Evlada Doğum Günü Mesajları

Evlada Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Evlada Doğum Günü Mesajları, Evladıma Doğum Günü Mesajları, Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları, Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları, Anneden Çocuğuna Doğum Günü Mesajları, Erkek Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda doğum günü kategorimize eklediğimiz evlada doğum günü mesajları başlıklı yazımızda hem erkek çocuklar, hem de kız evlatlar için doğum günü mesajları hazırladık.

Evlada Doğum Günü Mesajları

Bir annenin evladının doğum gününde yanında olamamasından daha acı ne olabilir ki? Canım evladım doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım sana hayırlı ve huzurlu bir ömür versin. Gönlündeki senin için hayırlı olan tüm güzellikler gerçek olsun. En özel günün doğum günün kutlu olsun.

Canım evladım doğum günün kutlu olsun. Yüzünden gülümsemen, kalbinden mutluluk eksik olmasın. Nice mutlu yıllara…

Senin dünyaya geldiğin gün ne kadar da çok sevinmiştik. Şimdi de çok seviniyoruz senin gibi mükemmel bir evladımız olduğu için. Güzel evladımızın doğum günü kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle canım evladımın doğum günü kutlu olsun.

  Kızıma Doğum Günü Mesajları

Sana sevgimden pastalar yaptın doğum gününde yemen için. Yedikçe hayata sevgiyle bakman için. İyi ki doğdun evladım.

Nasıl uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzaklarda olsan da her zaman özlüyorum seni biricik evladım. Mutlu yıllara.

Reklamlar

Gelecek olan günlerin yaşamış olduğun günlerinden çok daha güzel ve mutlu geçsin. Eğer bir gün gözlerinden bir damla yaş düşerse o da çok gülmekten olsun.

Canım evladım yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Gönlünden geçen güzel şeylerin hakkında hayırlı olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında mutlulukların olsun, canım, kanım evladım doğum günün kutlu olsun.

Sen bu hayatta mutlu olursan ben daha da mutlu olurum, sen mutluluktan bir tebessüm edersen ben kahkaha atarım. Yani güzel yavrum sen mutlu olduğun zaman ben de mutlu olurum, sen üzülürsen ben kahrolurum. Mutlu yıllar canım evladım.

Birisi çıksa gelse oğluna olan sevgini tarif et dese bakar kalırım. Çünkü canım oğlum sana olan sevgimi asla kelimelerle tarif edemem. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

  Oğluma Doğum Günü Mesajları

Seni bize veren Rabbime sonsuz şükürler olsun. Rabbim ömrünü hayırlı ve huzurlu eylesin. Doğum günün kutlu olsun evladım.

Sen benim mutluluğum, umudum, yarınlara umutla bakışımsın, sen benim canımdan çok sevdiğim dünyalar güzeli kızımsın. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının sana mutluluk getirmesini ve geçmişte yaşadıklarını unutturması dileğimle doğum gününü kutlarım. Mutlu yıllara çilekeş evladım.

Mesafeler sadece kilometreden ibarettir canı gönülden sevene, ayrılıklar kor olup düşse de bu bedene, her zaman güven seni hep sevecek olan annene. Yeni yaşın kutlu olsun.

Reklamlar

Bugün ilk göz ağrımın doğum günü, Yüce Mevla’m yavrumun bahtını açık etsin. Allah’ım onun kaderini güzel eylesin.

Bir kadın anne olmadan bilemezmiş evlat sevgisini, benzemezmiş evlat sevgisi ne yar, ne kardeş, ne sevgili sevgisine, seni çok özledim canım evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Benim papatyamın bugün en mutlu, en kutlu günüymüş. Annesi biriciğinin doğum gününü unutur mu hiç. Doğum günün kutlu olsun kır çiçeğim.

Sizin evladınız hiç uzaklara gitti mi? Sizin bağrınıza yanan bir kor ateş düştü mü? Evladım benden çok uzaklara gitti. Arkasından gitme diye bağırmak geldi ama onun giderken o mutluluğunu görünce haykırışımı yüreğime hapsettim. Her gece rüyalarımda görüyorum evladım diye terler içinde uyanıyorum. Ben onsuz yaşayamıyorum. Canım evladım seni çok ama çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

  Kızıma Doğum Günü Mesajları
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.