Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları
<

Sayfamızdaki bu yazımızda erkek  annelerinin doğum günü mesajları duygusal, erkek annelerinin doğum günü sözleri ve erkek annelerinin doğum günü mesajları resimli mesajları okuyabilirsiniz.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Kısa

* Nice mutlu yıllara iyi ki doğdun oğlum.

* Can parçam, canımın yarısı. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

* Haydi, bakalım kaç oldun sen bugün iyi ki doğdun canım oğlum.

* Doğum günün kutlu olsun hep böyle güzel melekler doğsun oğlum.

* Paşam, en kıymetlim, hayatımın en büyük emeli doğum günün kutlu olsun.

* İyi ki benim oğlumsun, iyi ki doğmuşsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

* Yeni yaşında tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

* Canım oğlum benim; hayatın mutlu, yarının umutlu neşen bol olsun. Doğum günün kutlu olsun.

* Sen, bana Allah’ın verdiği en güzel hediyesin. Doğum günün kutlu olsun benim güzel oğlum.

* Yeni yaşın sana hep iyilik getirsin. İyi ki doğdun. İyi ki varsın. Nice sağlıklı yaşlara.

Reklamlar

* En güzel günler en güzel yıllar senin olsun nice sağlıklı mutlu yıllar dilerim. Canım oğlum.

* Kalbimin en güzel yerine sarıp sarmaladığım yavrum iyi ki varsın, iyi ki doğdun canım oğlum.

* Her geçen yıl büyüyorsun. Kocaman bir adam oldun. Seni çok seviyorum canım oğlum. Mutlu yıllar.

* Varlığıyla huzur veren, bir bakışıyla kalbime sevgi dolduran. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

* Bebeklik kokunu hala hissediyorum biliyor musun oğlum. Doğum günün kutlu olsun benim mis kokulum.

* İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* Sorsalar bu hayatta en çok neyi sevdin? Hiç düşünmeden “Anne olmayı” derdim. İyi ki doğdun canım oğlum.

* Doğum günün kutlu olsun oğlum. Bebeğim, çocuğum, delikanlım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

* Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

Reklamlar

* Gerçek sevgi neymiş sen öğrettin bana evlat. Seni ilk gün ki gibi hep seveceğim. İyi ki doğdun canım yavrum.

* Her yaşın tadı başkadır. Her yaşının sana ayrı güzellikler tattırması dileğiyle. Yirmi dört yaşın kutlu olsun.

* Canımdan çok sevdiğim oğlum, iyi ki doğdun, seni çok seviyor ve çok gurur duyuyoruz. Hep birlikte nice yaşlara.

* Hayatımın anlamı, vazgeçilmezim, canım oğlum iyi ki doğmuş iyi ki benim oğlum olmuşsun. Doğum günün kutlu olsun

* Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun.

* Güneş gibi parlak, yağmurun damlaları kadar saf ve temiz bir ömrünün olması dileği ile yeni yaşın kutlu olsun prensim.

* Her yaşının tadını çıkarman dileğiyle. Zaman çabuk geçiyor gençliğinin kıymetini bil oğlum Yirmi dört yaşın kutlu olsun.

* Bugün bir aslan parçası doğmuş. İyi ki doğmuş. İyi ki varsın. İyi ki bizimlesin seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Önce minik ellerinle merhaba dedin hayata, küçük gözlerinle gülümsedin sonra bana. İyi ki geldin, iyi ki doğdun canım oğlum.

* Sağlıklı ve mutlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle. Nice yaşam dolu, sevgi dolu mutlu yaşlara güzel oğlum.

* Sen benim gönlümdeki prensin, hem de etrafındaki herkesi kendine hayran bırakabilen bir çocuksun. Doğum günün kutlu olsun aslanım.

Erkek  Annelerinin Doğum Günü Mesajları Duygusal

* Bugün ne dilediysen gerçek olsun oğlum. Yeni yaşın sana mutluluk, neşe ve başarı getirsin. Yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun.

* Sen nasıl ki doğduğun gün evimize neşe getirdin. Her doğum günün de sana hep neşe getirsin.  Evimizin neşesi Can oğul iyi ki doğdun. 

* Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında mutlulukların olsun, sevgili oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

* Seni her zaman her dakika düşünen ve seven birinin olduğunu bil. Ve hep yanında hisset. Her zaman mutlu ol oğlum. İyi ki doğdun. İyi ki varsın.

* Bugün herkes için sıradan benim için önemli bir gün. Can parçam doğdu. Paşam, aslanım, canım oğlum iyi ki doğdun iyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

* Benim aslanımın bugün doğum günü, doğduğu gün bizleri çok mutlu etmişti. Kendi de her zaman çok mutlu olur inşallah. Aslanım doğum günün kutlu olsun.

* Yakışıklı, merhametli, kalbi güzel oğlum, her yaşın sana ayrı güzellik getirsin. Gönlümün prensi. Hayat seni hep mutlu etsin. Doğum günün kutlu olsun

* İyi ki varsın yaşama sebebim, hayatta hep gülmek için bir sebep ara ve hep mutlu ol. Çünkü sana gülmek çok yakışıyor. Aslan parçam doğum günün kutlu olsun.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Sözleri

* İyisiyle, kötüsüyle bir yıl daha geçti. Bir yaş daha büyüdün. Ama benim kalbimde hala küçüksün. Sanırım hiç de büyüyemeyeceksin. Evimizin paşası iyi ki doğdun.

