Dini Doğum Günü Mesajları

Dini Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Dini Doğum Günü Mesajları, Dini Doğum Günü Mesajları Sevgiliye, Dini Doğum Günü Mesajları Kardeşe, Dini Doğum Günü Mesajları Ablaya, Eşime Dini Doğum Günü Mesajları, Dini Doğum Günü Mesajları Abiye, Dini Doğum Günü Mesajları Kısa

Bu yazımızda sizlere dini doğum günü mesajları konulu bir sayfa hazırladık. Arkadaşa, abiye, ablaya, sevgiliye, dini doğum günü mesajları göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Dini Doğum Günü Mesajları

Yüce Mevla’nın rızasını kazanarak yaşayacak bir ömrün olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Yeni yaşın hayırlı ve huzurlu olsun, gönlündeki güzellikler hayatına yansısın. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Senin kalbin kadar saf ve temiz bir yaşamın olmasını ve en dilediğin hayırlı dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Allah yeni yaşını hayırlı etsin.

Selamün aleyküm arkadaş! Doğum günün varmış beni sana seni seven bir arkadaşın gönderdi. Ben senin doğum gününü kutlamaya geldim. Geç kalmadım demi.

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Ömrün hayırlı ameller yaparak geçsin, yeni yaşın hayırlara vesile olsun. Gönlündeki hayırlı olan dileklerin gerçek olsun. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Allah bugüne kadar ki işlemiş olduğumuz günahlarımızı affetsin. Bundan sonraki hayatımızda da hayırlı bir ömür nasip etsin. Kardeşimin doğum günü mübarek olsun.

Allah’ıma ne kadar şükür etsem azdır senin gibi biriyle tanıştığım ve arkadaş olduğum için. Canım arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

Reklamlar

Allah’ım sen arkadaşıma sağlık ve huzur ver, ona her zaman güzel ahlakla yaşamayı nasip et. Onu bahtını ve kaderini güzel eyle. Amin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Bugün doğacak şafak senin üzerine doğsun, sabahın bereketi gönlüne olsun. Allah’ım doğum gününü mübarek eylesin. Yeni yaşın imanlı ve huzurlu olsun.

Ya Rabbi sen bugün doğum günü olan bu güzel insana bitmeyen bir huzur ve mutluluk ver. Sen onu senin rızanı kazanan kullarından eyle, yeni yaşını ve ömrünü hayırlı et.

Allah’ım! Senin iznin ve yardımınla sabahladık ve akşamladık. Yine senin izin ve yardımınla yaşar ve ölürüz. Sen bizlere hayırlı ve huzurlu yaşamlar nasip et.

Bugün dilediğin ve senin için hayırlı olacak dileklerin gerçek olsun. Yüce Mevlana her daim yüzünü güldürsün. Doğum günün kutlu olsun.

Seni bize veren Rabbime şükürler olsun. İyi doğdun, iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Bizler Allah’ın birer aciz kullarıyız, Allah’ım bizlerin günahlarını affetsin, ömürlerimizi hayırlı kılsın, imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Ömrün boyunca doğruluktan ayrılmadan huzur ve mutluluk içinde yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun dostum.

Allah’ım bugün doğum günü bu güzel insanın hakkında her zaman hayırlı olanı nasip et, bu kulunu her türlü bela ve musibetten koru. Doğum gününü ve her gününü huzurlu ve mutlu eyle.

Reklamlar

Canım kardeşim Allah’ım bugün ve ömrünün her anında hayırlı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.

Bugün senin doğum günün sen de herkesler gibi gönlünden dilekler tut ama sen onlardan farklı olarak ellerini Yüce Mevla’ya aç ve senin için hayırlı olanı iste. Doğum günün mübarek olsun.

Ömürden geçen her yıl Allah yolunda hiçbir şey yapılmadan geçmişse boşa geçmiş demektir. Allah’ım seni ve bizleri rızasını kazanarak, kazandıklarını hayır yolunda harcamayı nasip etsin. Doğum gününü mübarek eylesin.

Bu dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Doğum günün mübarek olsun.

Değerli dostum doğum günün mübarek olsun. Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Hayırlı günler olsun.

Bu dünya bir sınav dünyasıdır. Rabbim bizleri ahiretini kazanan kullarından eylesin. Senin gibi güzel kardeşimin ömrünü hayırlı eylesin. Doğum gününü huzurlu ve mutlu etsin.

Her gün yeni doğan güneş kadar, her gece parlayan yıldızlar kadar, her bahar açan çiçekler kadar hayatın güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Senin gibi değerli olan dostlarıma iyi yaşlar dilerim.

Yüce Mevla’m sana kalbin kadar temiz bir hayat yaşamayı nasip etsin. Güler yüzün kadar bir ömrün olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Yaşadığın her anın Kuran-ı Kerime uygun olsun. Peygamber efendimiz şefaatçin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir Müslüman bir Müslüman kardeşinin ayıbını örttüğü gibi, mutluluğunu da paylaşır. Güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım doğum gününü kutlu peygamberimizin doğumu gibi mübarek kılsın. Yeni yaşın vatana, millete ve sana hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’dan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Bahtın açık, hayatın huzurlu olsun.

Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün mübarek olsun güzel insan. Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin.

Güzel kardeşim Allah’ım huzurlu ve imanlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün ve bundan sonraki her günün güzel olsun.

Allah’ım kalbinden imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın. Doğum eyguzelsozler.com günün kutlu olsun.

Doğum günün mutlu olsun, doğacak her yeni yarın senin mutluluk kaynağın olsun, En güzel doğum günü hediyen sevdiklerinin sevgisi olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Dostlar kapalı kapılar arkasındaki görünmeyen arkadaşlar gibidirler. Sen onları göremezsin ama onlar oradadır ve her zaman seni düşünürler. Onlar orada her zaman senin için var olurlar. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Yüce Mevla’dan senin için dileğim huzurlu ve sağlıklı bir hayat geçirmen. Doğum günün gibi her gününde mutlu ve neşeli olasın. Doğum günün kutlu olsun.

Sana bir doğum günü ilahisi söylemek isterdim ama sesim güzel değil fakat yazım güzeldir doğum günü mesajı yazarım. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla bugün dilediğin dileklerinden senin için hayırlı olanları kabul etsin. Ömrünü huzurlu ve mutlu etsin. Doğum günün neşeli ve eğlenceli olsun.

Allah’ım seni dünyaya getiren anaya uzun ömürler versin, senin gibi hayırlı bir evlat yetiştiren babaya hayırlı kazançlar nasip etsin. Temiz kalpli güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

Bizler zamanımızı her zaman oruç tutarak, namaza kılarak, ibadet yaparak geçirmeyiz. Biz sevdiğimizin doğum günü olduğunda onun doğum gününü de tebrik ederiz.  Allah hayırlı ömürler nasip etsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.