Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
<

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Kısa, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları Tumblr, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

En derin, en içimdesin, sen benim en güzel derdimsin. Doğum günün kutlu olsun yakışıklım.

Seninle ge[]çirdiğim bir kaç saat, sensiz olduğum bir ömre bedel. Doğum günün kutlu olsun Erkeğim.

Bu özel günde ve hayatının her gününde sana sevgimi gönderiyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

En güzel dualarımda sen varsın ve sen, Rabbimin bana en özel armağanısın. İyi ki doğdun yaşama sebebim.

Yeryüzündeki en şanslı insan benim çünkü yanımda en harika insana sahibim. Mutlu Yıllar, tatlı prensim.

Sen bu gezegendeki en sevimli insansın. Bu günü sonsuza dek özel yaptın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bu dünyada benim için senin tatlı gülümsemenden daha değerli bir şey yok sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün her zaman parlak ve güzel olması gerekiyordu çünkü hayatımın aşkı bu gün doğdu. İyi ki doğdun sevgilim.

Hayat hiç ummadığınız anda mucizedir aslında. Benim mucizem sana dair yaşanan ne varsa. İyi ki doğdun Sevgilim.

Reklamlar

Hayatımdaki varlığın yeter bana sevgilim. Beni her zaman mutlu hissettiriyorsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Doğum günün kutlu olsun canım.

En güzel hangi çiçek kokar bilmiyorum ama bana en güzel sen kokuyorsun. Seni çok özledim İyi ki doğdun sevgilim.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hayatta dilediğim tek dilek hep sen yine sen. İyi ki varsın sevgilim iyi ki doğdun ve hayat seni çıkardı karşıma.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Yaşamımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Sevgilim, sana gelmiş geçmiş en mutlu doğum gününde sevgi öpücüklerimi gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Her gün gülümsememin sebebi sensin. Tutkumuz asla kaybolmayacak. Seni çok seviyorum birtanem. Doğum günün kutlu olsun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü, seni seviyorum. İyi ki doğdun Sevgilim.

Reklamlar

Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Yaşamımın en güzel parçası, en önemli ayrıntısı olduğun için çok şanslı ve çok mutluyum. İyi ki doğdun biricik sevgilim.

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmeyişimsin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki doğdun biriciğim!

Sana günde o kadar çok aşık olmak la o kadar meşgulüm ki bazen nefes almamayı unutuyorum. Doğum günün kutlu olsun erkeğim.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

Hayatın beklediğimden daha harika olabileceğini gösteren insan. Seni hayattaki her şeyden daha çok seviyorum. İyi ki doğdun!

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun erkeğim.

Reklamlar

Sen, bende heves değilsin. Heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin. İyi ki doğdun. Aşkım.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Gözlerinin içine kaybolduğumda her zaman gerçek benliğimi bulurum. Sen benim kurtuluşumun ışığısın. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum, iyi ki varsın, iyi ki seni sevmişim, nice beraber mutlu yıllara, seni seviyorum peteğim.

Yaşamının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Doğum gününde, ne istersen eyguzelsozler.com onu elde etmek isterdim. Nereye gidersen git başarılı ol sevgilim. Mutlu yıllar. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Hayatımdaki en büyük sevinç seni gülümserken görmek. Bugün olabildiğince gülümseyebileceğin bir gün olsun. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Verdiğim son nefese kadar ellerim ellerinde, gözlerim gözlerinde ve sevgin tam kalbimin üzerinde olacak. Doğum günün kutlu olsun yakışıklım.

Seninle bir bütün olmuşum sanki. Sen bendesin, ben de sendeyim. Senle birlikte ben de yeniden doğdum. İyi ki varsın, iyi ki doğdun sevgilim!

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

Her zaman duygularımı ifade edemeyebilirim ama gözlerimin içine bakarsan seni her zaman ne kadar sevdiğimi anlarsın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Canım aşkım.

O kadar çok özledim ki seni anlatamam. Özlem dolu duygularla doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım. Seni her şeyden çok seven sevgilin var uzaklarda.

