Anneanneye Doğum Günü Mesajı

Anneanneye Doğum Günü Mesajı
<

Torundan anneanneye gönderilecek güzel doğum günü mesajları hazırladık. Yine anneanneye doğum günü sözleri kısa, anneanneye doğum günü mesajı özlem ve doğum günü mesajı anneanneye mesajlarımızı okuyabilirsiniz.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Kısa

* Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem, hep böyle güzel melekler doğsun.

* Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

* Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle biricik anneannem. Doğum günün kutlu olsun!

* Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

* Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

* Sen benim değerlimsin, kalbimde yer alan bir meleksin. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

* Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

* Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Reklamlar

* Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara biricik anneannem.

* Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

* Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik anneannem.

* Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

* İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* Her zaman mutlu olmayı başararak imkansızlıkları zorlayan canım anneannem, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın!

* Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem. Nice mutlu yıllara.

* Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

Reklamlar

* Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar canım anneannem.

* Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

* Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun sevgili anneannem. Doğum günün kutlu olsun…

* Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

* İyi ki doğdun canım anneannem. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

* Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun Anneanne.

Reklamlar

* Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

Anneanneye Doğum Günü Sözleri Kısa

* Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun bir tanecik anneannem. Doğum günün kutlu olsun.

* O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

* Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili anneannem.

* Her zaman önceliği bizlere veren biricik anneannem, doğum günün kutlu olsun. Seninle olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.

* Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

* Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun biricik anneannem. Doğum Günün Kutlu Olsun.

* Şimdi adına bir çiçek tarifi alsam, dünyanın hiçbir çiçeği senden değerli değildir anneannem, Doğum günün kutlu olsun, iyi varsın anneanne.

* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun sevgili anneannem.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Özlem

* Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

* Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgili anneannem.

* Aklıma sen gelince anneannem, kendimi papatya tarlasında gibi hissediyorum.Seni çok seviyor, doğum gününü canı gönülden kutluyorum canım anneannemmmmm.

* Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

* Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

* Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın biricik anneannem.

* Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım anneannem. İyi ki doğdun.

* Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili anneannem! Mutlu yıllar…

Doğum Günü Mesajı Anneanneye

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum sevgili anneannem. Nice Yıllara.

* Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum bir tanecik anneannem. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

* Yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine biricik anneannem.

* Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun bir tanecik anneannem.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Resimli

* Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem!

* Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun Anneanne.

* Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini eyguzelsozler.com oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım anneannem.

* Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar biricik anneannem.

* Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara Anneanne.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.