Dosta Doğum Günü Mesajları

Dosta Doğum Günü Mesajları

Dosta Doğum Günü Mesajları, Dosta Doğum Günü Sözleri, Dosta Anlamlı Doğum Günü Mesajları,  Dosta Doğum Günü Mesajları Kısa, Dosta Duygusal Doğum Günü Mesajları, Dosta Doğum Günü Mesajları Resimli

Dosta Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Güzel dostumun doğum günü kutlu olsun.

Yüce Mevla’m bu gün senin için hayırlı olan tüm dileklerini gerçek etsin. Ömrün hayırlı ve güzel olsun. Dostun doğum günü kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzarsa uzasın kalpler daima birbirine bağlıdır, mesafelerde olsa arada dostlar her zaman hatırlanır. Dostum doğum günün kutlu olsun can dostum.

Gelemedim diye üzülme dostum,  ben seni her zaman düşünen bir dostum. Doğum günün kutlu olsun güzel insan.

Bugün benden çok uzakta olduğun için umarım orada arkadaşlarınla iyi vakit geçiriyorsundur. Bu gün senin en özel günün yanında olamasam da en içten dileklerimle kutluyorum doğum gününü. İyi ki varsın dostum.

Reklamlar

Dostum gelemedim ama unutmadım bu gün senin doğum günün, bu gün ve bundan sonraki her gün mutlu olasın, tüm güzellikler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzarsa uzasın kalpler daima birbirine bağlıdır, mesafelerde olsa arada dostlar her zaman hatırlanır. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Belki bana kırgın olabilir ve bana kızıyor olabilirsin. Sonuna kadar haklısın ama şunu unutma ki seni her zaman seven bir dostun olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün sabah uyanınca değerli dostumun doğum günü olduğunu takvime bakınca hatırladım. Ona dosta doğum günü mesajları göndermek için kalktım ve en güzel doğum günü mesajının ona layık olacağını düşündüm.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve dostluğun hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Beni dostun olarak gördüğün için Rabbime şükürler olsun. Sen benim gerçek kardeşim gibisin. Böyle harika bir kardeş olduğun için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun. Tüm hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum.

Ağladığımda beni güldürüyorsun. Üzgün olduğumda, yanımdan ayrılmıyorsun. Senin gibi bir dostu olan dünyanın en şanslı kız kardeşiyim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana güvendiğim gibi kimseye güvenmiyorum. Senden destek aldığım gibi hiç kimseden destek almadım. Mutlu yıllar yakışıklı dostum.

Senin gibi bir dost dünyaya zor gelir. Her şeyin benim için çok değerli, rabbim ömrünü uzun, sevdiklerinle daima kal. Hayata daima gülümse. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun ey dost.

Sen benim koruyucum, benim bir numaralı hayranım, benim ilham kaynağım, benim en iyi dostum. Kardeşim olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Sen şu dünyadaki en iyi dostumsun, sen benim dünyalara değişmeyeceğim tek dostum, sırdaşımsın, velhasıl sen mükemmel bir insansın. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Dosta doğum günü mesajları göndermek onu bir gün hatırlamak değil onu her zaman hatırladığını göstermektir. Dost eyguzelsozler.com dediğin insanın bağrında bir nişane gibi durmalıdır. Dostumun doğum günü kutlu olsun.

Dostun geçmişi geleceğin en güzel teminatı imiş, güzel dostluklar ömür boyu sürermiş, ben en güzel dostumda bunu gördüm. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Kardeşlerin en iyisi, dostların kralı. En güzel günlerin 1 günlük değil ömürlük olsun. Rabbim seni korusun. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi başka bir kardeşim olsaydı çocukluğum çifte eğlenceli olurdu. İyi ki varsın dostum. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamın bu evreye kadar sıkıntılarla geçmiş olabilir ama Allah’tan umudunu kesme ve her zaman dua et. Allah’ım yeni yaşınla birlikte sana mutluluk ve huzur ihsan etsin inşallah. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Seninle dost olmakla kendime en büyük iyiliği yapmışım, sen benim için kardeşten de öteye bir dostsun. Bu güzel gününde yanında olmak isterdim ama gelemedim. Kalbim her zaman seninle dostum.

Hayatımda senin gibi bir dosta sahip olmak hayatımdaki en güzel şey. Sen benim en büyük destekçim, en iyi dostumsun. Bir kardeşten öte  sen benim sağdıcımsın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle dostum Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Yaşamındaki sahip olduğun her şey senin kalbinin güzelliğindendir. Kalbi güzel dostum doğum günün kutlu olsun.

İyi günün de ve özellikle kötü günlerinde her zaman yanında olacağımı hiçbir zaman unutma güzel dostum. Sen benim her zaman en iyi dostum olacaksın. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara dostum.

Ne zaman hayatım yanlış bir hal almış gibi hissetse bana doğru yolu göstermek için hep oradaydın. Benim iyiliğimi düşündüğün için koruduğun için teşekkür ederim dostum. Doğum günün kutlu olsun.

Ey be güzel dostum sana sadece şunu söylemek istiyorum sen sonsuza kadar benim en iyi dostum olarak kalacaksın. Nice mutlu yıllara.

Seninle büyümek unutulmaz ve güzel bir anıdır. Hayatın bir güneş gibi parlak, hava gibi mis kokulu bir yaşamın olsun. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Otobüste ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum aynı yere giden, aynı okulu kazanan iki insanın dostluğunu başlangıç yeri olan 17-18 numara koltuklardır. Allah dostluğumuzu daim etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşta senin eski yaşta senin, önemli olan bu yaşamda mutlu olabilmen ve huzur bulabilmendir. Dostum yaşamın huzurlu ve olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Herkes bana sırtını dönerken bana her zaman güvenerek hayatımı kolaylaştırdın. Dostların en iyisisin. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Ey dostum yıllar ne çabuk geçiyor değil mi?  Seninle yaşadıklarımız daha dün gibi aklımda, her gün biraz daha yaşlanıyoruz be dost ama olsun seninle yaşlanmakta güzel. Gönlü genç dostum doğum günün kutlu olsun.

İnsanlar kendine birçok arkadaş edinir ve daha sonra bu sayı ikiye, üçe düşmeye başlar. Zamanla anlaşılır ki arkadaşı iyi günde ve kötü günde arayıp soran dostlar vardır. İşte dosta doğum günü mesajları göndererek dostumun en güzel gününde yanında olmak istedim. Doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.