Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Çocuğa Doğum Günü Mesajları, Çocuğa Doğum Günü Sözleri, Anneden Çocuğuna Doğum Günü Mesajı, Babadan Çocuğuna Doğum Günü Mesajı, Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları, Paşama Doğum Günü Mesajı, Çocuğa Doğum Günü Mesajları Facebook

Çocuğa Doğum Günü Sözleri

Hayatımın anlamı bu hayatta sahip olduğum her şeyim canım yavrum doğum günün kutlu olsun. Rabbim hayırlı bir ömür nasip eylesin.

Yolun, bahtın açık olsun, bu hayatta istediğin her şey gönlüne göre olsun. Canım evladım doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun çocuğum.

Benim minik kelebeğim her yıl biraz daha büyüyor. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken,  geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun çocuğum.

Reklamlar

İnşallah yeni yaşında da mutlu ve sağlıklı olur, başarıya doğru giden yolda emin adımlarla yürürsün. Doğum günün kutlu olsun nazlı kelebeğim.

Bana mutluluğu tarif et deselerdi seni anlatırdım, bana mutluluğun resmini çiz deselerdi senin resmini çizerdim canım kuzum. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun kuzum.

  Kızıma Doğum Günü Mesajları

Sen benim hiç büyümeyen minik yavrumsun, sen benim ömrüme ömür katan canımsın. Canım çocuğum doğum günün kutlu olsun.

Minicik bir bebektin, şimdi büyüdün çocuk oldun. Yüce Mevla bu hayatta her şeyi gönlüne göre versin. Her zaman iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Hayatımdaki sönmeyen güneş, ayım, yıldızım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kınalı kuzum.

Sen benden bir adım gittiğinde bana gurbet oluyor, sensizlik çok zor günler hiç geçmiyor, seni çok özledim paşam. Paşamın doğum günü kutlu olsun.

Reklamlar

Önce can sonra canan derlerdi o insanın kızı olana kadarmış. Kızı olduktan sonra önce canan sonra can oluyor. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Benim ufacık kınalı kuzum bugün yeni bir yaşa daha adım attı. Sana bu yeni yaşında mutlu ve uğurlu, sağlıklı yaşlar yavrum.

Sen bizim bitanemizsin, sen bu hayatta her şeyden daha çok sevdiğimiz varlığımızsın, sen yüreğimin neşesi, kalbimin atışın, sen en büyük aşkımsın. Nice mutlu yıllara kuzum.

  Evlada Doğum Günü Mesajları

Benim hiçbir zaman büyümeyecek küçük kızım. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her soluk alışımda özlediğim doğum günün kutlu olsun. Seni çok özledim.

Benim canım kadar çok sevdiğim, uğrunda her şeyi göze aldığım canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven annen.

Yüce Mevla’m seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman iyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işlerde çalışmak nasip etsin. Doğum gününü mübarek eylesin.

Reklamlar

Yeni yaşında hep mutlu ol ve neşeli kal. İstediğin tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Düşünmezdim bir gün kapılıp rüzgârına kaderin uçup gideceğini bakışlarımdan. Bilmezdim ardından cümlelerin ağlayacağını boyun bükeceğini kelimelerin. Nereden bilirdim seni şarkılarda, şiirlerde arayacağımı kalemle, kâğıtla dertleşeceğimi bilmezdim Bitanem. Mutlu yıllara.

Canım, canımın içi, iyi ki eyguzelsozler.com doğmuş ve benim oğlum olmuşsun.

Yeşil yapraklı hayatın pembe çiçekleri her zaman üzerine yağsın papatyam. Siyahtan her zaman uzak, pembeye her daim yakın olman dileğiyle.

Apansız girdin hayatıma, bir güneş gibi doğdun yalnızlığıma. Yüreğime coşkuyu sen getirdin. Vazgeçilmezim doğum günün kutlu olsun.

  Kızıma Doğum Günü Mesajları

Güzel günlerin başlangıcıydı senin doğuşun ve senden sonra kötü gün yaşamadım oğlum. İyi ki doğdun ve benim oğlum oldun.

Can parem; günümün en güzel anlamı ve hayatımın en büyük emeli doğum günün kutlu olsun.

Sen benim karanlığıma ışık saçansın. Sen benim yalnızlığıma son verensin. Doğum günün kutlu olsun can parçam.

Varlığıyla kalbime huzur veren, her anne deyişinde içimi titreten, yaşama sebebim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.