Anneye Doğum Günü Mesajları

Anneye Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri insanlar için en özel günlerden birisidir. Bizlerde bu yazımızda anneye doğum günü sözleri, anneye doğum günü mesajları uzun ve anneye doğum günü mesajı duygusal uzun mesajları sizler için hazırladık.

Anneye Doğum Günü Mesajları Kısa

* Yüreği güzel, düşünceleri aydınlık annem, nice yaşlara

* Doğduğun gün benim için en büyük hediye canım annem. İyi ki doğdun.

* Kalbimizde sevgini her an hissediyor ve doğum gününü sevgiyle kutluyoruz.

* Annelerin en güzeli can annem. Doğum günün kutlu olsun ve hep yanımızda kal.

* Sen bize annelik ne demekti öğretensin iyi ki doğdun iyi ki benim annem oldun annecim.

* İnsanın annesi hayatta ise hayata bir sıfır önde başlar. Doğum günün bana hediye annem.

* En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

* Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

* Siz doğmadan sizin için iyilik dolu bir melek doğmuştur adı da annedir. İyi ki doğmuşsun anne.

* Senin varlığının kıymetini sözcüklerle ifade etmek mümkün olamaz. İyi ki varsın iyi ki doğdun annem.

Reklamlar

* Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

* Dünyada insana yalnız olmadığını hissettirmek için Allah anneleri yaratmıştır. Doğumun bana armağan annem.

* İnsan annesinin en kıymetlisi olduğunu sağlığında söylemeli. Anne sen benim en kıymetli varlığımsın demeli.

* Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

* Senin güzelliğin hayatıma hep yansıdı, varlığın hayatımıza aydınlık kattı iyi ki varsın iyi ki doğdun annem.

* Hayatta hiçbir güven annenin evladına verdiği güvenin yerini tutmayacaktır. İyi ki doğdun iyi ki varsın anne.

* Yaşadığım her gün kendimi daha şanslı hissetmeme fırsat verdiğin için teşekkürler doğum günün kutlu olsun anne.

* Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Anne insanın bu hayata bağlanmasını sağlayan bir ağacın köküdür. Varlığın daim olsun kalbimde iyi ki doğdun anne.

* Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

* Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

* Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun

* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

* Merhameti, sevgiyi, saygıyı sen öğrettin annecim bu özelliklere en çok da sen layıksın. Sevgiyle doğum gününü kutlarım.

* Sana bu hayatta layık olduğun bir hayatı yaşatamadık ama senin sevgine layık olmaya çalışıyoruz annecim. İyi ki doğdun.

Reklamlar

* Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

* Anneler çocuklarının hep mutluluğunu ister ya sen bize mutluluğu oldurdun. Doğduğun güne binlerce şükür olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Sözleri

* Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

* En zor günlerde sizi hayata bağlayan annenizdir. Ve sizi ayağa kaldıran da annenizin sevgisi olacaktır. Annem iyi ki doğmuşsun.

* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

* Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

* Dertlerimi dinleyip çözüm aramakla kalmaz bir de uykusuz kalırsın sen nasıl bir varlıksın canım annem. Doğum günün kutlu ve şen olsun.

* Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem!

* Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

* Hayatımda herkes beni bırakıp gitse de sen varsın yanımda canım annem. Bunu bilmek bana ayakta kalmam için güç veriyor. İyi ki doğmuşsun anne.

Anneye Doğum Günü Mesajı Duygusal

* Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

* Her şey gelip geçebilir ama annenin emekleri hiçbir zaman inkâr edilemez. Emeklerin için teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

* Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

* İnsan her şeyi elde edebilir ama bir anne sevgisini hiçbir zaman elde edemez o kendiliğinden verilir. Senin sevgin bana armağan iyi ki doğmuşsun anne.

* İnsan her dostta aradığını bulamaz ama en yakın dostu olan annesinde her erdemi bulabilir. Sen bize erdemli olmayı sevdirdin. Doğum günün kutlu olsun anne.

* Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Canımdan çok seviyorum seni.

* Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

* Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

* Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

* Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Anneye Doğum Günü Mesajı Tumblr

* Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. İyi ki doğmuşsun canım annem…

* Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem…

* Canım annem doğum günün kutlu olsun, nice güzel senelerin olsun benim melek annem. Sen her şeyin en güzeline layıksın, gönlünden geçen her şey olsun benim bir tanem…

* Her sorun ve sıkıntıda başımda durduğun için şimdi kendimi iyi hissediyorum. Senin varlığın bana büyük bir armağan iyi ki varsın annem. Doğum günün kutlu olsun anne.

* Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

* Anne senin ellerinde sevgi ile büyüdük mesafeler ne kadar uzak olursa olsun senin sevgin hep sıcacık kalbimizde. Senin sevginle doğduk eyguzelsozler.com sende sevgiyle doğmuşsun annem.

* Çok uzun yıllar bizim için kalpten döktüğün gözyaşların sevinç gözyaşlarıyla karıştıysa işte bu bizim için mutluluktur. Doğum gününde de mutluluk sevinci yaşaman dileğiyle.

* Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun

* Ne kadar konuşsam boş, ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş. Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun canım anacığım.

* Kalbimde sevgi varsa senin ruhundan yansımıştır. Yaptıklarımda güzellik varsa senin ışığın yansımıştır canım annem. Sen doğduğun için çok şanslıyım. Doğduğun gün kutlu olsun canım annem.

* İnsanın hayatta en iyi arkadaşı annesidir. En güzel yanı ise anneniz sizi nedensizce sever ve ne yaparsanız yapın sevmeye devam eder. Kutlamaya bile gerek görmeyen annem iyi ki doğmuşsun.

* Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

* Senin yanında olmak ve gölgenden güç almak muhteşem bir duygu… Senin aşkınla büyümek benim en büyük şansım. Sen benim kazandığım, bana verilmiş en güzel armağansın. Seni çok seviyorum canım annem, iyi ki doğdun…

* İlk zamanlar benim için uykusuz kaldın, biraz büyüdüm bu kez de yorgun düştün, daha büyüyünce kendi isteklerini benim için feda ettin. Sen beni ben yapan en büyük emek sahibisin. İyi ki doğdun iyi ki benim annemsin.

* Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

* Güzel günler gördüğünüzde tek istediğiniz annenizin yanınızda olup sizinle güzellikleri paylaşmasıdır. Çünkü her çocuk ne kadar büyürse büyüsün annesine bağlıdır. Anneler iyi ki doğmuş iyi ki varlar. Sende tabii ki canım annem.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.