Değişik Bayram Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Değişik Bayram Mesajları, Değişik Kurban Bayramı Mesajları, Değişik Bayram Mesajı, Değişik Yeni Bayram Mesajları, Bayram Mesajları Yeni Kısa, En Çok Paylaşılan Bayram Mesajları, En Çok Beğenilen Bayram Mesajları, En Güzel Resimli Bayram Mesajları

Reklamlar

Değişik Bayram Mesajları

Ailenizle birlikte huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban ne kandır ne de ettir, kurban Allah’a bir şükür ifadesidir. Rabbim kurbanınızı kabul etsin.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Özlediklerinizle kavuşmak, kavuştuklarınızla mutlu olmanız dileğiyle neşe dolu bayramlar.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban Bayramını kutluyorum.

En güzel bayram sizin olsun, en mutlu gününüz ve en özel anınız bu bayramda musmutlu olsun. Hayırlı Bayramlar.

  Babalar Günü Mesajları

Reklamlar

Güzel bir Kurban Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul Kurban Bayramın mübarek olsun.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

Kurban Bayramının güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

Kurban bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Musmutlu Bayramlar.

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

  Hayvanlar İle İlgili Güzel Sözler

Reklamlar

Mübarek Kurban Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle Kurban bayramınız mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Kurban Bayramınızı kutlar, küçüklerin ellerinden, büyüklerin gözlerinden öperim.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Kurban Bayramın mübarek olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  Eşe Babalar Günü Mesajları

Reklamlar

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir