Doğum Günü Dilekleri

Doğum Günü Dilekleri
<

Doğum günlerinde dilenen en güzel dileklerden oluşan bu yazımız da doğum günü dilekleri uzun, doğum günü dilekleri kankaya ve doğum günü dilekleri babaya sözlerini okuyabilirsiniz.

Doğum Günü Dilekleri Kısa

* Sevgi, aşk, sağlık dolu nice mutlu senelere sevgilim yaş günün olsun

* Dünyanın en güzel ablası; doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

* Şaşırtıcı, güzel ve muhteşem en iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

* En iyi arkadaşımın kutlu olsun. Umarım doğum günün harikalarla doludur.

* Senin için en önemli olan rüya bu yıl gerçekleşmeye başlasın. Mutlu Yıllar.

* Tüm hayallerinin gerçeğe dönüşeceği mükemmel bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun.

* Geçmişte yaydığın sevinç bugün sana geri gelsin. Sana çok mutlu yıllar dilerim.

* Yılların bana kazandırdığı en değerli dost sensin. Hep yanındayım İyi ki doğdun.

* Asla yalnız olduğunu düşünme, tüm düzeltmelerin için hep yanındayım. İyi ki doğdun.

* Doğum günün kutlu olsun. Umarım tüm doğum günü dileklerin ve hayallerin gerçekleşir.

Reklamlar

* Umarım doğum günün senin kadar eğlenceli olur, ama bu çok yüksek bir standart belirler.

* Sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

* Gökyüzündeki yıldızlar bile bugün başka parlıyor. Sanki hepsi senin yaş gününü kutluyor.

* Güzel kalbin kadar güzel günler versin Tanrım sana. İyi ki doğdun. İyi ki geldin dünyama.

* Seninle beraber nice sağlıklı güzel günlere nice mutlu seneler dilerim benim güzel sevgilim.

* Doğum gününde seni düşünüyorum ve sana en iyisini diliyorum. Umarım senin kadar muhteşemdir.

* Şimdiye kadar tanıdığım en iyi arkadaşa, işte sana bol bol anı dolu bir doğum günü diliyorum.

* Umarım bu yıl sana bol miktarda gülümseme, mutluluk ve fırsat sunar. Doğum günün kutlu olsun.

* Yeni doğan her günle biraz daha doğuyorsun dünyama. Nice seneler sevgilim. Mutlu yıllar sana.

* Her günümü özel kılan sevgilim. Bugün en güzel gün. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

* Bu yaş günü pastasına sevgimi ve sana olan aşkımı kattım. Güzel olmaması ne mümkün. İyi ki doğdun.

* Doğum gününde yanında olmayabilirim, ama seni düşünüyorum ve sana harika bir doğum günü diliyorum.

* Yıllar senin için hep güzel yüzünü göstersin. Hep mutlu ve neşeli ol. Nice yıllara sevgili arkadaşım.

Reklamlar

* Her doğum gününde, ne tür bir insan olduğunu düşünmemiz için bir gün. Sen başımıza gelen en iyi şeysin.

* Doğum günün kutlu olsun. Özel günün her anı başkalarına getirdiğin aynı sevinç ve mutlulukla dolu olsun.

* Unuttuğumu sandın değil mi? Hiç unutur muyum hayatımın anlamını sevgilim. Nice senelere seninle beraber.

* Özel gününde sana iyi şanslar diliyorum. Umarım bu harika gün kalbini sevinç ve nimetlerle dolduracaktır.

* Dünyadaki en şanslı insanım çünkü her zaman yanımda dünyanın en iyi arkadaşı var. Doğum günün kutlu olsun.

* Bu kısa mesajlara sana olan sevgimi nasıl sığdıracağım bilmiyorum. O yüzden sadece mutlu yıllar diliyorum.

* En güzel günlerimi seninle yaşanmış addediyorum Sensiz geçen günleri yaşanmış bile saymıyorum. İyi ki doğdun.

