Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı
<

Eşler arasında kutlanan özel günler arasında yer alan doğum günleri artık önemli bir yere sahiptir. Bu yazmızda biricik eşime doğum günü mesajı duygusal, biricik eşime doğum günü mesajı güldüren ve biricik eşime doğum günü sözleri kısa mesajlarını okuyabilirsiniz.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Kısa

* Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

* Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

* Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun canım eşim.

* Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun… Aşkım….

* İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

* Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara..

* Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

* Doğum günün kutlu olsun can parem. Allah sana nice sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.

* Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

* Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin.

Reklamlar

* Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

* Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.

* Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum.

* Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

* Canım doğum günün kutlu olsun. Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim.

* İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere.. Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana.

* Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

* Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

* Hayatın bana yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum.

* Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* İyi ki doğdun aşkım. Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara..

* Sen benim eşimsin, dünyamdaki ışığım sevdiğim adamımsın. Doğum günün kutlu olsun Allah’ım seni yanımdan hiç ayırmasın.

* Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten  kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara..

* Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

* Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara…

* Benimle hayatını paylaşan Eşim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

* Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin karıcım. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

* Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. Yıllar seni benden ayırmasın.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Duygusal

* Hayatım biricik karıcığım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

* Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?Canım benim iyi ki doğmuşsun.

* Aşkla tutuşan ellerimiz hiç ayrılmasın aşkım. Nice güzel senelere hep birlikte… İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun… Seni çok seviyorum.

* Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir.Yeni Yaşın Kutlu olsun Bebeğim…

* Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

* İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

* Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

* Bu dünya sensiz anlamını yitirir, bomboş bir yere dönüşürdü hayatımın prensi. İyi ki doğmuşsun, nice güzel senelere, İyi ki doğdun bitanem…

* Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.. Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Güldüren

* Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim, doğum günün kutlu olsun. Hayatımın tek anlamı.

* Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

* Ah sevdiğim, iyi ki doğdun, kocam oldun. Yaş ilerliyor ama bak ailemizde büyüyor, Allah seni hiç eksik etmesin! Doğum günün kutlu olsun canım Kocacığım.

* Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle.

* Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Eşim” diyebildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun bir tanem canım eşim…

* Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

* İki ayrı mıknatısın uçları gibiydik, dünyanın neresinde olursak olalım birbirimizi bulmaktan başka çaremiz yoktu zaten canım eşim. Nice güzel senelere hep birlikte…

* Yıllar ne çabuk geçiyor diye bazen kaygılansak da, seninle geçirdiğim her yıl daha da gençleştiğimi hissediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki benim oldun sevgili karıcığım.

* Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı İnstagram

* Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

* Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere…

* Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

* Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım canım eşim.

* Hayatımızı yıllarca daha birlikte mutluluk ve bolluk içerisinde geçirebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun. Her zaman sağlıklı, neşeli ve mutlu ol. Seni seviyorum vazgeçilmezim.

* Nice yaşlara.. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

* Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım Eşim.

* Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle eyguzelsozler.com bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

* Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…

* İyi ki varsın Eşim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler Eşim, iyi ki doğdun.

* Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için canım. Şükürler olsun ki sen varsın yanımda, sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

* Sen hayata karşı ne verirsen o da sana en mükemmelini verirmiş daima. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama bana ummadığım bir zamanda seni verdi onu biliyorum. İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok seven kendinden bile çok seven kocan.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.