Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Kardeşe Doğum Günü Mesajı, Kardeşe Doğum Günü Mesajları, Kardeşim İçin Doğum Günü Mesajı, Kardeşlere Doğum Günü Mesajı, Kardeşe Doğum Günü Mesajı Komik, Kardeşe Doğum Günü Mesajı Kısa

Bu yazımızda sizlere kardeşe doğum günü mesajları içerikli bir yazı hazırladık. Kardeş anne ve babadan sonra bizim en yakın kan bağımızdır. Kardeşlerimizin doğum gününde onlara doğum günü mesajı göndererek onları mutlu edebiliriz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

İnsanın bir kardeşi olmalı candan, insanın bir kardeşi olmalı senin gibi tatlı ve hep seveceği gönülden. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Hey yakışıklı bugün yine her zaman olduğun gibi yakıyosun ortalığı, seni çok seviyorum canım kardeşim iyi ki doğdun, iyi ki kardeşimsin.

Ben her ne kadar senin ablanda olsam, biz ikimiz bir iki arkadaş gibi büyüdük. Dertlerimizi paylaştık, sırlarımıza ortak olduk. Şunu hiçbir zaman unutma güzel kardeşim ablan seni her zaman sevecek. Doğum günün kutlu olsun kardeşim

Doğum gününde sana en sevdiğim hediyeyi almak istiyordum ama seni sana nasıl verebilirim ki kardeşim.

Küçükken çok kavga ettik, birbirimizle tartıştık, şimdi kavgalarımızı, gürültülerimizi çok özlüyorum canım kardeşim. Bugün senin en mutlu günün doğum günün kutlu olsun.

Pist cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım. Prensesim iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

Dünyaya geldiğinde ailecek çok sevinmiştik. Şimdi bir kez daha senin yaş günün kutlamaktan dolayı çok mutluyuz. İyi ki doğdun nice mutlu senelere.

Benim kızları birbirine düşüren, erkekleri kıskançlıktan çatlatan yakışıklı kardeşimin bugün doğum günü olurda ablası ona mesaj göndermezmiymiş. Doğum günün kutlu olsun ablasının Bitanesi.

Sen her zaman benim en çok sevdiğim ve her zamanda en çok seveceğim canım kardeşim olacaksın. Mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Sana en güzel doğum günü hediyesi almak istedim, hem de en pahalısından lakin bütçe açık verdi, maliye bu harcamaya onay vermedi, ekonomi kemer sıkma politikası uyguladı.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve sevdiklerinle birlikte bir ömür geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim.

Güller solar, laleler solar, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşim benim sana olan sevgim ne solar ne de kırılır. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Yeter be kardeşim senin doğum gününü kutlamaktan yorulduk artık, biraz yavaş yaşa acelen ne. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, eve bugün erken gel annem sana sürpriz doğum günü yapacak, gelirken de bir doğum günün pastası al gel.

Yüce Mevla’dan dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Hayatının huzur ve mutluluk içinde geçmesi temennisiyle dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

İyi doğdun yakışıklım, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın hızlı olsun.

Abisinin prensesi, evimizin sevgi kelebeği doğum günün kutlu olsun.

Prensesler her zaman çok tatlı, sevecen, çok güzel, iyilik sahibi, sevgi yürekli olurmuş ama bizimkisi tam bir cadoloz. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun tatlı cadım.

Aman Allah’ım bu çocuk durmak bilmiyor bir yaş daha büyüdü, bu büyüdükçe daha da güzelleşiyor, daha da tatlılaşıyor.

Dikkat! Bu abladan kardeşine gönderilmiştir. Mesaj içeriği sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Kardeşlerde mutluluk ve gülümseme oluşturur. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Hayatın boyunca her zaman o yüzündeki gülümsemenin kaybolmaması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Gelecek günlerin, yaşadığın günlerden çok daha güzel, istediğin şeylerin gerçek olması ve seni mutlu etmesi temennisiyle doğum gününü kutlarım kardeşim.

Dünyanın en masum yüreği, en tatlı sevgisi, abisinin güzeller güzeli prensesi doğum günün kutlu olsun.

Canım kardeşim Allah’ım yaşadıklarını bir daha yaşatmasın, yeni yaşının sana hayırlar getirmesini Yüce Mevla’dan temenni ederim. İyi ki doğdun, iti ki varsın.

Yeni yaşında da her zaman olduğu gülmen kahkaha ile olur. Başarı merdivenlerini mutlulukla çıkar, neşeni hiç kaybetmezsin. Sevgi dolu bir hayatın olması dileğiyle doğum gününü kutlarım kardeşim.

Geçen geçmiş gitmiştir, sen yeni gelene bak. Sana yepyeni koskocaman doya doya yaşayacağın bir yeni yaş diliyorum.

Reklamlar

Hayatta her zaman sevmekten, gülmekten ve umut etmekten asla korkma. Yaşın kaç olursa olsun ümit ederek yaşamak hayat kuralın olsun. Nice mutlu, neşeli yıllara kardeşim.

Benim kardeşime olan sevgim güneş kadar sıcak, ay kadar parlak ve kardeşim kadar mükemmeldir. Benim kardeşime olan sevgim sonsuzdur. Canım kardeşim yeni yaşın kutlu olsun.

İyi ki varsın, iyi ki doğdun ve iyi ki benim kardeşimsin doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Merhaba tatlı cadı; seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara.

İnsanın bir kardeşi olmalı her zaman seveceği, insanın bir kardeşi olmalı aradığında sesi mutluluk vermeli ve insanın bir kardeşi olmalı dünyalar güzeli.

Kısa bir mesaj olmalı, kardeşin doğum gününü kutlamalı, ona onu çok sevdiğim ve her zaman seveceğimi söylemeli. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara kardeşim.

Kardeşim benim candır, candan ötedir. Biz onunla her ne kadar didişsek, kavga da etsek o benim canımdır, kanımdır. Ne o bensiz ne de ben onsuz yapamam. Eve ilk geldiğim zaman kardeşim nerde diye sorarım. O olmazsa bir tarafım eksik, mutluluk tablomun bir parçası yok gibiyim. İşte benim böyle bir kardeşim var çok sevdiğim. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin Ablan olmak. Mutlu yıllar kardeşim.

Seni bize veren Allah’a ne kadar şükretsek azdır. Yüce Mevla’m seni bize iyi vermiş. İyi ki doğmuşsun kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Sen şimdi günler geçmiyor diye dert yanarsın ama yarın ise zaman yetmiyor diye dert yanacaksın. Hayatı doya doya yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.