Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Özel günler arasında yer alan doğum günleri en güzel şekilde kutlanır. Yazımızda duyulmamış doğum günü sözleri sevgiliye, sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları duygusal ve sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları etkileyici sözleri okuyabilirsiniz.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Sözleri

* Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

* Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

* Canım yarim seni çook seviyorum doğum günün kutlu olsun.

* Biricik aşkım nice doğum günleri dilerim. Tabi ki benimle.

* ”Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.”

* İyi ki doğdun aşk iyi ki varsın doğum günün kutlu olsun.

* Doğum günün kutlu olsun musmutlu yıllar iyi ki varsın seni seviyorum .

* Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

* ”Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Reklamlar

* Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

* Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR .

* Sen geldin ben tamamlandım, anladım ki senden önce hep yarımdım, İyi ki geldin iyi ki varsın.

* İyi ki doğdun iyi ki seni tanıdım hayatımın anlamı seni seviyorum eyy cann… Mutlu ve uzun yaşa…

* Sen, saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun iyi ki varsın!

* Gün ışığım iyi ki doğdun beni bir gün değil her gün aydınlatan sevgilim birlikte nice mutlu yaşlara.

* Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü, seviyorum seni. İyi ki doğdun.

* Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle.

* Hayatının gеri kalanı yürеğinin güzеlliği gibi sеvgi dolu gеçsin. Hеp mutlu olman dilеğiylе… Doğum günün kutlu olsun!

* Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Reklamlar

* Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha gеçiyor yaşamından.. Olsun. Sеvgilеrin еn güzеli ilе yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

* ”Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!”

* Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

* Aşkım iyi ki doğdun iyi ki varsın ve benimsin doğum günün kutlu olsun. Daha nice Mutlu senelere birlikte hayatım. Seni çok seviyorum.

* Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara…

* Aaaaaaa bebişimin doğum günü doğum günün kutlu olsun bebeğim benim çok uzun yıllar birlikte oluruz umarım seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

* Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

* İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

* Hеr doğan günеştе umutlanacağın yеni bir gün vе batan günеştе mutluluğuna mutluluk katacak yеni bir gеcе olacak yеni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Etkileyici

* Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

* Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

* Doğum günün kutlu olsun sevgilim,en iyi arkadaşım. Bu hasbelkader aşk için teşekkürlerimi sunar çok şanslı hissettiğimi belirtirim. Iyi ki varsın güzel kalpli sevgili.

* Bitanecik sevgilim, Ceylan bakışlı yarim ; doğum günün kutlu olsun umarım hoşuna gider. En kısa sürede yanında olmak dileğiyle Seni çoook seviyorum iyi ki hayatımdasın…

* Siyah beyaz renginle hayatıma herkesten çok renk katıyorsun ve ben seni çook seviyorum bu birlikte geçireceğimiz ilk doğum günün ve daha niceleri olsun iyiki doğdun gece’m..

* Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, bir de ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek. Doğum Günün Kutlu Olsun…

* Sevdiğim en güzel günlerdendir bugün, yıllar öncesi bile kaderime yazılan bu özel güne borçluyum hem aşkı hem seni. Seni bana getiren her şeye şükürler olsun, doğum günün kutlu olsun.

* Sevdiğim hayatta sana bir şey verebilseydim benim gözlerimle kendini görebilmeni isterdim. Bu şekilde benim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlardın. Doğum günün kutlu olsun canım.

* Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın…

* Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun, yüzüme gülümseme getiriyorsun ve her dokunuşun beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. Emin ol seni her şeyden çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim!

* Canım aşkoooo Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun bitanemmm.

* Gözlerimin en parıltılı ışığısın, gülümsemelerimi süsleyen kadınsın, kalbimin atmasının en güzel nedenisin. İyi ki doğdun ve iyi ki benim hayatımın en kaynağısın. Mutlu güzel yıllarımızın olması dileğiyle bir tanem.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Uzun

* Sevgililer günü tanışma yıl dönümü değil de senin doğum günün bana en has gündür. Sen var oldun, sen geldin bugün dünyaya. Var mı bugünden alası bana? Hayatımın sebebi doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı yaşlara

* Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

* Bugün senin doğum günün, sana hediye olarak dudaklarımı gönderiyorum. Al onları gözlerini kapat ve masum bir buse kondur. O an yanında olduğumu ve zamanın durduğunu hissedeceksin sevgilim. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara

* Bugün senin doğum günün iyi ki doğmuşsun aşkımmmm… Keşke kuru bir mesajla değil de yanı başında gözlerinin içine bakarak kutlayabilseydim. Sanki hiç bırakmayacakmış gibi Kocaman sarılabilseydim sana … Bensiz son doğum günün olacak hazır mısın buna?

* Milyonlarca ‘Seni Seviyorum.’ Binlerce ‘Sen olmasan ben ne yapardım.’ Yüzlerce ‘mutluluk’ ve bir tek ‘SEN’. Allah’tan tek dileğim son nefesime kadar senden eyguzelsozler.com beni ayırmasın… Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

* Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için her şeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına…

* Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten aşkımın, doğum günü kutlu olsun. Sağlık ve mutluluk bizimle beraber nice senelere olsun. Senin olduğun her güne şükranlar sunayım, (Yaş)’ da şimdi kutlansın, 70’i de kutlansın. Her biri farklı olsun ama tek aynı olan beraber olmamız olsun.

* Her şeye karşı olan inancımı yitirip, hayattan kopma noktasına geldiğim anda çıktın karşıma. Karaya vuran bir denizyıldızı gibi çırpınırken, o yumuşacık ellerinle beni tutup koyduğun yüreğinin okyanuslarına. Yeniden gülebilmeyi ve sevebilmeyi sana borçluyum ömrüm, mutlu yıllar diliyorum sana

* aroluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.