Baldıza Doğum Günü Mesajları

Baldıza Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Baldıza Doğum Günü Mesajları, Baldızıma Doğum Günü Mesajı, Doğum Günü Mesajı Baldıza, Komik Doğum Günü Mesajı Baldıza, Baldıza Komik Doğum Günü Mesajı, Baldıza Güzel Doğum Günü Mesajı

Bu yazımızda baldıza doğum günü mesajlarından oluşan bir yazı hazırladık.  Eğer evli iseniz ve bir baldınız varsa onu sevmek için bir çaba sarf etmeyin o kendini size sevdirecektir. Baldızın doğum gününü kutlamak için göndereceğiniz mesajları bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Baldıza Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşın sana kendin gibi iyi kalpli ve güler yüzlü birini getirsin. Yıldırım olmasa da normal aşk ile buluştursun. Doğum günün kutlu olsun.

Eski yaşında da olduğu gibi yeni yaşında da böyle güler yüzlü ve mutlu olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun Baldız.

Baldız baldan tatlı lafı yalan, külliyen yalan. Bizim ki tam bir cadoloz çıktı. Doğum günün kutlu olsun Baldız. Nice mutlu yıllara.

Sen kimseye kötülük yapmayan, her zaman herkes hakkında iyilik düşünen mükemmel bir insansın. Senin de karşına senin gibi iyi birinin çıkması dileğiyle baldızımın doğum günü kutlu olsun.

Benim cimcime baldızımın doğum günü kutlu olsun. Sağlıklı ve mutlu nicel yıllara. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun baldız. Mutlu, sağlıklı, aşklı güzel günlerin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Herkes bu dünya da ektiğini biçiyor. Sen bana ablanla nişanlandığımızda rahat yüzü göstermemiştin. Aynısını bende sana yapacağım. Bu güzel ve iyi dileklerimle doğum gününü kutlarım.

Yaşarken sağlıklı, mutlu ve huzurlu olman temennisiyle iyi ki doğdun baldız.

Herkesten önce kendine güvenmeli bir insan. Başkalarına güvenip yola çıkanlar, yarı yolda ışıksız kalırlar. Her zaman başarılı ve iyi biri olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Baldız baldan tatlı diyen acaba benim baldız gibisini görmüş müydü. Doğum günün kutlu olsun minik cadoloz.

Bazı insanlar vardır hayatta tanıdığına bin pişman olursun. Bazı insanlarda vardır ki geç tanıdığını hep pişman olursun. Sende benim değer verdiğim insanlar arasındasın. Doğum günün kutlu olsun Baldız.

Hayatta her istediğin olmasın ama seni mutlu edecek her şey seninle olsun. Tüm sevdiklerinle beraber mutlu bir yıl geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bugün dilediğin ve istediğin tüm dileklerinin gerçek olması ve yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmaması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Ben ablanı sevdikten sonra ailenle tanışınca ilk sana kanım kaynadı. Öyle masum bir duruşun, öyle içten bakışın ve öyle güzel gülüşün vardı ki; gören herkese mutluluk dağıtıyordun. Sen her zaman iyi kalpli ve mükemmel birisi oldun. İnşallah hayatında da karşına senin gibi birisi çıkar ve her zaman mutlu olursun. Bugün senin doğum günün, bugün en mutlu günün. Yaşadığın her anın doğum günün kadar güzel olması temennisiyle doğum gününü kutlarım baldız.

Doğum gününe gelmek için çok uğraştık ama gelemdik. Gelemedik ama Baldıza doğum günü mesajı göndermeyecek kadar da aciz değiliz. Doğum günün kutlu olsun baldız.

Sen yeryüzüne inmiş en iyi ve en güzel meleksin. Her şeyin gönlünce olacağı bir yaşantının olması dileğiyle iyi ki doğdun. Mutluluklar.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik baldızım.

Doğum günün kutlu olsun baldızım. Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun Baldız.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.