik kocacığım.

Hayatımda sen olduğun sürece ben her zaman güleceğim, sen bana aşkla baktığın sürece ben senin için delireceğim. Seni haddinden çok fazla seviyorum aslan yürekli adam.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.