Amcaya Babalar Günü Mesajı

01.06.2021
Amcaya Babalar Günü Mesajı

Amcaya Babalar Günü Mesajı, Amcaya Babalar Günü Mesajları, Amcaya Babalar Günü Sözleri, Ölmüş Amcaya Babalar Günü Mesajı, Amcaya En Güzel Babalar Günü Mesajı, Amcaya Resimli Babalar Günü Mesajları, Amcaya Babalar Günü Mesajı Whatsapp

Amcaya Babalar Günü Mesajları

Sevgili Amcam Babalar gününüzü kutlarım.

Amca, Baba yarısıdır; Sevgili Amcam, Babalar gününüzü kutlarım.

Bir baba yüz öğretmene bedeldir. Sevgili Amcam babalar günün kutlu olsun.

İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Babalar Günün Kutlu olsun.

Yürek dolusu sevgilerimi sunarım Kıymetli Amcam. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bir amca değil her zaman bir baba gibi oldun bize. Babalar günün kutlu olsun canım amcam.

Çok sevdiğim canım Amcacığım kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Ben seni amca olarak hiç görmedim hep babam gibi sevdim. Babalar günün kutlu olsun Canım Amcam…

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez… Harika bir gün geçir Süper Amcam… Babalar Günün kutlu olsun!

Reklamlar

Amca Baba yarısı demişler sen her zaman bir baba gibi oldun. Sevgili Amcam Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım değerli Amcacım. Babalar günün kutlu olsun!

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun. Babalar Gününü Kutlarım.

Sevgili Amcacım bu kutlu günde ellerinizden öper babalar gününüzü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Yeğenin.

Gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgili Amcam. Babalar günün kutlu olsun.

Yum gözünü aç elini yüreğim senindir. İster cam kenarına koy güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babalar günün kutlu olsun Amcaların birtanesi.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın amca. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir Amcaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Canım Amcam babalar günün kutlu olsun.

Yürümeyi bilmezdim ellerini sımsıkı tutarak öğrendim. Hayata tutunmak için tek el senin ellerindi Amca. Babalar Günün Kutlu Olsun…

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin Amcacığım… Babalar Günün kutlu olsun…

Reklamlar

Kıymetli Amcacım her zaman yanımda oldun. Bu çekilmez dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun.

Kıymetli Amcam en zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Babalar Günün kutlu olsun!

Canım Amcam.. Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun.,.

Ben yanlış yaptıkça sen beni üzmeden kırmadan bana doğruları gösterdin. Ben senin gibi bir amcam olduğu için ne kadar şükretsem azdır. Babalar günün kutlu olsun.,.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar Günün Kutlu Olsun Amcam.

Bir baba gibi her zaman bana destek oldun, her zaman yanımda bulundun. İyi bir amcanın nasıl olabileceğini herkese gösterdin. İyi ki varsın canım amcam. Babalar günün kutlu olsun.,.

Aramızda ne kadar uzaklık olsa da sana olan sevgimi hiçbir şey azaltamaz. Senin gibi bir amcayı binlerce, milyonlarca kilometre mesafe de olsa asla unutturamaz. Babalar günün kutlu olsun.,.

Reklamlar

İnsanın hayatında her zaman onun gibi olmak, onun gibi yaşamak, onun yaptıklarını yapmak istediği bir kahramanı vardır. Benim kahramanımda işte bu mesajı okuyan canım kadar değerli amcam. Babalar Günün Kutlu Olsun.,.

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman eyguzelsozler.com yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim Sevgili Amcam. Babalar günün kutlu olsun.

Biz seninle iki arkadaştık, biz seninle ortamlara akan, ortalığı dağıtan iki çılgın gençtik. Şimdi ayrı şehirlerde, ayrı yerlerdeyiz ama kalbim her zaman seninle. Bir gün bir araya geldiğimizde eski günleri yâd edeceğiz unutma. Babalar günün kutlu olsun.,.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.