Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Sevgiliye Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Sözleri, Aşkıma Günaydın Mesajı, Sevgilime Günaydın Mesajları, Sevgilim İçin Güzel Günaydın Mesajları, Sevgiliye Güzel Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Mesajları İnstagram, Sevgiliye Günaydın Mesajları Tumblr

Reklamlar

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın gönlümün sultanı, günaydın hayatımın anlamı, günaydın herşeyim.

Senin gibi güzel ve tatlı bir gün olsun. Günaydın Aşkım.

Hayatı güzelleştirenim, yaşamayı neşelendirenim, varlığı ile bana mutluluk veren Bitanem günaydın.

Bu günaydın mesajı sevgiliye, bu günaydın mesajı hayatımın anlamı olan özelime, bu günaydın mesajı şuna uyanmış telefonuna bakan Biriciğime.

Dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle günaydın Canım. Seni seviyorum.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden yakışıklım günaydın…

Reklamlar

Mutluluğun peşini bırakmadığı, üzüntülerin sana hiç yaklaşamadığı, her şeyin gönlünce geçeceği bir gün olsun, bu günaydın mesajı da güzel sevgilime olsun.

Günaydın gülümsemesi güzel, sevgisi özel, yüreği termemiz olan sevdiğim günaydın.

  Eşe Günaydın Mesajları

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Günaydın aşkım.

En tatlı sabahlar çokokremle başlar diyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benim bitanecik aşkımla başlar günaydın aşkım.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgilim. Günaydın Bitanem.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın.

Reklamlar

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

  Sevgi Mesajları

Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim. Günaydın gönlümü fetheden sevgilim.

Her sabah uyanınca aklıma ilk gelenim, yaşamayı mutlu edenim günaydın.

Reklamlar

Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

Sensiz doğan güneş ne kadar parlasa da senin kadar parlayamıyor, benim gecemde günümde günaydınımda sensin Bitanem.

  Kocaya Günaydın Mesajları

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma anlam katanıma. Seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği..

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak ta, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın Aşkım.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız bezeyen, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan aşkım, günaydın.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Bir günüm değil ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem günaydın.

Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir