Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı
<

En özel ve en çok kutlanan günlerden olan doğum günler büyük bir coşkuyla kutlanır. Anneler oğlunun doğum günlerinde duygusal anlar yaşarlar. Evladının ne zaman büyüdüğünü hiç anlamazlar. Ne kadar büyüsü de annelerin gözünde oğulları hala minik bir bebek gibidir. Yazımızda anneden oğluna doğum günü sözleri kısa ve anneden oğluna doğum günü mektubu ve canım oğlum doğum günün kutlu olsun mesajlarını okuyabilirsiniz.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları Kısa

* İlk göz ağrım canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

* Biriciğim yakışıklı prensesim doğum günün kutlu olsun.

* İlk göz ağrım hiç büyümeyen bebeğim doğum günün kutlu olsun.

* Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

* Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım oğlum. İyi ki doğdun.

* İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin bir tanecik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

* Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

* En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun canım oğlum. Nice mutlu yıllara.

Reklamlar

* Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* Bir gün değil her gün mutlu olman dileklerimle. Beraberce nice mutlu senelere aslan oğlum.

* Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik oğlum.

* Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

* Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar canım oğlum.

* Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

* Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

* Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun.. Nice yıllara biricik oğlum.

Reklamlar

* Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

* İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

* Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

  Oğluma Doğum Günü Mesajları

* Birlikte yaşaya bileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* İyi ki doğdun canım oğlum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun..

* Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* Güneş gibi parlak, yağmurun damlaları kadar saf ve temiz bir ömrünün olması dileği ile yeni yaşın kutlu olsun prensim.

Anneden Oğluna Doğum Günü Sözleri Kısa

* Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum. Nice mutlu yıllara.

* Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

* Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

* Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım oğlum.

* Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun biricik oğlum.

* İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

* Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum, nice mutlu yıllara.

* Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum, nice senelere.

* Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun biricik oğlum, nice mutlu yıllara.

* Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Canım Oğlum Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajları

* Her mum hayatının ışığıdır, pastan da ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım oğlum.

* Sen benim gönlümdeki prensin, hem de etrafındaki herkesi kendine hayran bırakabilen bir çocuksun. Doğum günün kutlu olsun aslanım.

* Hayatın göz bebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun canım oğlum.

* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

  Evlada Doğum Günü Mesajları

* Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

* Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

* Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

* Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik oğlum.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı Resimli

* Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bir tanecik oğlum iyi ki doğdun.

* Nice yaşların la birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın. Mutlu yıllar canım oğlum.

* Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum. Nice mutlu yaşlara.

* Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

* Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik oğlum.

* Sağlıklı ve mutlu günlere sahip ol oğlum. Hayatın boyunca diledikleri senin olur inşallah. Bu yeni yaşında muhteşem bir şekilde yaşa iyi ki doğdun.

* Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun..

* Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar canım oğlum. İyi ki doğdun..

* Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

* Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı İnstagram

* Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bir tanecik oğlum.

* Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik oğlum.

  Oğluma Doğum Günü Mesajları

* Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan bir tanecik oğlum. İyi ki doğdun.

* Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım oğlum.

* Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Sağlıklı ve uzun Ömürlerin

* Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

* Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum..

* Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

* Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım oğlum.

* Sen benim güneşim, ayım, yıldızım, gecem eyguzeloszler.com gündüzüm, her daim sol yanımda mutluluğumsun. Sen benim yüzümdeki gülümseme, bakışlarımdaki ışıltısın. Sen benim biricik canım oğlumsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

* İleride öyle bir hayata sahip ol ki geriye döndüğün baktığın zaman keşke dememiş ol. Hayatında her şey tam da istediğin gibi mutluluk içinde olsun oğlum. Seni özleyen annen ve baban. Doğum günün kutlu olsun nice senelere.

* Sen daima zeki, becerikli ve başarılı biri oldun. Hayatı daima mutlu yaşayabilmeyi bildin canım oğlum. Nerede ne yapılması gerektiğini de çok iyi bildiğinden hayatında her zaman bu kararlıkla yürümen dileğiyle. Seni seviyorum. Doğum günün kutu olsun.

* Sen ne kadar büyüdüm desen de benim gözlerimde her daim küçük bir çocuk olarak kalacağına emin olabilirsin. Seni daima öpüp koklayacağım ve bağrıma basacağıma emin olabilirsin. Sen benim canımdan ötesin, aldığım nefesten bile daha değerli bunu unutma oğlum.

* Daha hayata yavaş bir şekilde atılmaktasın prensim. Dikkat etmelisin hayat her zaman iniş ve çıkışlar ile dolu bir yerdir. Yukarıya hızlı çıktığında düşüşünün de çabuk olacağını asla unutma. Atmış olduğun adımlar sağlam bir şekilde ve kuvvetli olmalı. Yolun ve bahtın daima açık olsun bebeğim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.