Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıya Doğum Günü Mesajı, Dayıya Doğum Günü Sözleri, Dayıya Doğum Günü Mesajları Komik, Dayıma Doğum Günü Mesajı, Dayım İçin Doğum Günü Mesajı, Dayıya Doğum Günü Yazısı

Bu yazımızda doğum günü kategorimizdeki yazılarımıza yeni bir yazı ekleyerek dayıya doğum günü mesajları içerikli bir yazı hazırladık.  Dayıya gönderilebilecek doğum günü sözlerini bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Hayalleri dünyaya sığmayan, umutları yarınlardan taşan, mert yürekli, iyi kalpli, delikanlı dayım doğum günün kutlu olsun.

Dayı kelimesi dört harften oluşan ancak anlamı büyük olan bir kelimedir. Dayı-yeğen sevgisi her zaman özel bir sevgidir. Dayıcığım yeni yaşın kutlu olsun.

Neden bir iş yaptıracakları zaman insanlar bir dayın olmalı derler bilir misiniz? İşte dayılar her zaman yardım sever, iyi kalpli, mert yürekli olur da ondan. Tıpkı benim canım dayım gibi. Nice mutlu yıllara dayıcığım.

İyi ki varsın ve iyi ki benim dayımsın. Koca yürekli, iyi kalpli dayım doğum günün kutlu olsun.

Canım dayım doğum gününe gelmek senin o gözlerindeki mutluluğu görmek isterdim. Gelemedim ama senin doğum gününü de unutmadım. İyi ki doğdun dayı. Nice mutlu yıllara.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle söylüyorum dayıcığım. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla sağlıklı, huzurlu ve musmutlu bir ömür nasip etsin. Ömrün güzellikler içinde geçsin, en güzel kızlar peşinden koşsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Hadi mumları üfle, dilekleri dile. Bugün senin en güzel günün, İnşallah her günün doğum günü tadında olur. Yeni yaşın kutlu olsun dayı bey.

Reklamlar

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın dayıcığım. Senin olduğun bir dünyada seninle yaşamak çok güzel.

Yeni yaşında aradığın aşkı bulman, dünyanın en güzel ve en iyi kalpli kızıyla birlikte olman dileğiyle doğum gününü kutlarım dayıcığım.

Dünyanın en yakışıklı prensinin doğum günüymüş bugün. Tez haber salın dört bir yana, en ünlü pasta ustaları gelsin dayım için en güzel pastayı yapsınlar. Onu doğum gününde mutlu etsinler. Sakın ola bir eksik kusur olmasın, yoksa kellerini vurula haberleri olsun.

Doğum günün kutlu olsun dayıcığım. Sana en güzel hediyeyi almak isterdim ama seni sana nasıl vereyim ki (birde param yok).

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Yeni yaşın kutlu olsun.

İnsanın hayatta mutlu olabilmesi için bazı şartlar ve insanlar vardır. İşte dayım senden benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim kişisin. Doğum günün kutlu olsun.

İnşallah geçmişte yaşamış olduğun olumsuzlukları tekrar yaşamazsın. Geleceğin geçmişini unutturur ve çok mutlu olursun. Yaşadığın her gün mutluluk dolu olsun. Cefakar dayım doğum günün kutlu olsun.

Dayıya Komik Doğum Günü Mesajları

Hayat istediğin gibi olsun diyeceğim ama hayat senin hızına yetişemez dayıcığım. Yeni yaşın hızına hız, ömrüne mutluluk katsın. Doğum günün kutlu olsun.

İyi kalpli, güler yüzlü, mert, sevgi dolu, yaşamayı seven bir yeğenin olduğu için çok şanslısın dayıcım. Sende tıpkı benim gibisin doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Hey bak yavaş yavaş yaşlanıyorsun ama olsun sen benim tanıdığım en yakışıklı yaşlısın. İyi ki doğdun dayım.

Aramızda mesafeler var gelemedim doğum gününe. Diyeceksin ki uçak var atlayıp gelseydin, benim uçak fobim yok ama para fobim dayı bey. Nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun dayıcığım. Sana en güzel hediyeyi almak isterdim ama seni sana nasıl vereyim ki (birde param yok).

Yeni yaşında yeni aşkların olsun, kızlar seninle arkadaş olmak için kapında sıraya girsin. Her zaman böyle güzel kalasın.

Hadi mumları üfle, dilekleri dile. Bugün senin eyguzelsozler.com en güzel günün, İnşallah her günün doğum günü tadında olur. Yeni yaşın kutlu olsun dayı bey.

Pastana eklediğin her mum hayatına ışık verir diyorlar, vallahi yalan, külliyen yalan inanma dayı. Sen yavaş yavaş yaşlanıyorsun. Dost acı söylermiş. Olsun be dayı sen her zaman güzelsin. İyi ki varsın dayıcığım.

Yeni yaşın hayırlı, sağlıklı, mutlu, bol gülücüklü, neşeli, aşklı, paralı, pullu olsun. Eeee daha ne olsun doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.