Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Doğum günleri en özel günlerden birisidir. Sevgiliye doğum gününde gönderilen mesajlar onu mutlu edecektir. Yazımızda sevgiliye doğum günü sözleri duygusal, sevgiliye doğum günü sözleri komik ve uzaktaki sevgiliye doğum günü sözlerini okuyabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Kısa

* Seni çok seviyorum sevgilim iyi ki doğdun.

* Sevgilim doğduğun gün benim için bayram demek, iyi ki varsın.

* Umarım doğum günün senin kadar harika geçer. Bu muhteşem günü bir Kral gibi yaşa.

* Bu yıl sürprizlerle dolu olabilir ve ilki benden geliyor. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

* Doğum günün kutlu olsun aşkım, yıldızların ışıkları bu güzel yılı senin için aydınlatsın.

* O olmadan hayatım bir hiç olan sevgiliye iyi ki doğdun diyorum. Varlığınla anlam buldu yaşamım.

* Sevgili Sevgilim! Her şeye rağmen bir yıl daha olgunlaştın; zorlukları ve neşeyi geride bıraktık. Nice yaşlara.

* Seni tanıdığım günden beri hep iyi ki dedim… İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin. Doğum Günün kutlu olsun sevdiğim.

Reklamlar

* Seni seviyorum ve bunu söylemekten çekinmiyorum. Şimdi doğum günün, umarım kalbimi bir armağan olarak kabul edersin.

* Doğum günün için binlerce öpücük yolluyorum sana. Bu güzel günü binlerce öpücükle doldurabilirim. İyi ki doğdun bebeğim

* Her adımımda, her nefesimde sen varsın. Birlikte 100. doğum gününü de kutlamak dileğiyle… İyi ki doğmuşsun canımın içi…

* Allah bana yıllar önce bugün öyle bir hediye verdi ki, bunun üzerine ne söylesem eksik kalır. İyi doğdun varlık sebebim.

* Seni tanımadan önce ben hiç yaşamamışım. Senin hayatıma girdiğin gün benim de doğum günüm. Birlikte nice yıllara sevgilim…

* Mutlu olmak için gülmeyi bekleme. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye.

* Şairler ve ressamlar duygularımı en iyi ifade ederler. Zavallı benliğim sadece şunu söyleyebilir: İyi ki doğdun ve seni seviyorum.

Reklamlar

* Pastayı keserken yanınızda olmak için fiziksel olarak mevcut olmayabilirim, ama bugün düşüncelerimde olacaksın! Doğum günün kutlu olsun.

  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

* Çevrende bir çember çiziyorum: bir kalp değil, çünkü bir kalp kırılabilir, ancak bir daire sonsuza kadar devam eder. Mutlu Yıllar tatlım.

* Yepyeni bir yaşla hayatın sana tüm umutlarının yeşerdiği, başarılı ve mutlu bir yıl getirmesini dilerim. En içten dileklerimle doğum gününü kutlarım.

* Pastandaki mumlara bakınca sensiz geçen yıllarıma kederleniyorum. Bundan sonra üfleyeceğin her mumda birlikte olmak dileğiyle… İyi ki doğdun bir tanem…

* Günün güneş olmadan başlamayacağı gibi, hayatım senin dokunuşların ve tatlı sözlerin olmadan başlamaz. Dünyanın en tatlı yâri, doğum günün kutlu olsun.

* Doğduğun gün herkes için uğurlu bir gündü. Hayatımı o kadar çok zenginleştiriyorsun ki anlatamam seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum. İyi ki doğdun.

* Saçlarını, gözlerini, ellerini düşünerek başladım güne bugün. Senin günün, doğum günün kutlu olsun. Kocaman bir özlemle, aşkla, yalnızca yanında olmak isterdim.

Reklamlar

* Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

* Canım, doğum günün kutlu olsun. Güzel hatıralarla dolu yılları geride bırakarak büyüyoruz. Birbirimizin elini hiç bırakmıyoruz. Bağlılıkla özveriyle ışıldayan nice güzel yaşlara.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Duygusal

* Hayatının bu yeni sayfasına birlikte aşk masalları yazalım. Sen prensesimsin, izin ver hayatının geri kalanında ben de senin prensin olayım. Doğum günün kutlu olsun masal kahramanım.

* Sevgi ve aşkla geçen bir ömür dilerken yılları yaşayıp gidiyoruz. Neler kaldı diye dönüp bakınca, sadece büyük bir mutluluk senin yanında geçen zaman. Sevgilim, biriciğim, iyi ki doğdun. Bana mutluluk getirdiğin için minnettarım.

* Güzel sevgilim doğum gününde seninle olmak bana en büyük armağan. Daima beraber olacağımız, nice apaydınlık yıllara… Mis kokan bir buket çiçekle karşına çıkıp seni kollarıma alacağım anı düşleyerek sabretmeye çabalıyorum. Seni çok özledim.

