Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

En özel günlerden birisi olan doğum günleri için olmazsa olmaz doğum günü kutlama mesajlarıdır. Anneden kızına doğum günü mesajı uzun, anneden kızına doğum günü mektubu ve anneden kızına doğum günü mesajı resimli mesajlarımızı paylaşabilirsiniz.

Anneden Kızına Doğum Günü Sözleri

* Sana huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Nice güzel yaşlara.

* Mutluluğun resmiydi senin varlığın. Hayatıma anlam katandın. Doğum günün kutlu olsun.

* Sağlıklı ve mutluluk dolu bir yaş daha geçirmen dileğimle. Doğum günün kutlu olsun güzel kuzum.

* Kızım, sen doğduğunda benim yaşama sevincim oldun. Şimdi ise geleceğimsin. Doğum günün kutlu olsun.

* Seni kollarıma ilk aldığım o anda seni sonsuza dek seveceğimi biliyordum. Sen benim için çok özelsin canım kızım.

* Benim minik prensesimin doğum günü bugün. Doğum günün kutlu olsun canım kızım. İyi ki varsın bebeğim.

* Nice güzel yaşların olsun canım kızım. Hayatında hep sevdiklerin ve en güzel mutluluklar seninle olsun.

* Bu doğum gününde belki senin yanında değilim ama kalbim seninle kızım. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

Reklamlar

* Küçücük bir bebeğin hayatıma bu derece coşku katacağı hiç aklıma gelmemişti. Canım kızım iyi ki doğdun.

* Mutluluk ne diye sorsalar bana, canım kızımın varlığı derim. Hoş geldin dünyama bebeğim, güzeller güzelim.

* Her şeyin gönlünce olmasını istiyorum kızım, bu hayatta her şeyi başarman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

* Kız annesi olmak tabiki özeldir. Ama senin annen olmak çok daha özel. Doğum günün kutlu olsun yaşama sevincim.

* En güzel günlerim seninle olandı güzel kızım. Bugün evlisin ama sen benim vazgeçilmezimsin. Doğum günün kutlu olsun.

* Dert ortağım, sevincim, kızım. İyi ki gelmişsin dünyama. İyi ki benim kızım olmuşsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Aile sahibi olmanın ne kadar muhteşem bir şey olduğunu bana tattırdığın için teşekkür ederim. Mutlu seneler sevgili kızım!

Reklamlar

* Sevgili kızıma mutlu yıllar! Benim için inanılmaz derecede değerlisin. Doğum gününün mutlu ve sevgi dolu geçmesi dileği ile.

* Doğduğun gün geldi yine gözlerimin önüne. Minicik ellerin, ufacık burnun. Yaşantıma verdiğin mutlulukla hep benim sevincim oldun.

* Minicik bedeninle yaşantıma geldin. Sevincimi, hüznümü en güzel günlerimi hep seninle buldum. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

* Yeni yaşın dertlerini, kederini unuttursun, gönlünе mutluluklar doldursun, sağlıklı bir ömür sunsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

* Kızım, harika bir kadına dönüştün. Seninle gurur duymayı bu kadar kolaylaştırdığın için teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun meleğim!

* Prеnsеsim Yüce Rabbim o gülеç yüzünü hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı vе güzеl bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun kızım.

* Hayatımı sevgi, kahkaha ve sayısız unutulmaz anla doldurduğun için sana minnettarım. İyi ki benim kızımsın. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Reklamlar

* Tatlı kızım, sen benim açan çiçeğim ve hayatımı aydınlatan güneşimsin. Varlığın için Allah’a şükürler olsun. Hep yanımda ol. İyi ki doğdun. Seni seviyorum.

* Güzel kızım bugün doğdu. Doğum günün kutlu olsun prensesim. Yeni yaşında hayatın sana bütün güzelliklerini sunmasını dilerim. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Anneden Uzaktaki Kızına Doğum Günü Mesajı

* Benim dünyadaki en büyük hediyem, sensin kızım. İyi ki benim kızımsın. Sana sahip olduğum günden bu zamana kadar bu duygum değişmedi. Mutlu bir ömür dilerim. İyi ki doğdun…

* Canım kızımız, ailemize geldiğin günden beri bizlere neşe saçtın, sayende huzur doldu yuvamız. Senin güler yüzün hep yanımızda olsun. İyi ki doğdun iyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

* Yaşamımızın daha anlamlı olmasını sağlayan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

* Çok olumlu, uyumlu ve sevgi dolu bir kızsın. Bunu annenden almış olmalısın! Şaka yapıyorum ama lütfen bil ki böyle muhteşem bir kızım olduğu için ben çok şanslıyım. Mutlu yıllar prensesim!

* Senin kadar sevgi dolu ve tatlı bir kız bir daha dünyaya zor gelir ve ben senin gibi muhteşem bir kız çocuğuna sahip olduğum için çok şanslı olduğuma inanıyorum. İyi ki doğdun canım kızım.

