En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajı
<

En yakın arkadaşınızın doğum gününü kutlamak ve onu mutlu etmek isterseniz yazımızda en iyi arkadaşa duygusal doğum günü mesajı, en iyi arkadaşa doğum günü mesajı anlamlı ve en iyi arkadaşa doğum günü mesajı  yeni mesajlarımızı okuyabilirsiniz.

En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

* Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

* İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…

* Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara…

* Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim, sevdiceğim!

* Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…

* Sana mutluluk dolu bir gün ve neşeyle dolu bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun.

* Dost bir kara günde bir de doğum gününde beli olur. Seni unutmayan bir dost…

* Hayat arkadaşım can yoldaşım gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

* Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

* Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun arkadaşım.

Reklamlar

* Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler…

* Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

* Hayatın en büyük zevkleri ve bitmeyen mutluluğu seninle olsun. Doğum günün mutlu olsun.

* Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

* Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

* Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana… Nice yıllara…

* Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

* Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun…

* Yeni yaşın diIediğin tüm güzeIIikIeri, bekIemediğin sürprizIerIe getirsin. MutIu yıIIar canım arkadaşım…

* ‘Hayatın tahminimden daha güzel olabileceğini gösteren kadın. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi ki doğdun! ”

* Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Reklamlar

* Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

* Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

* Doğum günleri yeni bir yaş yeni bir başlangıçtır. Yeni yaşında ailenle ve sevdiklerinle mutlu bir hayat diliyorum.

* Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

* Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

* Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

* Nasıl söyleyeyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Reklamlar

* Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Hep söyledim, yine söylüyorum ve sonsuza dek söyleyeceğim… Canım arkadaşım, iyi doğmuşsun, iyi ki varsın ve iyi ki seni tanımışım.

En İyi Arkadaşa Duygusal Doğum Günü Mesajı

* Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun…

* Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

* Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın!

* Doğum gününü en kadim duygularımla kutlüyorum Allah ailenle birlikte sağlikli huzurlu mutlu bir ömür nasip etsin Doğum günün kutlu olsun

* Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

* Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara

* Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Anlamlı

* Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin yarının bugünden mutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun…

* Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj atıyorum. Mutlu yıllar sevgilim, iyi ki doğdun.

* Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Sevenlerin için, iyi ki varsın, iyi ki doğdun…

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler arkadaşım.

* Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

* Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

* Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara.

En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajı  Yeni

* O masum yüzünde acı ve hüzün hiç oImasın, gözIerinde mutIuIuğun en parIak yıIdızı parIasın, arkadaş eIi eIini hiç bırakmasın. Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım…

* Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

* Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

* Yaşa! Sev! Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun.Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun…

* Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…

* Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

* Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

* Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajı İnstagram

* Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

* “Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun.

* Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde nice nice senelere arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

* Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkulu, güçlü, tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

* Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

* Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş.

En İyi Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Uzun

* ArkadaşIık çukurda biriken yağmur suyu değiI ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşIığımız deniz misaIi buharIaşsa da yağmur misaIi geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım.

* “Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.”

* Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

* DuyguIar vardır anIatıIamayan, sevgiIer vardır kaIpIere sığmayan, dostIukIar vardır hiçbir şekiIde yıkıImayan, bazı insanIar vardır asIa unutuImayan sen de onIardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutIu oIsun.

* Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu eyguzelsozler.com mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

* Arkadaş vuruIunca değiI unutuIunca kahrından öIürmüş. Biz arkadaşIarımızı kır çiçekIeri gibi avucumuzda değiI, kurşun yarası gibi yüreğimizde sakIarız. MutIu yaşaman diIeğiyIe doğum günün kutIu oIsun arkadaşım…

* Notalar olmadan müzik, ahenk olmadan şiir olmaz. Hayatın en değerli kavramı arkadaşlık ise sensiz olmaz. İyi ki dünyaya gelmişsin ve birbirimizin arkadaşı olmuşuz. Hayatın istediğin her şey umarım fazlasıyla bu önümüzdeki 365 günde seninle olur.

* Rüya; biz uyurken kaIbimizin tuttuğu bir diIektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatIarını açan bir meIektir. HayaI gücü; bizi biImediğimiz yerIere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını biImesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarfIardan hep güzeI şeyIer çıkması diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.