Yeni yaşında hayatın sana tüm umutlarının yeşerdiği, başarılı ve mutlu bir yıl getirmesini dilerim. İçimde büyüyen sevgiyle doğum gününü kutlarım aşkım.

Sendeki beni gel de kalbime sor sevgili. Seni ömrümün son nefesine kadar bıkmadan, usanmadan aynı coşkuyla hep seveceğim. İyi ki doğdun biricik sevgilim.

Gülümsemen her zaman kalbime neşe getirir. Tanıştığımız günden beri sana aşığım ve hala aşkının okyanusunda boğuluyorum. Doğum günün kutlu olsun prensim.

Sen geldin ben huzuru buldum. Sen geldin yaralarıma ilaç, çaresizliğime derman oldun. Peki sorarım sana şimdiye dek nerelerdeydin? İyi ki doğdun Sevgilim.

Seninle öyle bir mutluluk yaşayalım ki kalplerimiz aynı atsın, gözlerimiz hep birbirine baksın, sımsıkı sarılalım hep aşk kokalım. Nice nice yıllara aşkım.

Güneşin yalnızlıktan buz tuttuğu yerde, bir kor alev görürsen, bil ki o yalnız senin için alev alan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun hayatımın tek anlamı.

Sen yokken eksik olduğumu anladım. Sana vurgun, sana hasret, sana muhtaç olan bu virane aşığın yaralarına gel de derman ol sevgilim. İyi ki doğdun Sevgilim.

Tek isteğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Hayatın boyunca doğum günü mumlarını her üflediğinde yanında olmak istiyorum. Yüzündeki o güzel gülümsemenin silinmeyeceği bir yıl olsun. Nice güzel yaşlara.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Hadi gel tut elimi, sarılalım. Birlikte yine kahkahalara boğulalım. Benimle meydan oku her çıkmaza! Benimle uyu, benimle uyan, birlikte uyanalım nice yarınlara.

Yaşadığın anılarını ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında acıdan çok neşenin olacağı güzel bir yıl olması dileğiyle. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

Herkesin hayatında bir erkek vardır ama kimsenin erkeği benim ki kadar yakışıklı ve benim erkeğim kadar sevecen olamaz. Seni çok seviyorum, İyi ki doğdun. Aşkım.

  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj atıyorum. Mutlu yıllar sevgilim, İyi ki doğdun Sevgilim.

Seni kaybetmek değil bulmak isterim, aslında içindeki seni, özündeki hissi, kalbindeki beni… Bil ki yalnızca ama yalnızca seni. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Sen benim her şeyimsin. Sen olmasaydın hayatım eksik olurdu. Doğum gününde, seni sevdiğimi  bağırmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, Rabbim seni korusun.

Geçmişteki günlerini ileride gülerek hatırlayacağın, hayatında üzüntüden çok neşenin olacağı güzel bir yılın olsun sevgilim. İyi ki doğdun, güzel yaşlara ve günlere…

Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım yeni yaşında musmutlu günler seninle olur. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara. Her zaman pastanın büyük tarafını sen alabilirsin.

Sen harika bir adamsın. Her zaman söylenecek doğru şeyi nasıl bildiğini bilmiyorum. Bana her gün gösterdiğin sevgi için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. İyi ki tanıdım seni İyi ki doğdun. Aşkım.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

Dünyamda kimseye benzemeyen tek aşk adamım. Doğum günün kutlu olsun. Asla durma zirve sadece bir başlangıç, her şey de başarılı olman bir yıl dileklerimle. Seni çok seviyorum.

Yakışıklı prensimin en mutlu ve en güzel doğum gününü kutluyorum. Umarım ikimiz için de her gün en iyisi olduğunu biliyorsundur doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum aşkım.

Rabbim seni yarattığında, beni aklından aldı. Seninle ilgili olan her şeyi seviyorum umarım doğum günün de her şey istediğin gibi olur, mükemmel erkeğim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatıma girdiğinden beri her şeyinle daha parlak ve mutlu ol aşkım. Sen sevdiğim adamsın ve sensiz bir saniye bile kalmayı hayal edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Aşkım, doğum günün kutlu olsun.

