Bacıya Doğum Günü Mesajları

Bacıya Doğum Günü Mesajları

Sayfa Konusu: Bacıya Doğum Günü Mesajları, Bacıma Doğum Günü Mesajı, Bacım İçin Doğum Günü Mesajı, Doğum Günü Mesajı Bacıya, Bacıya Kısa Doğum Günü Mesajı, Bacıya Doğum Günü Mesajı Uzun

Bu yazımızda bacıya doğum günü mesajları konulu sözler hazırladık. Kardeşler her zaman birbirini seven aynı kan bağından gelen ayrılmaz arkadaşlardır. Elbette çalışma şartları, okuldan dolayı ve daha birçok sebepten dolayı her zaman sevdiklerimizin yanında olamayabiliyoruz. Küçük kardeşimizin doğum gününde ona doğum günü mesajı göndererek onu mutlu edebiliriz.

Bacıya Doğum Günü Mesajları

Dilediğin gibi ve gönlüne göre bir yıl olması dileğiyle doğum gününü kutlarım canım bacım.

Sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu geçireceğin bir yılın olsun. Bundan sonra ömrünün her günü mutlu ve neşeli geçsin. Doğum günün kutlu olsun.

Unutma ki aramızdaki mesafeler sadece kilometreden ibarettir. Sen her zaman benim kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun Bacım.

Kardeşlerin arasında her zaman kavga, gürültü olsa da, kardeşler asla birbirine küsmez, unutmaz. Senin yerin her zaman bende özel olacaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun biricik bacım. Nice mutlu yıllara.

İyi doğdun ve iyi ki benim bacımsın. Senin gibi bir bacım olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar şükretsem azdır. Doğum günün kutlu olsun bacım.

Benim biricik bacım var o da sensin. Biricik bacımın doğum gününde ona mesaj gönderip doğum gününde kutlamayacaksam varsın ölsün benim abiliğim.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim güzel bacım. Sağlıklı mutlu, huzurlu yıllara doğum günün kutlu olsun.

Hayatın hep başarılarla geçsin, her daim yüzün gülsün, mutluluk en yakın arkadaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Senin gibi dünyalar güzeli bir bacıya kardeş olmak herkese nasip olmaz. Sana doğum gününde dilediğin ve istediğin tüm dileklerinin gerçek olması temennisiyle mutlu yıllar dilerim.

Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulsun, dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yüzün her zaman gülsün. Doğum günün kutlu olsun biricik bacım.

Yaşadığın güzel günlerden daha güzel günlerin olsun. Yaşayacak olduğun günlerin geçmiş günlerini aratmasın. İyi doğdun bacım.

Bugün senin doğum günün belki herkes hatırlamaz ama senin her zaman seven ablan hiç unutmaz. Güzel bacımın doğum günü kutlu olsun.

Bu bir doğum günü mesajı sana mutluluklar dilemek ve şans getirmek için burada. Şimdi bırak mesajı okumayı hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Doğum günün kutlu olsun bacım.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, kar beyaz tüylerinde gülümseme var. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında da eski yaşında olduğu gibi her zaman gülmen ve mutlu olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun. www.eyguzelsozler.com olarak bacıların doğum gününü kutlarız.

Hayatta o kadar çok mutlu olasın ki mutluluktan gözlerinden hep yaşlar aksın, senin değerini bilmeyenlere o yaşlar sadakan olsun.  Canım bacım doğum günün kutlu olsun.

Bugün biricik bacımın doğum günü ben nasıl unuturum onun doğum gününü, gelemedim boynuna sarılıp doğum günün kutlu olsun bacım diyemedim ama bacıma doğum günü mesajı göndermeyi de unutmadım.  Allah sana yaşamın en güzelini versin. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurlu geçireceğin bir yılın olsun. Bundan sonra ömrünün her günü mutlu ve neşeli geçsin. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.