  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

* Bu sabah güneş senin için doğdu, fark ettin mi? Bugün düşlere dalıyorum, aklımda hep sen… Şimdi seninle birlikte, kahkahalarla ve mutlulukla geçecek nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Yanında olmak için sabırsızlanıyorum. Biriciğim, doğum günün kutlu olsun.

* Bir tanem, bugün yılın en güzel günü. Çünkü küçücük bir bebek olarak dünyaya geldin ve bugün gözlerini açtın. Yıllar geçti ama sen hala benim bebeğimsin. Şimdi o ilk günden kalan tazecik hislerin, masumiyetin ve iyi kalpli halinle seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin.

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri Uzun

* Hayatım, doğum günün kutlu olsun. Sevgini kattığın, güzelleştirdiğin her gün benim yaşama sevincimsin. Yalnızlığın bittiği andan beri en iyi dostum, sırdaşım, arkadaşım, eşim olduğun için çok şanslıyım. En güzeli de yaşam macerasında, bu yürüdüğümüz engebeli yolda, senin yanında olabilmek.

* İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.

* Sevgilim en güzel yaşlarına adım attığın bu günde seni tüm kalbimle, aşkla seviyorum. Gelecek yıllarda elimi hiç bırakma. Akıp giden yaşama karşı elimizde tek kalan şey birbirimize tutunmak. Rengarenk bir ilişkide hayatı güzelleştirmek her güçlüğü aşmak demek. Sen benim umudumsun ve iyi ki varsın. İyi ki benimsin.

* İyilik meleğim, sevgilim… Dünyaya gelmen, benim olman, doğum günlerini beraber kutlamak ne kadar da güzel. Senin bütün o neşemizin kaynağı olman, bana yaşattığın tüm anılar düşününce içimi kamaştırıyor. Aşkla hayallere dalıyorum. Beni bambaşka birine dönüştürdün. Ellerimden tutup beni ayağa kaldırdın. Teşekkür ederim. Nice yaşlara.

* Sevgilim iyi ki doğdun, beraberliğimizde dünyama getirdiğin her şey için minnettarım. Tüm şarkıların seni söylediği, kuşların senin adınla cıvıldadığı bir gün… Güneşin ışığında sen varsın ve yıldızlar senin için parlıyor. Yanından bir an bile ayrılmamak ve bu mutluluğu seninle paylaşmak şimdi en huzurlu hayalim. Seni seviyorum bir tanem.

  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

* Doğum günün kutlu olsun hayatım. Seni severken hızla geçen zaman, şimdi bizi bir yıl daha şaşırtacak; maceralara sürükleyecek ve güldürecek. Kahkahalara eyguzelsozler.com ortak olan anılarımız daha da artacak. Her gün seninle olmanın özlemini çekiyorum. Bir an uzaksak bile dayanılmaz gibi geliyor. Böylesi bir aşkla ne yapacağız biriciğim? Birlikte nice senelere.

* Seninle yaşlanmak ve her an yanı başında olmak bana en büyük armağan. Bugün senin günün, mutluluksa sayende her gün benim. Baharda uyanan doğa gibi, ırmaklar ve deniz suyu gibi, güneşin ısıttığı papatya dolu kırlar gibi enerji dolu bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. İyi ki varsın. İyi ki sıcacık duygular getiriyorsun hayatıma.

* İlk günkü aşkla seviyorum seni. Telaşla ellerim terliyor ve heyecandan her şeyi birbirine karıştırıyorum. Ne kadar da etkileyicisin. Hatıralarda yer etmiş bütün o acı tatlı anlar sevgimize gökkuşağının renklerini taşıyor. Güneşli olsun, yağmurlu olsun bu yolda seninle yürümek güzel. İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğdun. Aşkımızın sana güç kattığı bir yıl daha olsun…

* Şimdilik sana yalnız mesajım ulaşsa da daima kalbim seninle. İyi ki doğdun aşkım. Mükemmel hatıralar biriktirdiğimiz daha çok yıllar var önümüzde, biliyorum. Sabırsızlanıyorum yaşamda el ele tutuşacağımız o güzel günleri yaşamak için… Şimdi sadece hayallerimiz, hatıralarımız ve planlarımız var. Ama yakında seni hakikaten kollarıma aldığımda bütün bunlara dönüp bakacağız. Kavuşmak özlemiyle…

* Seni ilk tanıdığım günden yana, nefesten aldığım tat bile değişti. Yaşama bakışım, dertlerle başa çıkışım, herkese davranışım değişti. Umutlarımı yeşerttin. Beni mutlulukla sarhoş ettin. Koşarak başlar oldum günlere ve gökyüzüne bakmaktan bile keyif duyar oldum. Nasıl anlatacağımdan emin değilim ama renklendi sanki yaşamım. Biricik sevgilim, şu dünyanın en kıymetli varlığı benim için artık daima sensin, iyi ki doğdun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.