* Senin orada ayağına taş değdiği zaman benim burada kalbim sıkışır. Evlat daima candan ötedir ve evladı olmayan biri de bunu anlayamaz. Canım bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

* Öyle bir hayatın olsun ki, geriye dönüp baktığın zaman hiç keşke demeyeceğin bir geçmişin olsun. Hayatında her şeyin tam, mutluluğun daim olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

* Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

* Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım oğlum.

* Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hayatının ayrılmaz bir parçası olsun oğlum. Bir arada olsak da olmasak da kalbimiz her zaman seninle. Seni çok seviyoruz, doğum gününü canı gönülden kutluyoruz.

* Ayakta durabilecek halim yokken beni güçlendiren senin gülücüklerindi. Sen gülücük attığın anda neden yaşamam gerektiğini bana hatırlatıyordun. Sen hep benimle ol canım oğlum. İyi ki doğurdum seni.

* Sen her zaman zeki, becerikli ve akıllı oldun. Hayatı her zaman mutlu yaşamayı bildin. Nerde ne zaman karar vereceğini çok iyi bildin. İnşallah bundan sonrada hep böyle oluşun. Doğum günün kutlu olsun Efem.

* Evlat vardır anne babayı canından bezdirir. Evlat vardır anne babanın yüzlerini hep gülümsetir. Tıpkı senin gibi güzel oğlum. Sen bizleri her zaman güldürdün, hiç üzmedin. Yüce Mevla’mda senin yüzünü hep güldürsün.

* Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları İnstagram

* Hamile olduğumu öğrendiğimde başladı sana sevgim. Sabırsızlıkla bekledim gelmeni. Şimdi büyümeni izliyorum mutlulukla. Hayatıma en büyük anlam katan canım oğlum iyi ki doğdun. İyi ki benimsin. Doğum günün kutlu olsun

* Sen bizim güneşimizsin, ayımızsın, yıldızımızsın, gecemiz ve gündüzümüzsün, her daim sol tarafımızda olan mutluluksun. Yüzümüzdeki gülümsemenin, bakışlarımızdaki ışıltının sebebi sensin oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

* Sen ne kadar büyürsen büyü benim gözümde her zaman küçücük bebeğim olacaksın. Seni her zaman öpüp koklayacak, bağrıma basacağım. Sen benim canım, canımdan öte varlığım olacaksın. İyi ki varsın oğlum. Nice mutlu yıllara.

* İleride öyle bir hayata sahip ol ki geriye döndüğün baktığın zaman keşke dememiş ol. Hayatında her şey tam da istediğin gibi mutluluk içinde olsun oğlum. Seni özleyen annen ve baban. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

* Sen ne kadar da büyük oldun böyle, inanılır gibi değil. Daha dün küçücük bir çocukken, kollarımda adım atmaya çalışırken, şimdi şu geldiğin yaşa bir bak! Canım oğlum, ne yaparsan yap hiçbir zaman unutma bizi, nice yıllara.

* Evlat dediğin senin gibi zeki, çalışkan, akıllı, başarılı ve azimli olmalı. Evlat dediğin annesinin babasının yüzünü güldürmeli, evlat dediğin her zaman çevresine eyguzelsozler.com duyarlı olmalı. Tıpkı benim oğlum gibi. İyi ki doğdun aslanım.

* Sen ne kadar büyüdüm desen de benim gözlerimde her daim küçük bir çocuk olarak kalacağına emin olabilirsin. Seni daima öpüp koklayacağım ve bağrıma basacağıma emin olabilirsin. Sen benim canımdan ötesin, aldığım nefesten bile daha değerli bunu unutma oğlum.

* Rabbimin bana en güzel hediyesi. Canım oğlum. Anneliği bana yaşatan! Can parçam. Şimdi yanındayım ne mutlu. Ama eğer bir gün yanında olmazsam seni çok sevdiğimi benim için yerinin hep farklı ve özel olduğunu bil isterim. Seni çok seviyorum. Doğduğun gün her gün kutlu olsun.

* Yaşamı her zaman bizden öğrendiğini söylersin ve şimdi senin haline bakınca yaşamı sana biz değil, senin bize öğrettiğini görüyoruz. Sevgiyi, anlayışlı, sabırlı ve sınırsız bir bağlılığı başka türlü kimseden öğrenemezdik. Canım oğlum, daha nice yıllar ile bize bu duyguları hiçbir zaman unutturma!

* Bugün senin kadar olduğu için benim adıma da en büyük mutluluk duyduğum günlerden birisi. Hatta yaşamımda en büyük mutluluğu doğumdan sonra seni kucağıma aldığımda yaşadım ve o mutluluk bir daha hiç kesilmedi. Sağ ol canım oğlum, annene bu güzel duyguları yaşatarak iyi bir çocuk olduğun için, iyi ki doğdun!

* Bugün benim yüzümün gülmesindeki tek neden sensin. Kalbimin neşeyle çarpmasına, içimdeki sevincin içimde durmayışının tek nedeni sensin oğlum. Senin canımdan daha çok sevdiğimi bilmeni istiyorum canım oğlum. Neşemsin, huzurumsun, hayatım da her şeysin sen. İyi ki doğdun, iyi ki benim oğlum oldun. Doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.