Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Amcaya Doğum Günü Mesajları, Amcama Doğum Günü Mesajı, Amcaya Komik Doğum Günü Mesajları, Amcaya Doğum Günü Mesajı Duygusal, Yeğenden Amcaya Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Mesajı Amcaya Facebook

Bu sayfamızdaki amcaya doğum günü mesajları konusundaki yazımızda amcaya gönderebileceğiniz anlamlı, duygusal ve komik doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amca ne iyi etmişsin bu dünyaya gelmekle ve ne iyi olmuş benim amcan olman. Senin gibi bir amcam olduğu için gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun amcam.

Mutlu bir geleceğin, gülümseyen bir yüzün, aşkla çarpan bir kalbin, dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun, eee daha ne olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bu adam benim amcam, ben kendisiyle ne kadar gurur duysam azdır. Yeri geldi bir abi oldu, yeri geldi olgun bir insan ama her zaman iyi kalpli çok mükemmel birisi oldu. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Siz bu mesajı okuyan karizmatik kişiyi tanıyor musunuz? Evet evet bu mesajı okuyan işte o her zaman kendisiyle gurur duyduğum amcam. İyi ki doğdun amca, doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en özel günün dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın sana para ve sağlık, sağlık ve para, mutluluk ve para, para ve mutluluk getirsin. Getirdiklerinden bizlere de nasip etsin. Güzel amcamın doğum günü kutlu olsun.

Mutluluk, aşk, sevgi, gülümseme, para, sağlık hepsi senin hayatında olsun. Dileğin başka tüm isteklerin gerçek olsun. Amcam doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Canım amcam senin sevgin bende hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün amcamın doğum günü onun doğum gününü kutlamakta benim boynumun borcu. Doğum günün kutlu olsun mükemmel insan.

Bak yılları bir bir eskitiyorsun, dikkat et önce saçlar beyazlar, sonra bel bükülür, sonrası malum lokma dökülür. Ne kötüyüm de mi amca olsun bende böyle seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ey mesaj var git güzel insanın telefonuna ulaş ve ona şöyle de: “Doğum günün kutlu olsun güzel insan nice mutlu yılların olsun.”

Sen gittikçe iyi ce amcaya dönüyorsun, yavaş biraz ne acelen var hayatın tadını çıkararak yaşa. Yeni yaşın sana gönlündeki tüm güzellikleri getirsin. Yeni yaşın kutlu olsun amcam.

Biz seninle amca yiyen değil de birbirinden hiç ayrılmaz iki arkadaştık. Derdimizi, sırlarımızı paylaştığımız can dostu gibiyiz. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün yaşaman için yepyeni bir sayfan olacak. O sayfayı gönlünce karalamadan yazman dileğiyle mutluluklar dilerim. Yeni yaşını kutlarım.

Amca sana hediye alacaktım babam vazgeçirdi beni amcana en güzel hediye onu hatırlamak ona bir doğum günü mesajı göndermekten daha iyi bir hediye mi olur dedi. Valla babam çok düşünceli biri mi yoksa neyse orasını karıştırma amca. Seni çok özledik doğum günün kutlu olsun.

Yakışıklı amcam doğum günün kutlu olsun. Kızlar bugün sana hediye vermek için yarışacaklardır. Eğer tasnifte sıkıntı yaşarsan alo de hemen ordayım. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı prens.

Reklamlar

Benim bir tanecik amcam var oda sensin. Bugün senin eyguzelsozler.com Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Doğum günün kutlu olsun amca. Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.

Size amca diyebilir miyim diyen birisi gelirse yanınıza bil ki amca yavaş yavaş yaşlanıyorsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Gelecek günlerinin yaşadığın günlerden daha güzel ve mutlu olması dileğiyle yeni yaşını kutlar. Mutluluklar dilerim.

Şimdi seninle olmak o pastaya birlikte dalmak, gelen hediyeleri birlikte açmak vardı. Bir de senin yüzündeki o mutluluğu görmek o ana tanıklık etmek vardı. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı amcam.

Mutlu bir geleceğin, gülümseyen bir yüzün, aşkla çarpan bir kalbin olsun eee daha ne olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sana ışık verecek her şey güzeldir. Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.