Reklamlar

* Baharda çiçeklenmiş gül dalımsın. Tanrı’nın verdiği en güzel hediyesin. İyi ki doğdun. İyi ki varsın sevdiğim.

* İyi ki doğdun. Endişelerini geride bırak. Kim olmak ve olmak istediğin yerde olmak için bir yıl daha bekleyelim.

* Yaş günü çocuğu, çok uzaklarda da olsa seni seven arkadaşını sakın ama sakın unutma. Nice yıllara canım arkadaşım.

Doğum Günü Dilekleri Babaya

* Aşk, sevgi ve güzellik sadece masallarda var sanırdım. Bugün yaş günün masalların ve hayallerimin gerçek olduğu gün.

* Her gelen gün kapını güzellikler, müjdeler vererek çalsın. Her dileğin gerçek olsun. Nice güzel seneler güzel dostum.

* Bugün senin yaş günün. Bir mum daha ekle pastana. Uzaklarda seni seven biri var sakın unutma. İyi ki doğdun bir tanem.

* Mutlu yıllar sevgili dostum, parlak renkler hayatını boyayabilir ve sonsuza dek mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.

* Gönlüme aşkın tatlı meltemini getiren güzel kadın rüzgârınla beni kendine bağladın. İyi ki doğdun sevgilim iyi ki varsın.

* Bugün bizim için özlediğin kadar özel. Önümüzdeki yıllarda hatırlaman için sana güzel bir doğum günü dileğiyle diliyorum.

* En iyi hediye dostluk armağanıdır. Doğum günün için seni bu yüzden aldım. Endişelenme … Sana da gerçek bir hediye aldım.

* Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

* Tanıdığım en harika insanın bugünkü en güzel doğum günü kutlamasından daha azını hakketmiyor. Bugünü senin için özel yapalım.

* Bu dünyadaki tüm mücevherler arasındaki en kıymetlisin. Bugün bir yıldızın gökyüzünde değil, dünyada doğduğu günü kutluyoruz.

* Doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Yeni yaşın sana sağlıklı, huzurlu ve bol şanslı dopdolu bir ömür getirsin. Nice güzel yaşlara…

* Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

* Tek radikal düşüncem sadece sensin sevgilim. Seninle her yola gelirim. Yeter ki sana çıksın uzak yolların sonu. İyi doğdun sevgilim.

Doğum Günü Dilekleri  Resimli

* Yüksek sesle söylediğim hayallerimi gerçekleştiren kadın. Hayallerimi gerçeğe döndüren kadın. İyi ki varsın. Nice güzel yıllar dilerim.

* Doğum gününü kutlarken, olgun olmanın da sorumlu olmak demek olduğunu her zaman hatırlamanı istiyorum. Sana mutlu bir gelecek diliyorum.

* Beklenmedik güzel sürprizler; yaş gününde kırmızı kurdeleli bir hediye paketi gibi dolsun hayatına. Mutlu nice seneler benim güzel aşkıma.

* Upuzun yaşların olsun, her sene sevenlerin de seninle olsun, pastandaki mumlar her sene bir tane daha fazla olsun. Doğum günün kutlu olsun.

* En iyi arkadaşların gelmesi zor. Bu yüzden bu özel günde arkadaşlığın benim için ne anlama geldiğini bilmeni istedim. Mutlu Yıllar arkadaşım.

* Yıllar içinde en güzel hikâyeleri biriktirmen dileğiyle. Onları iyi hatırla yaşlandığımızda bana anlatacaksın unutma. İyi ki doğdun nur tanem.

* Sıcak havalarda klimalı ortama girildiği zaman yaşanan mutluluğu, yılın her günü yaşayacağın güzel bir yaş dilerim. Nice güzel, mutlu yıllara.

* Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

* Bir yıl daha geçti yaşamından diye üzülme, seni sevenlerinin sevgisini her daim gönlünde hisset. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun güzel dostum.

* Tüm özel dileklerin gerçekleşsin ve dilediğin her şey bu özel fırsatta sana gelsin. Sana neşeli ve unutulmaz, çok güzel bir doğum günü diliyorum.