* Keşke dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım kızım, o kadar talihliyim ki sadece doğduğunda değil, her zaman yüzümü güldürmeyi başarabildin. Doğum günün kutlu olsun.

* Papatya koymak istedik adını. Hayata can veren polenlerin, tabiata ahenk saçan renklerin olsun istedik. Doğum günüm kutlu olsun papatyam. Biz her dem de seninle sakinleştik. Sevgimizi seninle öğrendik.

* Hayatım boyunca bana verilen tüm hediyeler arasında şimdiye kadar aldığım en güzel hediye senin varlığın. İyi ki doğdun ve bize neşe getirdin. Tüm güzellikler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

* En büyük zevkim biliyor musun? Sana kitaplar okumak. Birkaç yaş sonra anlayacaksın hafızana kazınan hikâyeleri. Ben bu günü en büyük hikâyem, en unutulmaz romanım olarak kazıyacağım hafızama.  İyi ki doğdun kızım.

* Güzel kızım, doğum günün sana ne kadar değer verdiğimi ve hayatımda olmana ne kadar minnettar olduğumu göstermek için müthiş bir fırsat. Umarım hediyemi beğenir ve severek kullanırsın. Doğum günün kutlu, mutlu olsun.

* Kaç yaşında gelirsen gel sen benim küçük bebeğimsin. Senin gibi bir kız çocuğuna sahip olduğum için Allah’a ne kadar şükretsem az. Güzel, yetenekli, esprili ve bana kendimi çok hatırlatan kızıma mutlu yıllar dilerim.

* Kızım, hayatta senin için her şeyin en iyisini diliyorum. Hayatın önüne çıkardığı her sorunun üstesinden gelebilirsin. Zorluklar karşısında her zaman dimdik dur. Ben hep yanında olacağım. İyi ki doğdun! Neşeli yıllar!

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı Uzun

* Kızım, meleğim, canım, biricik prensesim. Sen ne kadar büyük oldun böyle, yıllar seninle ne çabuk geçti gitti. Ama canım kızım, annenin gözünde sen her zaman küçücük bir bebeksin halâ. Yeni yaşında mutluluk ve sağlık diliyorum.

* Sana baktığımda bir umut sembolü, seyrederken geleceğin o güzel yüzü, adını dahi okurken evrenin en güzel sözü, dinlerken de ruhumu okşayan bir keman virtüözü gibi hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun kuzum. Varlığın özüm, gülüşün sözüm.

* Bizi her zaman yaşamda mutlu etmeyi başardın, her zaman iyi oldun her zaman başarılı oldun. Yeni yaşınla birlikte yeni bir dönem de önünde uzanıyor. Mutluluğu ve sevgiyi her zaman en iyi şekilde tadabilmen için canım kızım, nice nice yıllara.

* Sevgili kızım, bu hayatta hep bana arkadaş oldun, destek oldun. Varlığın bana hep güç verdi. Sen olmasan benim dünyam bu kadar parıltılı olamazdı. Sen benim neşemsin. Doğum günün kutlu olsun. Güzel gülüşün ile hep yanımda ol. Canım kızım, iyi ki doğdun.

* Kapıdan ne zaman girsem cennet kadar güzel bir koku sarardı dört bir yanımı. Bilirdim nereden geldiğini ama itiraf edemezdim. Saçlarını kokladıkça daha iyi anlıyorum ne kadar annen, ne kadar yuvam olduğunu. İyi ki doğdun kızım, iyi ki doğdun cennet kokulum.

* Dalgalar her denize vurduğunda, bir asrı eyguzelsozler.com getirir kıyıya. Güneş her ısıttığında evreni sarar sıcaklığıyla. Sen güzel kızım sen sarılınca güneşi hissediyorum sıcacık. Büyüdüğünü her gördüğümde dalgalar misali geçmişi getiriyor sanki asır asır ama güzel güzel. İyi ki doğdun.

* Bebeğim, iyi ki doğdun! Sadece bir kez gençsin, bu yüzden tadını sonuna kadar çıkar. Zaman çok hızlı geçiyor ve bu yılları geri alamazsın. Senin gibi neşe dolu bir çocuğa sahip olduğum için çok şanslıyım. Sana bu hayattan tüm güzellikleri diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

* Bu gün ilk doğum günü kutladık güzel kızım. Annenin heyecanını görmeliydin. Tüm hazırlıklar, geçen her an, her gülüş senin içindi bu gün. Sana ne hediye aldığımı söylemeyeceğim. Adın kadar güzel güllerle doldurdum odanı. Ama ilk anne de olur mu? Güller açsın annenin güzel yüzünde.

* Canım kızım, doğum günün için sana dilediğim birçok şey var; sağlık, mutluluk, başarı ve nice güzellikler. Ancak senin için dilediğim en önemli şey dünyanın en akıllı, en sevecen, en güzel kızına sahip olmanın yaşattığı mutluluk. Umarım benim yaşadığım bu duyguyu sende tadarsın. Mutlu yıllar!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.