Kocaya Doğum Günü Mesajı

Kocaya Doğum Günü Mesajı

Kocaya güzel sözler yazımızdan sonra kocaya doğum gününün kutlama mesajı yazımızla karşınızdayız. Kocaya doğum günü mesajı duygusal, kocaya doğum günü mesajı güzel ve kocaya doğum günü mesajı resimli okuyabilirsiniz.

Kocaya Doğum Günü Mesajları

* Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle.

* Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

* Yeni yaş gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmeni temenni ederim canım kocam.

* Ben zengin bir kadınım çünkü zengin bir kalbe sahip bir kocam var. Doğum günün şimdiden kutlu olsun.

* Yüzünü görerek uyanmak günümü güzelleştirir. Ve hep böyle kalmasını istiyorum. Mutlu Yıllar sevgilim.

* Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

* Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

* Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili kocam. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kocam!

* Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam.

* Hiçbir şey bana sarıldığından, öpücüklerinden ve dokunuşundan daha fazla zevk vermiyor. İyi ki doğdun bebeğim!

* Doğduğumuz gün evliliğimizi ve yılların mutluluğunu kutlamak için başka bir fırsat. Sana mutlu yıllar diliyorum.

* Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik kocam.

* Sana olan aşkım sonsuz, ölçülemez ve bitmez tükenmez. 100 yaşındayken bile aynı olacak. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

* Hayatın anlamı sensin. Hayat içinde sen olduğun sürece güzel. Hep hayatımda ol, yanımda ol. İyi ki doğdun canım kocacım.

Reklamlar

* Yaşın artıyor, sana olan aşkım da artıyor. Birlikte geçirdiğimiz her gün, sana daha derinden aşık oluyorum. İyi ki doğdun!

* Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutluluğumsun. Mutlu yıllar canım kocam iyi ki doğdun.

* Seni seviyorum! Nereye gittiğin ve ne yaptığın önemli değil, sevgimin sıcaklığı her zaman seni çevreleyecek. Prensim mutlu yıllar!

* Öpücüklerin şekerlerden daha tatlı ve sarılmaların bir oyuncaktan daha yumuşak. Sana çok aşığım. İyi ki doğdun seni seviyorum aşkım!

* Hayatımda ne kadar önemli olduğunu açıklayacak hiçbir sözüm yok. Aşkın hayatımı hep eksiksiz ve mutlu ettin. Doğum günün kutlu olsun!

* Bugün amacım seni ayçiçeği gibi gülümsetmek ve çocuk gibi gülmektir. Çünkü bugün doğum günün. Doğum günün kutlu olsun, yakışıklı kocam!

* Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kocam.

Reklamlar

* Beni mutlu hissettirmek için her zaman benimle olmak zorunda değilsin. Bazen basit bir düşünce beni zevkle gülümsetebilir. İyi ki doğdun!

* Gözlerimi kapattığımda her zaman yüzünü görebilirim. Evden uzaktasın ama asla kalpten uzak değilsin. Doğum günün kutlu olsun, sevgili koca!

Kocaya Doğum Günü Mesajı Duygusal

* Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun..

* Allah’a minnettarım çünkü dileğimi duydu. Ben akıl sağlığına bir yön istedim ve O seni gönderdi. Sen benim akıl sağlığımsın. İyi ki doğdun.

* Hayatım seninle olduğundan daha iyi olamaz. Bana sınırsız sevgi gösterdin ve yaşamak için milyonlarca neden verdin. Doğum günün kutlu olsun!

* Sadece beni gerçekten ve koşulsuz seven kişisin. Seninle geçirdiğim her gün, geçirdiğim bir gün cennet gibi geliyor. Doğum günün kutlu olsun!

* Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kocam.

* Sana uzaklarda keyifli bir doğum günü diliyorum. Keşke şu an seninle ve benim için unutulmaz bir gün yapmak için seninle olsaydım. İyi ki doğdun!

* Kimse mükemmel bir koca olamaz, ama herhangi bir erkeğin olabileceği en yakın kişi sensin. Seni her gün dünden daha çok seviyorum. İyi ki doğdun!

* Kaç yaşımız olursa olsun, seni sevmeyi bırakmayacağım. Her zaman elini tutacağım ve birlikte yaşlanacağım, seni seviyorum. Mutlu Yıllar sevgilim.

* Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun sevgili kocam!

Kocaya Doğum Günü Mesajı Güzel

* Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik kocam.

* Ne zaman yere düşsem ayağa kalkmam ve devam etmeme yardım etmek için hep oradaydın. Ölüm bizi ayırana kadar devam etmemizi istiyorum. İyi ki doğdun.

* Hayatta iyi olduğum tek şey seni sevmek. Seni her an, her yaşta ve her durumda sevebilirim. Seni sevmekten asla bıkmayacağım. İyi ki doğdun bitanem!

* Hiçbir gün doğduğun günden daha önemli değildir. Doğum günündeki tüm ilgiyi hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun seni sonsuza kadar seveceğim canım.

* Sen benim nazar boncuğumsun. Hayatımın içine girdiğinde başıma en iyi şeyler geldi. Seni herşeyden fazla seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kocacığım!

* Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

* Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

* Seninle olmayabilirim, ama kalbim her zaman senin için en iyisini istiyor. Bugün iyi vakit geçirmeni dilerim. Öpücüklerimi yoluna gönderiyorum. İyi ki doğdun!

* Yolculuğumuza giden yol kayalık ve pürüzlü olmasına rağmen buraya geldik. Bunu hayatımızın sonuna kadar yapabilmemiz için dua ediyorum. Mutlu yıllar Bay Kocam.

* Hayatta ne olursa olsun ve seni nereye götürürse götürsün; sadece hatırla, aşkımı her zaman solduğun oksijende hissedebilirsin. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

* Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Kocaya Doğum Günü Sözleri

* Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik kocam.

* Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili kocam. Mutlu Yıllar.

* Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

* Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

* Kelimeler benim için ne kadar özel ve mükemmel eyguzelsozler.com olduğunu tarif edemez. Sadece seni çok sevdiğimi ve doğum günün kutlu olsun dünyanın en yakışıklı eşi olduğunu söylemek istiyorum.

* Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

* Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

* Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

* Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.