* Her yıl doğum günü pastana koyduğun mumların fazlalaşması seni asla üzmesin. Her mumun sana biraz daha gülümseme getireceğini bil. İyi ki doğdun.

Doğum Günü Dilekleri Patrona

* Her doğum günü seni daha akıllı ve daha olgun kılar. Yaş sadece bir sayıdır, ancak bilgelik bir hazinedir. Sevimli bir insana mutlu yıllar dilerim.

* En iyi arkadaşlar hediye gibidir. Onları gördüğünüz için daima mutlu olursunuz. Hayatın bana verdiği en iyi hediyem sensin doğum günün kutlu olsun.

* Her doğum günü, hayatında yeni bir bölüm açılması gibi. Her zaman açılışı büyük ve harika yapmaya çalış. Sana günün birçok mutlu dönüşünü diliyorum.

* Hayatının her anında ve her döneminde senin için bol bol sağlık, başarı, huzur, mutluluk diliyorum kardeşim. Doğum günün kutlu, yeni yaşın mutlu olsun.

* Yeni yaşını en içten dileklerimle kutlar; bu yaşında her zamankinden daha mutlu, daha sağlıklı ve daha başarılı olmanı dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

* Doğum gününü en içten dileklerimle kutlar, yeni yaşında sana tüm sevdiklerinle beraber geçirebileceğin mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. İyi ki doğmuşsun.

* Yanı başında güne uyanmak, sabahların en güzeli. Bugün farklı, bugün çok anlamlı. Her sabah yanımda uyan, hep benimle kal. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

* Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

* Arkadaşımın güzel bir gün geçirmesini diliyorum; umutlarını ve hayallerini yoluna gönderiyorum. Bu çok özel günde hepsi iyi olabilir ve hepsi gerçekleşebilir.

Doğum Günü Dilekleri Uzun

* En iyi arkadaşım için en mutlu doğum günü. Şu an sahip olduğun tüm harika şeyleri hak ediyorsun. Sen en saf ruhsun ve en büyük kalbe sahipsin. Seni seviyorum.

* Motivasyonunu, insanların senin hakkınızda söylediği iyi şeylerden öğren. Bugünü başarıya yolculuk için yeni bir başlangıç ​​noktası yap. Doğum gününün tadını çıkar.

* Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

* Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

* Telefondan yaş günü mesajı atmak duygularımı sana nasıl anlatacak? Ne bu telefona ne de şu kalbime sığmıyor sana olan duygularım. İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki varsın.

* Sensiz bir dünyayı hayal bile edemiyorum. Zaten böyle bir hayal olur mu. Olsa olsa kâbus olurdu bu. İyi ki doğdun bir tanem. Hayatıma yaşam ışığını getiren. İyi ki doğdun.

* Kötü bir yıl seni tanımlayamaz. Herhangi bir kötü hafıza seni umutsuz bırakmasın. Fakat iyi bir gün, binlerce kötü günü aşmanız için sana ilham verebilir. Doğum günün kutlu olsun.

* Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

* Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

* Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.

* Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda eyguzelsozler.com sevgiliye gönderebileceğiniz en güzel doğum günü kutlama mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sözleri, sevgiliye doğum günü kutlama mesajları. 

* Birlikte geçirdiğimiz her an sana daha da aşık oluyorum. Beni bu dünyada en mutlu eden kişi sensin aşkım. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

* Nice yaşlarınla birlikte başarılı, sağlıklı, huzurlu ve çok mutlu ol. Sevdiklerin yanından hiç eksik olmasın, hayatın boyunca başarılar yakanı bırakmasın ve mutlu bir aileye sahip ol. Doğum günün kutlu olsun.

* Bana o kadar çok sevgi verdin ki bunun farkında olmamak elde değil çünkü Tanrı’nın her günü aşkını kalbimin derinliklerinde hissediyorum. Benim kalbim sadece senin için atıyor. İyi ki doğdun sevgilim, bu yürek içinin en derininde sadece senin adını taşıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.