Abime Doğum Günü Mesajı

Abime Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri en özel günlerden birsidir. Bizler de bu yazımızda sizlere abime doğum günü sözleri, abime doğum günü mesajı duygusal ve abime doğum günü mesajı esprili mesaj ve sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Abiye Doğum Günü Mesajı

* Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

* Yaşadığımız bu zorlu hayatta sen herşeyin ilacı oldun abim. Doğum günün kutlu olsun.

* Yüreğinin ışığı ile senin ve etrafındaki insanların aydınlanacağı mutlu yaşlar dilerim.

* En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim.

* Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara.

* Yakışıklı abilerin bir tanesi, abilerin kralı doğum günün kutlu olsun nice yıllara gönlü güzel abim.

* Kalbi temiz, gönlü güzel abim, yağmur gibi saf ve temiz ömürler nasip etsin rabbim. Doğum günün kutlu olsun

* Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

* Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Reklamlar

* Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara.

* Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere…

* Her ne kadar yanında olamasam da biricik abim, doğum günün kutlu olsun. Her zaman gönlümün derinliklerinde sen varsın.

* Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü.

* Güzel günler hep hatırlanır. bundan sonraki yılların kalbin kadar güzelsin olsun abilerin en iyisi, Yeni yaşın kutlu olsun.

* Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

* Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Reklamlar

* Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.”

* En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

* Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara.

* Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun abiIerin güIü.

* Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

* Mutluluğumuzu ve acılarımızı birlikte paylaştık, şimdi çikolataları birlikte paylaşma zamanı. Ne diyorsun abim? Doğum günün kutlu olsun.

* Gözlerin üzülmesin, her bir damla yaşın mutluluktan olsun. Yeni yaşında geleceğin parlak olsun canım abim benim. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

* Güzel yüzünden gülücükler eksik olmasın. Yeni bir başın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutluluklar seninle beraber olsun abi. Nice mutlu yıllara.

Abime Doğum Günü Mesajı Duygusal

* Hayatındaki en büyük sevgi ömürlük olsun. Sana olan sevgim daimdir. Umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

* Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abicim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

* Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

* Hayatın tatlı anlarla, mutlu gülümsemelerle ve mutlu anılarla dolu olsun. Bu günün sana yeni bir başlangıç versin. Doğum günün kutlu olsun sevgili abim.

* Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, O’da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarında bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım abim!

* Sen her zaman bir ilham kaynağı oldun sevgili ağabeyim. Doğum gününde, sana bildiğinden daha çok iyi baktığımı söylemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

* Kardeşinden gelen bu mesaj sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara…

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim.

* Hayatımda benim için yaptıklarından sonra borcumu ödeyebilir miyim merak ediyorum. Her adımda yanımda olduğun için teşekkürler abi. Doğum günün kutlu olsun abim.

* Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim…

* Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

* Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini arzuluyorum. Doğum günün mübarek olsun abilerin en yakışıklısı.

* Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara.

* Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

* ”Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara…”

* Sen şimdiye kadar sahip olduğu en şefkatli ve sevgi dolu kardeşsin. Bana göz kulak olma ve bana rehberlik etme şeklin takip edilecek bir örnek. Doğum günün kutlu olsun abim.

Canım Abime Doğum Günü Mesajı

* Bugün hayatında özel bir gün. Bir yaş daha büyüdün abim. Umarım pastanın bir kısmını bana saklamayı hatırlayamayacak kadar yaşlı değilsindir. Doğum günün kutlu olsun ağabeyim.

* Hayatımın ‘iyiki’lerinden her zaman yanımda olan haksız da olsa beni savunan,yeri geldiğinde annem,babam,ağabeyim olan canım kardeşim iyi ki ailemsin lan doğum günün kutlu olsun

* Yakışıklı abim, yine bir seneye daha girdik belki eski yaşında mutlu değildin rabbim bu yeni yaşında mutluluğun en güzelini nasip etsin sana inşallah amin. Doğum günün kutlu olsun.

* Zaman su gibi geçse de özel günler asla unutulmaz. Doğum gününü unutmadım abi seni ne kadar çok sevdiğimi buradan anla, doğum gününü kutluyorum abim rabbim sağlıklı günler nasip etsin.

* Ne olursa olsun benim biricik bir tanecik abim var bu dünyada. Her şeyde yanımda olan hiçbir şeyini benden eksik etmeyen bir abim var. Varlığın bana yeter abim. Doğum günün kutlu olsun.

* Yakışıklı abim benim, dilerim yeni yaşında da herşeyin güzel olur, hayırlı bir eşin olur, çocukların olur inşallah senin gibi kalpleri temiz olurlar inşallah doğum günün kutlu olsun abim.

* Canım abim benim, iyi ki abimsin, senin gibi bir abim olduğuna şükürler olsun. Yeni yaşında hayatında başarılar diler. Geleceğinin aydınlığı için dualar ederim sevgili abim. Doğum günün kutlu olsun.

* Tek dileğim dilediğin tüm hayallerin gerçek olmasıdır canım abim. Sen mutlu ol ki bende mutlu olayım, sen yeni yaşında gül ki bende seninle birlikte gülebileyim abim. Doğum günün kutlu olsun can abim.

* Her işte birlikte olduk. Sen sevdin beni ben sevdim seni ne kadar sana muhtaç olsam hep yanımda oldun, yardımcı oldun. Seni çok seviyorum canım abim doğum günün kutlu olsun. Rabbim uzun ömürler versin.

* Senin gibi bir abim var bu yüzden çok şanslıyım. Bana verebileceğin en yüksek değeri verdiğin için teşekkür ederim abim. Herşeyime koşan asla yorulmayan biricik bir tanecik abim. Doğum günün kutlu olsun.

* Sayın değerli sağlam ciğerli bazen üzüntülü bazen eyguzelsozler.com kederli su gibi akan şimşek gibi çakan kalbimin en değerli köşesinde gül suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim Doğum günün kutlu olsun.

* Kışın seninle birlikte, yazın seninle birlikte her şey de seninle birlikte olup yaşadığımız tüm olumsuzlukları seninle birlikte atlatmak benim için en güzel duygulardan birtanesiydi abim. Doğum günün kutlu olsun.

* Kötü abiler vardır, iyi abiler vardır sensin benim en iyi abim sensin benim en değerli abim kıymetini bu zamana kadar hep bildim ve bilmeyede ömür boyu devam edeceğimi sana belirtmek isterim. Doğum gününü kutlarım.

* Canım abim, yeni yaşının mutluluğunu birlikte yaşamak ne de güzel bir şeymiş. Yaşın ilerledikçe daha çok gençleşiyorsun. Anılarımız unutulmaz. Bana yaşattığın onca güzel anıdan dolayı teşekkür eder. Doğum gününü en içten kutlarım abim.

* Benim abim olduğun için çok mutluyum. İyi ki senin gibi bir abiye sahibim, hiç bir zaman beni yalnız bırakmadın hastalandım yanımda oldun canım market yiyecekleri çekti gittin aldın. şükürler olsun senin gibi bir abim var doğum günün kutlu olsun canım abim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.