Seninle birlikte olmak boş bir defteri en güzel cümlelerle doldurmak gibi. Yüzümdeki tebessümlerin ve mutlu anlarımın en büyük sebebisin. İyi ki doğdun bebeğim, seni çok seviyorum.

Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

Bir tanem, bugün yılın en güzel günü. Çünkü küçücük bir bebek olarak dünyaya geldin ve bugün gözlerini açtın. Yıllar geçti ama sen hala benim bebeğimsin. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Beni güldürmene bayılıyorum ve seninle olduğum her gün bir neşe göstergesinden başka bir şey değil. Umarım bugün harika bir gün geçirmiş olursun yakışıklım. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

Doğum günün kutlu olsun aşkım. Sen en iyi halimi ortaya çıkarırken tüm hayatımı seninle geçirmek istiyorum. Umarım bu yıl sana umut edebileceğin her şeyi getirir. Seni çok seviyorum aşkım.

  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Her gün kendini özel hissetmeni bu kadar zahmetsizce yapmana bayılıyorum ama bugün ekstra özel çünkü bugün senin doğum günün sevgilim. Sana tüm kalbimle ve ruhumla Mutlu Yıllar diliyorum erkeğim.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. Doğum günün kutlu olsun ışığım.

Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Yolumuza ne kadar engel çıkarsa çıksın her zaman bir arada olacağız ve her şeyle cesurca başa çıkalım. Harika bir geleceğimiz olsun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana karşı olan hislerim okyanuslardan daha derin. Kelimeler sana olan aşkımı tarif etmeyebilir ama hareketlerim seni ne kadar sevdiğimi her zaman sana bildirecektir. Doğum günün kutlu olsun erkeğim.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Seni sevmek bana doğal geliyor. Şakaların ben ağlayana kadar güldürüyor. Zekân ve bilgeliğin beni etkiliyor sevgilim. Merhametin beni sıcaklık ve ışıkla dolduruyor. İdeal erkeğimin doğum günü kutlu olsun!

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Canım sevgilim, varlığınla hayatıma renk katıyorsun. Seninle dolu dolu geçen  zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Güzellikle, huzurla, umutla ve sevgiyle dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler göreceğiz, hangi güzellikler bizi bekliyor tahmin bile edemezsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

Bu sabah güneş senin için doğdu. Bugün hep hayal kuruyorum, düşlerimde hep sen… Şimdi seninle birlikte, huzurla ve mutlulukla geçecek daha nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun Sevgilim.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların yüreğin gibi tertemiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki kaderimsin ve iyi ki yanımdasın…

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Tüm mevsimleri bir tek güne, tüm yılları bir tek mevsime sadece senin için sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını, en güzel saatlerini daima benimle geçirmen dileğiyle.. İyi ki doğmuşsun bir tanecik sevgilim.

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır sevdayı körükleyen? Sahi nedir aşk, nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mıdır aşk, yoksa yanan ateşe parmaklarınla dokunmak mıdır? Biricik aşkım doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha güzelini verirmiş. Ben hayata ne verdiğimi bilmiyorum ama bana hiç beklemediğim kadar güzel olan seni verdi. İyi ki doğdun, iyi ki birlikteyiz. Seni çok seviyorum canım sevgilim.

Pastanın üzerindeki mumlar eyguzelsozler.com sönüyor olsa bile senin içindeki mutluluğun ve güzelliğin asla sönmesin. Ne zaman karanlıkta kalsan, ruhunun parlak ışığı yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yılların olsun sevgilim, seni çok seviyorum.

Pastanın üzerindeki mumlar sönüyor olsa bile senin içindeki mutluluğun ve güzelliğin asla sönmesin. Ne zaman karanlıkta kalsan, ruhunun parlak ışığı yolunu aydınlatsın. Nice mutlu yılların olsun sevgilim, seni çok seviyorum.

Hayatımda ne aradıysam bil ki sende buldum. Senden öncesi yoktu benim için, seninle yeniden var oldum. Sende bütün ümitler, sende bütün gelecek. Ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun canımın içi sevgilim, seni çok seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.